Európa Liga 2009/10

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri az Európa Ligát?

Atletico Madrid
10 (41.7%)
Fulham
14 (58.3%)

Összes szavazó: 24

Atma-Pool mecsre leszek kiváncsi,főleg a Madridra,hihetetlen egy csapat,bárkit meg tud verni,de bárkitől ki is tud kapni :D

Gólgazdag elődöntők voltak  :) Az Atletico-Fulham döntő maga lenne a futball csúcsa  :P A Premier League 10. a Primera Divison 10. ellen  :angel:

Tök jó,a gamebookersligában az Atmát hazaira vettem,a fulhamet meg x2,döl a lé:)

Europa League - Elődöntők, Visszavágók:

2010.04.29 21:05   Liverpool - Atletico Madrid   1.58   [ex]3.77[/ex]   5.42

2010.04.29 21:05   Fulham - Hamburg SV   [ex]2.10[/ex]   [ex]3.29[/ex]   3.31

Szavazás Europa League - Ki játszik a döntőben?

Liverpool és Hamburg    10 (25.6%)
Liverpool és Fulham    14 (35.9%)
Atletico és Hamburg    5 (12.8%)
Atletico és Fulham    10 (25.6%)

Na a POOL ezt a lehetőséget is eljátszotta.:o)
A HSV is nyeregben volt de Geráék tényleg naggyá nőttek, megragadták a lehetőséget (ami talán soha többé nem lesz) és megcsinálták!
Ha a döntőben is koncentráltak lesznek és elszántan játszanak akkor meglehet a kupagyőzelem.
 

#66 május 12, 2010, 13:27:07, Milan
Európa Liga 2009/10, Döntő, Hamburg:  
Atletico Madrid - Fulham  
2.10  3.25  3.40

Lehetséges kezdők:

Atletico Madrid: De Gea; Ujfalusi, Perea, Dominguez, Lopez; Reyes, Assuncao, Garcia, Simao; Aguero, Forlan

Fulham: Schwarzer; Paintsil, Hughes, Hangeland, Konchesky; Duff, Murphy, Etuhu, Davies; Gera, Dempsey

Indítottam egy villámszavazást is!

Szerintetek ki nyeri a döntő? Az Atletico vagy a Fulham?

Lehetne mondani, hogy a Fulham megoldja motivációból szerintem nekik több van, de az Atletico nagyon kiszámíthatatlan. Szerintem szoros csatában a Fulham.....

Szerintem a kupát a Spanyolok nyerik,igaz kiszámithatatlan egy alakulat,( Barcelonát megverték,a Xereztől kikaptak otthon:),de valami azt súgja,hogy megnyerik a találkozót,a támadógépezetüknek köszönhetően!

Ki nyeri az Európa Ligát?

Atletico Madrid    10 (41.7%)
Fulham    14 (58.3%)

Szívesen néznék egy 11-es párbajt :) Remélem izgalmas lesz, és látunk 1-2 Gera gólt  ;D Egyébként én Fulham győzelemre tippelek, de szerintem nem a rendes játékidőben fog eldőlni a meccs.

Kőkemény kupadöntő lesz szerintem, remélem Gera góllal de Forlan is beköszön:o)

Szerintem megérdemelte a győzelmet az Atletico. A végére a Fulham-nál már elfogyott a benzin, s csak össze vissza rúgták a labdát.