Pancsermenet avagy Nagy sportfogadós tutik

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: 26juventino Dátum december 06, 2014, 19:49:00
Ameddig ti itt írogattok neki, addig ő már kapott 40 beérkezett üzenetet és abból 10 fizet is neki, ő meg csak nevet rajtatok :D

Engem ez megnyugtat!
Jó tudni, hogy nem csak én fizetek neki...  hehe

Idézetet írta: Knapp Dátum december 06, 2014, 21:00:07
Engem ez megnyugtat!
Jó tudni, hogy nem csak én fizetek neki...  hehe

Lehet te vagy az egyetlen...  :angel: :angel:

Idézetet írta: Ghastly Dátum december 06, 2014, 19:33:02
Bazdki,kurva jól csinálja a csávó!
Észre se veszitek,közbe folyamatosan halmozza a hozzászólásokat,húzogatja a mézesmadzagot és miért?
Mert mire rájöttök,ő már kigyűjtötte a pontokat a PS-re  ;D ;D ;D ;D

Én többet gyűjtöttem tőle :D szerintem én jóval többet szóltam hozzá mint ő :D

Több mint érdekes jelenség ez, amikor a vitapartnered a saját vélt igaza bizonygatása céljából olyan dolgokat ad a szádba, amiket te magad soha a büdös életben nem állítottál:

Nem állítottam például azt sem hogy egyedül én tudom itt a tutit, ellenkezőleg! Nagyon is sokan vannak itt rajtam kívül akik tudni vélik a nagy tutit, de az hosszú távon már minden bizonnyal nem fog annyira tuti nyerő fogadási taktikának bizonyulni...   :P

Az első hozzászólásomban csupán annyit állítottam, hogy ha egy stratégia nem az arbitrázs alapokon való fogadási módszer, az statisztikailag hosszabb távon már vesztő. Na ez tényleg Tuti!  :laugh:

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 11, 2014, 13:57:46
Nem állítottam például azt sem hogy egyedül én tudom itt a tutit, ellenkezőleg! Nagyon is sokan vannak itt rajtam kívül akik tudni vélik a nagy tutit, de az hosszú távon már minden bizonnyal nem fog annyira tuti nyerő fogadási taktikának bizonyulni...   :P

A topic nyitása óta a megnyilvánulásaid lényege az volt, hogy egyedül te tudod a "tutit", minden ki más csak hiszi, hogy tudja. De üdvözlöm, hogy még ha ferdítéssel is már finomítottál a nézeteiden.

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 11, 2014, 13:57:46
Az első hozzászólásomban csupán annyit állítottam, hogy ha egy stratégia nem az arbitrázs alapokon való fogadási módszer, az statisztikailag hosszabb távon már vesztő. Na ez tényleg Tuti!  :laugh:

Ez egy baromság. Már megbocsáss. Egyrészt mert nem tudhatod, mivel nem ismered a világ összes fogadójának gondolkodását, stratégiáit. Másrészt mert sokan bizonyították már, hogy nem így van. Köztük olyanok is, akik olvassák a naplód. Talán ezért is váltottad ki ezt az ellenállást. Mert nyilvánvalóan rossz a gondolatmeneted alapja.

Apropó! Mit értesz hosszabb távon? Csak mert sportfogadás filozófiailag ez szinte már megfoghatatlan fogalom.

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 11, 2014, 13:57:46
Több mint érdekes jelenség ez, amikor a vitapartnered a saját vélt igaza bizonygatása céljából olyan dolgokat ad a szádba, amiket te magad soha a büdös életben nem állítottál:

Nem állítottam például azt sem hogy egyedül én tudom itt a tutit, ellenkezőleg! Nagyon is sokan vannak itt rajtam kívül akik tudni vélik a nagy tutit, de az hosszú távon már minden bizonnyal nem fog annyira tuti nyerő fogadási taktikának bizonyulni...   :P

Az első hozzászólásomban csupán annyit állítottam, hogy ha egy stratégia nem az arbitrázs alapokon való fogadási módszer, az statisztikailag hosszabb távon már vesztő. Na ez tényleg Tuti!  :laugh:

Megkérlek, hogy térj a lényegre, ellenben - holnap ilyenkor - ebben a topikban már nem lesz rá lehetőséged. Köszönöm.

Idézetet írta: kispi29 Dátum december 11, 2014, 13:57:46

Nem állítottam például azt sem hogy egyedül én tudom itt a tutit, ellenkezőleg! Nagyon is sokan vannak itt rajtam kívül akik tudni vélik a nagy tutit, de az hosszú távon már minden bizonnyal nem fog annyira tuti nyerő fogadási taktikának bizonyulni...   :P


Ezzel most megint azt állítod, hogy csak te tudod a tutit, mert amit más tudni vél, az minden bizonnyal nem fog tuti nyerő stratégiának bizonyulni.   :)

Mindenesetre nekem anyósom jutott eszembe, aki még nálam is több mindenhez ért (hehe)!
Egyszer egy jól sikerült trédelés után a füle hallatára dicsekedtem azzal, hogy már biztosan nyertem pár ezer forintot az éppen zajló meccsen, mire ő közölte, hogy OLYAN NINCS! Vagy nyersz vagy veszítesz!
Na akkor is komolyan elbizonytalanodtam...


Idézetet írta: szumos Dátum december 11, 2014, 14:21:48

Apropó! Mit értesz hosszabb távon? Csak mert sportfogadás filozófiailag ez szinte már megfoghatatlan fogalom.

Nekem tetszik, hogy hosszú távról beszél az, aki egy hónapja kezdett ismerkedni a sportfogadás alapjaival.  :)
Fontos, hogy lássuk magunk előtt a célt!

Egyébként jó ez a téma, nem árt egy kis lazítás, mikor nem a sportfogadással foglalkozunk.  :)


Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 11, 2014, 14:54:35
Megkérlek, hogy térj a lényegre, ellenben - holnap ilyenkor - ebben a topikban már nem lesz rá lehetőséged. Köszönöm.

Ha rátér a lényegre, akkor lesz?   :)
Na ugye.







Idézetet írta: szumos Dátum december 11, 2014, 14:21:48
Apropó! Mit értesz hosszabb távon?

Akkor vegyél egy százezres mintát, és megtudod hogy mit jelent...  :D


Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 11, 2014, 14:54:35
Megkérlek, hogy térj a lényegre, ellenben - holnap ilyenkor - ebben a topikban már nem lesz rá lehetőséged. Köszönöm.

Knapp kolléga pontosan rávilágított az itt felmerülő problémára! Vagyis itt nem fogom reklámozni a szolgáltatásomat, mert nem szeretnék szabályt szegni. Addig viszont, amíg letiltjátok a PM-ezést addig aligha tudok bármibe is belekezdeni...  :bash:


Idézetet írta: Knapp Dátum december 11, 2014, 15:04:04

Egyébként jó ez a téma, nem árt egy kis lazítás, mikor nem a sportfogadással foglalkozunk.  :)


Igazad van, még nincs lazításra való topik a fórumon, úgyhogy felőlem maradhat, az offtopikot meg töröljük a francba.  ;)  ;D

kispi29: mi a célod ezzel a témával? Szeretnél bemutatni egy stratégiát ingyen? Akkor hajrá!

Itt vagyunk, kíváncsian várjuk, hogy milyen stratégiát mutatsz be nekünk.

Állítólag a Mikulás kellett volna hozza. Miért késik?

A privát üzenetküldés tiltása számodra jogosan volt beállítva. Korlátozni fogjuk mindaddig amíg egy konkrét képet nem láttunk, hogy mi a cél.

Tessék, itt a lehetőség.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum december 11, 2014, 15:45:44
amíg egy konkrét képet nem láttunk, hogy mi a cél.
Idézet a tegnapi vm-nek küldött levélből:

"Nagyon sokat nem akarok győzködni senkit a működéséről, álljon itt inkább egy kis "statisztika" a stratégiám elmúlt 4 évre vonatkozó eredményeiről - szerintem ez már önmagáért beszél.

Összességében ezen a 21312 db tételen lett:  142567 "egységnyi" profitom."


Tessék nektek is itt egy kép. Ennél közelebbit itt nyilvánosan azért sem fogok elárulni mert az üzletemet nem fogom vele rontani. Ugyanis annak ez a stratégia is fontos része. Vagyis aki hajlandó lesz rá némi pénzt is áldozni, annak fogom csupán elárulni a módszerem lényegét!

Tehát sajnos ennyi bizonyítékkal kell egyelőre beérjétek...  ::)

Statisztika (4 nyereséges év):


;D

OpenOffice SUM függvényhasználat level:99.

4 éves nyereség,és még fórumon árulod a spanyol viaszt! Én a helyedbe Hawaii áztatnám a brét két nagycsöcsű csajjal...
DE!!!

ízlések és pofonok...

Idézetet írta: Ghastly Dátum december 11, 2014, 18:40:00
OpenOffice SUM függvényhasználat level:99.

4 éves nyereség,és még fórumon árulod a spanyol viaszt! Én a helyedbe Hawaii áztatnám a brét két nagycsöcsű csajjal...
DE!!!

ízlések és pofonok...
a Klágenfurti homoknál nincs jobb

Majd ha lesz pénzed igyál egy kólát.. Idétlen 50ft-os....