Pancsermenet avagy Nagy sportfogadós tutik

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem lesz itt már űberkirály tipp, mert "széttrollkodtuk" a tutit. Ezt már baszhatjuk, kedves kollégák, megint másnak tojja a tyúk az aranytojást...  :redchug:

De holnap indul a szombat esti láz!

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 05, 2014, 16:41:06
Habár ha jobban megnézzük, akkor az egész topik egy véget nem érő TROLL-kodásnak tűnik...  :redchug:  :redchug:

Márpedig erről én tehetek a legkevésbé szvsz..  :D

Nem szeretném az énképedet negatívan befolyásolni, de volt ebben a témában eddig 24 hozzászólásod úgy, hogy közben nem mondtál semmit.
Nekünk kéne győzködnünk téged a témaindító felvetésed alapján, hogy mi tudunk eredményesebb stratégiákat, mint a tiéd, miközben azt sem tudjuk, te mit tudsz.  :)
Mindenesetre az, hogy 3 héttel ezelőtt még azt kérdezgetted a fórumon, hogy élőben változnak-e a szorzók és hogy ez a már megtett fogadásaid szorzóit befolyásolja-e, azért nem ad okot feltétlen bizalomra.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 05, 2014, 20:48:44
Nem szeretném az énképedet negatívan befolyásolni, de volt ebben a témában eddig 24 hozzászólásod úgy, hogy közben nem mondtál semmit.
Nekünk kéne győzködnünk téged a témaindító felvetésed alapján, hogy mi tudunk eredményesebb stratégiákat, mint a tiéd, miközben azt sem tudjuk, te mit tudsz.  :)
Mindenesetre az, hogy 3 héttel ezelőtt még azt kérdezgetted a fórumon, hogy élőben változnak-e a szorzók és hogy ez a már megtett fogadásaid szorzóit befolyásolja-e, azért nem ad okot feltétlen bizalomra.  :)

IRIGY VAGY MI????  8)

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 06, 2014, 00:12:22
IRIGY VAGY MI????  8)

Ha megmagyarázod nekem, hogy Knapp hozzászólásából hogyan vontad le a fent leírt következtetést, beírok neked egy mezei piros pontot.  :ok:

Azt gondolom akartál te itt felvezetni valamit. Az általad hitt elixírt a nyereséges sportfogadáshoz, fizetős szolgáltatást, vagy a bármit. Lehet csak egyedül érzed magad és élvezed, hogy foglalkozunk itt veled. A lényeg, hogy elb@sztad a kommunikációt, az egész bemutatását. Mondjuk kicsit rossz érzés, hogy ennyit néztél ki belőlünk, hogy bevonulsz ide lóháton, de mindegy. A lényeg: nem szégyen visszakozni. Nincs semmi gond, ha zárod a témát, aztán egyszer majd kicsit később újrakezded immáron gyalog, nem magas lóról. Vagy egyáltalán bele sem kezdesz. Mert most bármit is szerettél volna közölni. Jól ebben a topicban már nem jöhetsz ki belőle. Végső stádiumban levő össze-vissza és mellébeszélő vagy. Ez van. 

IdézetMindenesetre az, hogy 3 héttel ezelőtt még azt kérdezgetted a fórumon, hogy élőben változnak-e a szorzók és hogy ez a már megtett fogadásaid szorzóit befolyásolja-e, azért nem ad okot feltétlen bizalomra


...ja az ez volt? most jot rohogtem, mert jol emlekszem a pasasra, meg nagyot is neztem, hogy ritka az ilyen sotet kezdo  ;D Akkor ennek biztos tutko strategiaja van mara, olyan, ami minden penzt meger   ;D

Kispi, nem a te helyedre vették fel gönczit? Ő legalább tippekkel is szolgál.


Hadd menjek már egy kicsit szembe a közhangulattal.

Nem vagyok se különösebben sikeres fogadó, se olyan, aki nagy tétben játszana. Nagyjából nullszaldó körül szoktam végezni, és akkor pár ezrest lehet nyerni a kiforgatott bónuszokkal. Ami nyilván nem oszt-nem szoroz, de sikerélménynek megteszi.

Tehát, nem annyira "szakmai" szempontból közelíteném meg a kérdést - ehhez nem értek. Viszont egy picit mindig gyanút kelt bennem, ha ennyire egyhangú a vélemény egy kérdés kapcsán - legalábbis jó párszor láttam már meglehetősen meggondolatlanul, ellenszenvesen viselkedni a többséget.

Szóval, gondolom, egy ilyen fórum épp arra való, hogy valaki előadja a gondolatait, amit valamilyen oknál fogva meg akar osztani másokkal. Ezek persze lehetnek teljes agyament, vagy értelmetlen (vagy mások számára annak tűnő) gondolatok is. Ebben az esetben (már, ha úgy tűnik, hogy tök hülyeség, ami az adott szálon szerepel), nyilván nem követi az ember: nem olvassa és nem szól hozzá.

Nyilván vannak szabályok, amiket be kell tartani: pl. nem lehet fizetős szolgáltatás reklámhordozójának használni a fórumot. Ez rendben van, de hát ilyesmi eddig nem is történt.

Szóval, csak azt szeretném mondani, hogy - úgy gondolom - ha valaki figyelemre nem méltónak tartja azt a tartalmat, ami itt szerepel, logikusabbnak látszik, ha egyáltalán nem olvassa, és nem szól hozzá. Ha úgy gondolja, hogy némely szempontból mégis érdekes a dolog, még ha nem is ért egyet vele, (pl. mert alkalmat teremt arra, hogy megvitassuk a kérdést) - akkor eközben aligha neheztelhet komolyan a fórum létrehozójára, hiszen akárhogy is, de ő teremtett lehetőséget az egész beszélgetésre. És nyilván teljesen értelmetlen dolog tapintatlan vagy gúnyolódó megjegyzéseket tenni rá. 

Hiszen a tisztességes kommunikációnak csak nyertesei vannak - még ha sokan az ellenkezőjét is képzelik manapság.

Mondom: fogalmam sincs, hogy amiről kispi29 beszél, az igaz-e. De nagyon nem szimpatikus az a módszer, ahogyan letámadjátok őt.

Azt hiszem, egyébként, Milán is írt valami hasonlót, tulajdonképpen én is csak ehhez a véleményhez szerettem volna csatlakozni.

Ez szép lenne ha mondjuk itt előadna valami oltári baromságot tuti módszernek akkor osztanám a véleményedet. Ez a tag viszont el akar adni valamit így óvatosan bevezetve. Egy olyan valamit ami nyilvánvalóan nem létezik csak az agyában jött egy fellángolás, hogy feltalálta a bölcsek kövét... Amit ráadásul ki se próbált csak nézett eredményeket és azt gondolja hogy mi lett volna ha ezeket megrakom... ! Ezt mindenki érzi aki kitalál valamit és visszanézi az eredmények. Aztán normális esetben a következő lépés az, hogy kipróbálja és rájön hogy nem minden papsajt. Ez az ember viszont egyből el akarja adni! Az hogy nem mondott még konkrét árat az ne zavarjon meg teljesen világos. Szóval itt két dolog lehetséges vagy ő tapasztalatlan vagy minket akar palira venni.

Idézetet írta: Assassin Dátum december 06, 2014, 12:15:35
Hadd menjek már egy kicsit szembe a közhangulattal.

Nem azzal van a baj, hogy megosztana valamit. Ha ezt akarta volna és véleményt kért volna, akkor teljesen más hangnemben kezdte volna az egészet. Aki azzal kezdi, hogy biztos jó és nem kell bizonyitani semmit, sőt, a többiek kell bebizonyitsák, hogy nincs igaza, az téved.

Egyszerű a dolog: be akarsz mutatni egy stratégiát, akkor leirod és kész. Nem kezded ilyen bevezető marketingdumával, amit valamilyen siteról szedtél össze és átirtad. Ezt csinálta a bukiszamuráj is, ha még emlékszel. Aztán meg jött a szép poén: pénzért megkapod a tuti titkot és még volt egy halom hasonló. Ezért szökött neki mindenki, aki már látott ilyent eleget.

Most jutottam el odáig, hogy kielemezzem a topik címét!   :)

Itt előre közölték, hogy ez egy pancsermenet lesz a sportfogadás tutikkal, ami korrekt tájékoztatás!

(Az "avagy" nem a "vagy" szóval egyező jelentésű, hanem a "vagyis" megfelelője.
Van különbség:
Pancsermenet vagy Nagy sportfogadós tutik
Pancsermenet vagyis Nagy sportfogadós tutik)

Szerintem itt minket pancsereket próbált a szerző szembesíteni a tutival, de végül egy beismerő vallomás lett belőle.  :)

Bazdki,kurva jól csinálja a csávó!
Észre se veszitek,közbe folyamatosan halmozza a hozzászólásokat,húzogatja a mézesmadzagot és miért?
Mert mire rájöttök,ő már kigyűjtötte a pontokat a PS-re  ;D ;D ;D ;D

Idézetet írta: Ghastly Dátum december 06, 2014, 19:33:02
Bazdki,kurva jól csinálja a csávó!
Észre se veszitek,közbe folyamatosan halmozza a hozzászólásokat,húzogatja a mézesmadzagot és miért?
Mert mire rájöttök,ő már kigyűjtötte a pontokat a PS-re  ;D ;D ;D ;D

photoshopra?

amúgy szerintem egy kis figyelemre vágyik a tag, goenczi2.0

Idézetet írta: szumos Dátum december 06, 2014, 01:14:23
Ha megmagyarázod nekem, hogy Knapp hozzászólásából hogyan vontad le a fent leírt következtetést, beírok neked egy mezei piros pontot.  :ok:

Azt gondolom akartál te itt felvezetni valamit. Az általad hitt elixírt a nyereséges sportfogadáshoz, fizetős szolgáltatást, vagy a bármit. Lehet csak egyedül érzed magad és élvezed, hogy foglalkozunk itt veled. A lényeg, hogy elb@sztad a kommunikációt, az egész bemutatását. Mondjuk kicsit rossz érzés, hogy ennyit néztél ki belőlünk, hogy bevonulsz ide lóháton, de mindegy. A lényeg: nem szégyen visszakozni. Nincs semmi gond, ha zárod a témát, aztán egyszer majd kicsit később újrakezded immáron gyalog, nem magas lóról. Vagy egyáltalán bele sem kezdesz. Mert most bármit is szerettél volna közölni. Jól ebben a topicban már nem jöhetsz ki belőle. Végső stádiumban levő össze-vissza és mellébeszélő vagy. Ez van.

Asszem ennyi itt a lényeg, reméljük a srác veszi az adást.

Ameddig ti itt írogattok neki, addig ő már kapott 40 beérkezett üzenetet és abból 10 fizet is neki, ő meg csak nevet rajtatok :D