Marathon online sportbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: dzoli Dátum szeptember 14, 2015, 14:29:57
Ha nem 5-10 euró lenne a max tét náluk akkor még a bet365-tel is felvehették volna a versenyt, így viszont nem kár értük.

A nagyüzemi arbolásra nem lehetett őket használni, de az apróbb bónuszok - ingyen fogadások kiforgatásában hatalmas segítség volt és így összességében sok pénzt hozott nekem.

Mondjuk most, hogy biztosan tudom, megszűnik ez a lehetőség, már nem kell vigyáznom a számlámra és néhány nagyobb arbbal búcsúzhatok tőlük.  :)

Akkor most ennyi volt a Marathonnál? :'( Lakcímre nincs kiskapu?

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 14, 2015, 18:17:21
A nagyüzemi arbolásra nem lehetett őket használni, de az apróbb bónuszok - ingyen fogadások kiforgatásában hatalmas segítség volt és így összességében sok pénzt hozott nekem.

Mondjuk most, hogy biztosan tudom, megszűnik ez a lehetőség, már nem kell vigyáznom a számlámra és néhány nagyobb arbbal búcsúzhatok tőlük.  :)
akkor most magasabb a targerendszered?

Kezd egyre kellemetlenebb lenni,sorra dőlnek ki a jó irodáim.Csak tudnám mitől rettegnek?Amíg például Unibet,Sportingbet,bet365 lénygében kiröhögi a magyar hatóságokat.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 14, 2015, 18:17:21
A nagyüzemi arbolásra nem lehetett őket használni, de az apróbb bónuszok - ingyen fogadások kiforgatásában hatalmas segítség volt és így összességében sok pénzt hozott nekem.

Mondjuk most, hogy biztosan tudom, megszűnik ez a lehetőség, már nem kell vigyáznom a számlámra és néhány nagyobb arbbal búcsúzhatok tőlük.  :)

Feloldották a korlátozást vagy multiacc?  ;D

Idézetet írta: Tigris Dátum szeptember 15, 2015, 17:51:22
Feloldották a korlátozást vagy multiacc?  ;D

Családban marad ennek a titka.  :)
De lassan két éve bírta korlátozás nélkül a számla (Most pl. 13,618 eurót tehetnék fel a Benfica győzelmére.), miután tudatosan odafigyeltem rá. (nagyobb események, népszerűbb fogadástípusok, időnként néhány nap szünet, maximum pár száz eurós heti tét)

Viszont már erre a számlára sem kell vigyázni, így ezen a héten nem fogom vissza a forgalmamat.
Szóval tudna valaki kölcsönadni 13,000 eurót?    ;D

Betvictor is irt egy ilyen levelet, azóta is műxik.

Üdv mindenkinek!
Nemrég regisztráltam erre az online fogadóirodára.
Nos,mielőtt ezt megtettem volna,utána olvastam nincs-e valami probléma az oldallal,de nem találtam azon kívül,hogy lekorlátoznak - mint írtátok.
Így bele is vágtam a fogadásba,eddig egyelőre megúsztam a korlátozást,bár tény,hogy nem játszottam túl nagy tétekkel.
Nos,a lényeg a következő lenne...Összegyűlt egy kis pénzecske a számlámon,gondoltam megejtek egy kifizetést,hogy nincs-e vele probléma...hát volt...van is...
Többen írtátok,hogy a kifizetés gyorsan,ellenőrzés nélkül lezajlott.
Én ennek tudatában nyomtam rá a "Kivét" gombra.
Vártam egy napot,belépek az oldalra, és lám a kiutalandó összeg "visszavándorolt"...
Rövid keresgélés után megtaláltam a választ:"Vezető által elutasítva"...
Online chat -> mi a probléma? -> kivét -> e-mail -> adjam meg a dokumentumokat azonosításra...
Az lenne a kérdésem,hogy valaki járt-e már így?
már lassan 2 hete próbálok hozzájutni a pénzemhez,de eddig sikertelenül....

#143 szeptember 18, 2015, 01:44:26, alexthebest
Idézetet írta: god7feca Dátum szeptember 17, 2015, 23:47:44
Üdv mindenkinek!
Nemrég regisztráltam erre az online fogadóirodára.
Nos,mielőtt ezt megtettem volna,utána olvastam nincs-e valami probléma az oldallal,de nem találtam azon kívül,hogy lekorlátoznak - mint írtátok.
Így bele is vágtam a fogadásba,eddig egyelőre megúsztam a korlátozást,bár tény,hogy nem játszottam túl nagy tétekkel.
Nos,a lényeg a következő lenne...Összegyűlt egy kis pénzecske a számlámon,gondoltam megejtek egy kifizetést,hogy nincs-e vele probléma...hát volt...van is...
Többen írtátok,hogy a kifizetés gyorsan,ellenőrzés nélkül lezajlott.
Én ennek tudatában nyomtam rá a "Kivét" gombra.
Vártam egy napot,belépek az oldalra, és lám a kiutalandó összeg "visszavándorolt"...
Rövid keresgélés után megtaláltam a választ:"Vezető által elutasítva"...
Online chat -> mi a probléma? -> kivét -> e-mail -> adjam meg a dokumentumokat azonosításra...
Az lenne a kérdésem,hogy valaki járt-e már így?
már lassan 2 hete próbálok hozzájutni a pénzemhez,de eddig sikertelenül....

És küldtél nekik dokumentumokat? Chaten zaklasd őket, mert bezár náluk a bazár. Írták is hogy újabb doksikat kérhetnek ahhoz hogy utoljára hozzájuthassunk a pénzhez, ha komolyan veszik, van egy pár amit át kell nyálazni  :) De lehet hogy valami dokumentum nem volt rendben, kicsi a felbontás vagy mittomén. A [email protected] -ra is írj.

Idézetet írta: sleve Dátum szeptember 16, 2015, 21:27:19
Betvictor is irt egy ilyen levelet, azóta is műxik.

Mi működik a betvictoron?  ??? Én be se tudok lépni, bezárták a számlám mint a sz@rt. Még csak a póker klubos pénzemet sem adták meg, mert mikor bezárták még nem ért véget a hónap.

Persze,hogy elküldtem a doksikat,többször is,mivel abba is belekötöttek...legutóbb kedden reggel töltöttem fel nekik a személyit,lakcímet,bankkártyát és egy igazolást,hogy mikor fizettem be nekik először...azt írták 72 óra(3 nap) az elbírálás ideje,ma reggel írtam nekik,hogy mi van,ma már 5 napot írtak!
Megkérdeztem,elvileg kifizetni kifizetnek szeptember 21 után is,csak fogadni nem lehet....

Mivel úgy láttam hogy a hétvégén nemigen szükséges játszanom náluk,meg nemigen érek rá ezért ma reggel Skrillre kikértem az összes pénzem.Gyorsan ki is fizettek,semmit sem kértek.Többször is kértem már ki pénzt tőlük,soha nem kértek semmiféle dokumentumot az emlékezetem szerint.
Viszont a hét elején írt levelemre nem válaszoltak.Azt kérdeztem hogy a tilalom csak magyarországi lakcímmel regisztrált játékosokra vonatkozik (a magyar nyelvű felmondólevelükben "magyarországi lakos"-t írnak)vagy általában magyar állampolgárokra is?Vagyis pl. magyar útlevéllel és angol címmel játszhatok-e a későbbiekben?
Másoknak -esetleg más irodáknál is-milyen tapasztalata van erről?De például nem tudom hogy vannak-e itt a fórumon szlovákiai vagy román lakcímmel játszó játékosok,hogy ők játszhatnak-e olyan irodákban ahol a magyar lakcímmel rendelkezők előtt már becsapták az ajtót?

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 18, 2015, 01:16:09
Mi működik a betvictoron?  ??? Én be se tudok lépni, bezárták a számlám mint a sz@rt. Még csak a póker klubos pénzemet sem adták meg, mert mikor bezárták még nem ért véget a hónap.

Nálam is gond nélkül megy a Betvictor. Befizetni nem lehet, de a bennmaradt pénzemmel tudok fogadni, és tudok chaten kifizetést kérni.
Nekem Coral zárta be a számlámat még pár hónapja minden előzmény nélkül, "üzleti" okokra hivatkozva.     

Úgy látszik a BetVictornál véletlenszerűen megy mert én sem tudok belépni.Pedig régi motoros voltam a klubban.Csak az ajánlatokat küldözgetik folyamatosan.

Valaki aki hagyott bent pénzt, megtudná nézni, hogy mobilról tud-e fogadni?