SoS segítséget kérnék!!!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pedig én is ezen az email címen ([email protected]) kértem tőlük segítséget pár hónapja, és készségesen segítettek.

Lehet ezzel a problémával máshova kellene írni...Angolul írtam, de még nem jött válasz egyik levelemre se a 4 közül...

Van vkinek ötlete, hogy mit kellene írnom?

Szia.

Szerintem probáld másképp is felvenni velük a kapcsolatat.
Miután bejelentkeztél a Moneybookers-ra, jobb oldalt fent van a Contact gomb. Arra ha ráklikkelsz a következő oldalon fent, van a Messaging Center, klikk erre, s megjelenik 6 gomb.
Ott válaszd a Complaints-et, az oldal alján meg nyomd meg a Yes gombot.
Ezután New Complaints, s megjelenik egy mező, amelyben ird le a problémádat, a végén meg ad meg az e-mail cimedet is amelyen tudnak értesiteni.

Ok, köszi!

Minden lehetőséget kipróbálom, rem ez működik!

Írtam nekik, de a Ticked ID-t nem jegyeztem fel...

Hogy tudom meg, hogy válaszoltak rá?

Nem válaszolnap, a probléma nincs megoldva, pedig már 2 levelet is írtam...
Nem foglalkozok vele más bankkal foglalkozok vagy máshogy oldom meg a dolgaimat!

Köszi azért a segítséget!

Ha lesz vmi szólok...

Megkérnék valakit, aki utána tudna nézni, hogy Szerbiában melyik banknál van nyitva számla a Moneybookersnak? Köszi!

#38 szeptember 22, 2007, 18:52:53, pikado
Idézetet írta: wili1969 Dátum szeptember 22, 2007, 16:13:09
Megkérnék valakit, aki utána tudna nézni, hogy Szerbiában melyik banknál van nyitva számla a Moneybookersnak? Köszi!


Én úgy tudom,hogy a Nemzeti bank (Szerb) és a Continentál bank.
Az Atlasz,Credy,Delta és a Jubanka AD-ról nem tudom,hogy van-e.

Köszi a választ! Ez a két bank van közelemben (16 km) és majd benézek hozzájuk. Pl. a Reiffeisenben nem lehetett.

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni  A MB-el kapcsolatban!
World poker exchangen szoktam játszani ill.pókerezni az ottani nyereményemet szertném átutalni a MB Számlámra de bárhogy is probálkozom a tranzakcióval ez sajnálatos módon nem sikerül és ezt írja ki a gép:A Moneybookers deposit is required before a withdrawal request can de made.
Sajnos nem olyan jó az angol tudásom hogy tudjam ez mit jelent,,de ezt az összeget csak a world poker exchangeről szeretném a MB számlára utalni
:-\ :-\ :-\

Mielőtt pénzkivételt szeretnél igényelni a Moneybookers számládra, egy befizetést el kell végezni ugyanarról a számláról.

Köszönöm  A  választ!
Az lenne még a kérdésem hogy ha a MB számlámra csinálok egy beutalást azt a pénzt hogy tudom majd felhasználni a world poker exchangen? hogy kell átküldeni oda az össszeget hogy le lehessen játszani?
és ezek után a pokeren megnyert összegemet át tudom majd rakni az MB-RE hogy utána leutaltassam magamnak? kicsit bonyolult ez a kérdésem de remélem tudtok rá válaszolni
köszi elöre is :)

Ott a world poker exchangen-en vagy ahol játszol (nem ismerem az oldalt) megkeresed a befizetési opciót, befizetsz a mb számládról, majd ott lépésről lépésre írni fogja gondolom hogyan, és utána igen, tudsz majd kifizetni ugyanarra a számlára.

Szasztok!!!!

Egy kérdésem lenne. Mi a  Moneybookers swift kódja????????

Vagy írja valahol a honlapjuk???????

Kösszi előre is!!!!!!