iesnare - hardveres azonosítást használó fogadási oldalak

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


amúgy ha egy IP-ről több ember is játszani akar akkor reggnél érdemes írni egy mailt az irodának hogy a felhasználó jogosult-e valami bónuszra...
én is ezt csináltam anno az expektnél,mert az ip-mről más is reggelt.csak nem bónuszozott.
így én jogosult voltam az ingyér fogadásra :D

Én meg vettem 4db használt Pentium1,8Ghz postás gépet 10Eft /darab ,egy darabig elég lesz ,
bónuszkodni ;)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 05, 2011, 14:31:13
Én meg vettem 4db használt Pentium1,8Ghz postás gépet 10Eft /darab ,egy darabig elég lesz ,
bónuszkodni ;)

dinamikus ip-d van?

Valaki ért ehhez az iesnare védelemhez?

Első lépésben azt írja, ha meg akarjuk tudni, hogy a pc-nk fertőzött-e ezzel a programmal, akkor a keresőben keressünk az mpsanre-re. Na én ezt megtettem, de nem talált semmit.

Ezt viszont fenntartásokkal kezelem, mert elvileg a bet365, SB, Unibet, Bwin mind használja, és ezeket én is használom évek óta, napi rendszerességgel.

Szóval aki megcsinálta magának a letiltást, az leírhatná, hogy kell!
- Akkor nem csinálnám végig az első hozzászólás procedúráit.


Wonder68: ezt tesztelted is? Mert mobilneten sokszor a gateway ip cime látszik kivülre, a használóknak pedig egy belső ip-t adnak (10.x.x.x vagy 172.x.x.x), már csak azért is mert fogy el az IPv4 max ip szám  :)

Amikor ezt a témát olvasom, komolyan közel járok hozzá, hogy visszatérek a tippmixhez...
Mennyivel egyszerűbb.   ;D

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 18, 2012, 21:01:23
Wonder68: ezt tesztelted is? Mert mobilneten sokszor a gateway ip cime látszik kivülre, a használóknak pedig egy belső ip-t adnak (10.x.x.x vagy 172.x.x.x), már csak azért is mert fogy el az IPv4 max ip szám  :)

Egy darabig nézegettem ,és mindig más volt az ip.címem, már nem is tudom melyik iroda ,talán a BC ,ott van egy menüpont ahol kiírja milyen ípékről léptem be ...na ott elég hosszú a lista  :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 14, 2012, 21:27:05
Valaki ért ehhez az iesnare védelemhez?

Első lépésben azt írja, ha meg akarjuk tudni, hogy a pc-nk fertőzött-e ezzel a programmal, akkor a keresőben keressünk az mpsanre-re. Na én ezt megtettem, de nem talált semmit.

Ezt viszont fenntartásokkal kezelem, mert elvileg a bet365, SB, Unibet, Bwin mind használja, és ezeket én is használom évek óta, napi rendszerességgel.

Szóval aki megcsinálta magának a letiltást, az leírhatná, hogy kell!
- Akkor nem csinálnám végig az első hozzászólás procedúráit.

Én nem tiltanám le. Puszta logika, letiltod, fogadsz profitálsz, ők látják h levan neked tiltva, egyből gyanus és idő előtt kapod a limitet. Iesnare miatt sose fognak zárolni egy számlát, csak olyan szinten belimitálnak h használhatatlan lesz az accountod. Lényeg ha nincs duplicate accountod egy gépről akkor nem kell vele foglalkozni. Ha viszont már van vagy akarsz akkor erősen ajánlom az uj gép uj net combot mert hiába cseréled le a gépet is az interneted ugyan abból a tartományból kapja az IP-d ugyan ugy látni fogják idővel h mi a szitu. Ne legyen több accod és akkor nincs mitől félni.

Idézetet írta: tommyka_ Dátum október 26, 2012, 13:44:13
Én nem tiltanám le. Puszta logika, letiltod, fogadsz profitálsz, ők látják h levan neked tiltva, egyből gyanus és idő előtt kapod a limitet. Iesnare miatt sose fognak zárolni egy számlát, csak olyan szinten belimitálnak h használhatatlan lesz az accountod. Lényeg ha nincs duplicate accountod egy gépről akkor nem kell vele foglalkozni. Ha viszont már van vagy akarsz akkor erősen ajánlom az uj gép uj net combot mert hiába cseréled le a gépet is az interneted ugyan abból a tartományból kapja az IP-d ugyan ugy látni fogják idővel h mi a szitu. Ne legyen több accod és akkor nincs mitől félni.

A logikában igazad van. Igazából a korláttal nincs is baj, csak a számlát ne zárolják, és a pénz ne vesszen oda.
Az IP kérdést a mobilnet megoldja, minden alkalommal mást ad. A flash cookiekat rendszeresen lehet törölni.
Amúgy én (mint írtam) nem találtam meg az iesnaret a gépemen, pedig elvileg lennie kéne...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 26, 2012, 14:10:25
A logikában igazad van. Igazából a korláttal nincs is baj, csak a számlát ne zárolják, és a pénz ne vesszen oda.
Az IP kérdést a mobilnet megoldja, minden alkalommal mást ad. A flash cookiekat rendszeresen lehet törölni.
Amúgy én (mint írtam) nem találtam meg az iesnaret a gépemen, pedig elvileg lennie kéne...

Az oké h IP stb az a legegyszerübb dolog, nem csak ez alapján azonositanak. Amin keresztül legyen az hálókártya, modem stb. Egyszer eltudod lőni a mobilsticket de többször nem. Nem fog odaveszni ilyen miatt a pénz, maximum a bonus ha duplicate account vagy stb.