Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum december 06, 2012, 09:02:01
Kellene segítsünk neki, nem?

Hirdessük, hátha megtaláljuk az illetőt...vélemények?

Mindenképpen honfitárs vigye el!  :ok:

Ha tudnank a teljes nevet, akkor mar meg is lenne.

Lökjétek ki a főoldalra. Ha meg nem tagja az org-nak, akkor így járt. Most a napi versenyek miatt amúgy is idetalál az is, aki amúgy nem sűrűn lép be  :)

Az a baj, hogy Gergely L. valójában lehetséges, hogy Géza K. nyolcadik fake accountja; és benne van a pakliban, hogy Gézuska nem emlékszik minden kreált névre :D

Idézetet írta: Latzka Dátum december 06, 2012, 09:13:55
Az a baj, hogy Gergely L. valójában lehetséges, hogy Géza K. nyolcadik fake accountja; és benne van a pakliban, hogy Gézuska nem emlékszik minden kreált névre :D
Ha ez így van, akkor vigye inkább lengyel  ;)

Idézetet írta: Latzka Dátum december 06, 2012, 09:13:55
Az a baj, hogy Gergely L. valójában lehetséges, hogy Géza K. nyolcadik fake accountja; és benne van a pakliban, hogy Gézuska nem emlékszik minden kreált névre :D

Jaja. Amit egy ÖKM magazinban található 3 eurós kuponért hozott létre, amit egy fórumon kapott, egy már felhasznált Kiskegyedes kuponért cserébe.

Már bocsi, de az ÖKM-ben és a Kiskegyedben sincs kupon. Előbbit a fater, utóbbit a mutter járatja  ;D

#37 december 07, 2012, 00:11:34, Salvio
A nap nyertese: Ferenc C. (14***015) Magyarország

Ha a bet-at-home.com felhasználó Ferenc C. (14***015) a mai nap folyamán 07.12.12 23:59-ig (GMT +1) jelentkezik be, akkor automatikusan 1100,00 € kerül jóváírásra fogadási számlájára, máskülönben az összeg 50 €-val emelkedik és a holnapi nap nyertesének számlájára bejelentkezésekor 1150,00 €-t írunk jóvá.

Tegnap Gergő nem élt a lehetőséggel, reméljük ma Ferenc már elviszi! Hajrá! :beerchug:

Ezt figyeltem már hogy gyakran előfordul hogy pár napig ugyanazon nemzet játékosait sorsolják,ez szándékos?
Előttünk lengyel hullám volt.

Mindig megnézik egy egy nemzet játékosai között hogy ki az aki legalább 1 éve nem lépett be, vagy több számlája van és úgy is zárolják és azt "sorsolják"ki. Mivel ezek egymás alatt vannak a monitoron szerintem felírnak pár nevet és ők a következő napok nyertesei.....
A végén meg "kisorsolják" az adott ország egyik betathome kisfőnök tesójának számlaszámát, majd elisszák az egészet és közben jót röhögnek rajtunk.....  :cya: :great: :D :beerchug: :beerchug:

Mindig szerettem az ilyen összeesküvés elméleteket.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum december 07, 2012, 09:05:51
Mindig szerettem az ilyen összeesküvés elméleteket.  ;D
Poén volt (félig-meddig...)  :laugh:

Tudod Milan, úgy van ez, mint a filmben is. 10-ből egy mindig beletrafál...  ;)

Nekem inkább az a furcsa, hogy ez a fórum alsó hangon is tömöríti a bet-at-home magyarországi felhasználóinak legalább harmadát, de lehet a felét is (szerintem), vagy ha el is tájolom magam, akkor maradjunk annyiban, hogy jelentős részét.
Na most ez a promó megy több éve -ha jól emlékszem- és még egyszer sem fordult elő, hogy a magyar játékos a fórum tagja is lett volna... hmmm  ::)
Persze, ha nyerne valaki akkor még nem is biztos, hogy beírja ide. Tudom, de én magamból indulok ki és szerintem menne a fórumon a "hallelujah"!  ;D
Magyarán statisztikailag is kezd megkérdőjeleződni számomra ez a promóció. Mondjuk nem lázadok, mert nem vagyok vele sem előrébb, sem hátrébb, csak ha már beszélünk róla, érdekes.

Idézetet írta: szumos Dátum december 07, 2012, 09:26:18
Tudod Milan, úgy van ez, mint a filmben is. 10-ből egy mindig beletrafál...  ;)

Nekem inkább az a furcsa, hogy ez a fórum alsó hangon is tömöríti a bet-at-home magyarországi felhasználóinak legalább harmadát, de lehet a felét is (szerintem), vagy ha el is tájolom magam, akkor maradjunk annyiban, hogy jelentős részét.
Na most ez a promó megy több éve -ha jól emlékszem- és még egyszer sem fordult elő, hogy a magyar játékos a fórum tagja is lett volna... hmmm  ::)
Persze, ha nyerne valaki akkor még nem is biztos, hogy beírja ide. Tudom, de én magamból indulok ki és szerintem menne a fórumon a "hallelujah"!  ;D
Magyarán statisztikailag is kezd megkérdőjeleződni számomra ez a promóció. Mondjuk nem lázadok, mert nem vagyok vele sem előrébb, sem hátrébb, csak ha már beszélünk róla, érdekes.

Én sem zárok ki semmit, sőt...benne van a dologban.

Mégis, egy minimális remény van bennem, hogy hátha...nekünk nem kerül semmibe kiírni pl. főoldalra egy hasonló dolgot, vagy akár ide a fórumba.

;)