Karácsonyi Ajándékozás, December 20

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Meg azért az is elég sokat számít, hogy ki mikor frissít. Aki pont elkapja a "frissiben" feltett kérdést, azért annak komoly másodperc előnyei vannak, amik itt nagyon fontosak. Főleg egy egy szavas válasznál.

jorgi05:
Nem kötekedés kép,de ez karácsonyi játék. S nem mindenben a hibát kellene találni,hanem örülni hogy van ilyen lehetőség...
Komolyan mondom, hogy nem értem,miért kell irigynek lenni, mert valaki nyert.
Az meg hogy kezdjünk könnyebb kérdésekkel,a vége felé nehezedjen,ez olyan dolog, hogy kinek mi nehéz. Mindenkinek az,amit nem tud,szóval...


Idézetet írta: jorgi05 Dátum december 20, 2011, 17:41:59

Ha lehet beleszólni én javasolnék először is nehezbb kérdések feltevését, ahol nem a google barát és a 4 magos proci nyer hanem esetleg a valós tudás vagy ha nem is az összes, de legalábbis a 6 és 10 pontos kérdés az ilyen legyen!!!!  :ok: Amúgy önmagában szuper a játék csak egy kicsit a felépitése és a lefolyása szerintem problémás volt pl a kérdések nehézsége és az érte járó pontok aránya valahogy nem volt logikus. Én pl. tudtam a román csaj nevét de mivel 6x próbáltam beirni és mindig visszadobott a rendszer hogy új válasz született igy az nyert aki gyorsan kikereste vagyis a goggle barát és a gyors géppel rendelkező.

A másik meg hogy szerintem alulról felfelé haladjon a pontozás tehát egy könnyebb kérdéssel inditva az egy pontos kérdésről és egyre nehezebb kérdésekkel jussunk el a 10 pontot és 10 eurot érő legnehezebb kérdésig!!!

Vélemény??  :)  :beerchug:

Ez totál nem így van. Internet meg gép gyorsasága számít, de nem olyan nagy mértékben.

Egyszer beírod, utána folyamatosan nyomod az elküldést, ennyi a titok.

Idézetet írta: Stevan87 Dátum december 21, 2011, 09:56:12
jorgi05:
Nem kötekedés kép,de ez karácsonyi játék. S nem mindenben a hibát kellene találni,hanem örülni hogy van ilyen lehetőség...
Komolyan mondom, hogy nem értem,miért kell irigynek lenni, mert valaki nyert.
Az meg hogy kezdjünk könnyebb kérdésekkel,a vége felé nehezedjen,ez olyan dolog, hogy kinek mi nehéz. Mindenkinek az,amit nem tud,szóval...

Ez igy van!!  ;)

én sjanos lekéstem errol a játékról

Idézetet írta: MrElegant Dátum december 20, 2011, 22:27:40
erre reagálnék,mert azt pont én nyertem. Szóval meglepő vagy sem, képzeld én is tudtam fejből, ha nem így van, az életben nem én írom le először a jó választ. Ezt alá is támasztja,hogy 5ből 2kérdésnél googliztam (maradék kettőnél már későn olvastam a kérdést,így értelme se volt válaszolnom), és ott sanszom se volt elsőnek lenni, az általad is említett gond miatt.
ezzel teljesen egyetértek, kezdjünk a legkönnyebbel, és az utolsó legyen a legnehezebb és egyben az is érjen 10€-t. így lenne a legizgalmasabb is,és a leglogikusabb is. Hiszen ma tulképp az első kérdés után a harci kedv aláhagyott :)

a kezdeményezéshez még1x grt!

Mellékesen azt tudjátok, hogy aki nyer 1 pontot, akkor az többet nem nyerhet?

Akkor itt mi értelme lenne, megnyerni az első kérdés által a pontot, ha nem vagy jogosult a 10 pontra, meg a 10€-ra?  :)

Idézetet írta: hezo Dátum december 21, 2011, 10:01:15
én sjanos lekéstem errol a játékról

Semmi gond...még lesz hasonló. Elméletileg pénteken.  ;)

Idézetet írta: hezo Dátum december 21, 2011, 12:30:11
az jó lesz

Hezo, nagyon szeretnéd összegyűjteni a 25 hozzászólást? Tudod, hogy a hasonló hozzászólások nem számítanak?

1.2.7 Kerülendő témák, hangulatjelek, írásjelek

Kerüld el a jelentéktelen témák indítását, az egyszavas (vagy rövid) hozzászólásokat, a hangulatjelek és a mondat végi írásjelek (felkiáltójel, kérdőjel) túlzott használatát.

köszi hogy írtál ezt nem tudtam legközelebb figyelni fogok