Pénz akarsz gyorsan? Itt a megoldás!!! NÉZZBE!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok,találtam egy olyan oldalt, ahol napi 4euro összejön kattintgatásokkal. 150kattintás kell összesen első kifizetésedhez.Napi 25 kattintás végezhető el így 6nap alatt megvan a pénz ami ha mindennap csinálod 30euro. Ahova kilehet kérni:payza/paypal/okpay. Aki ki szeretné próbálni itt tud regisztrálni:Regisztráció

Idézetet írta: betathome1 Dátum február 04, 2013, 06:47:51
Sziasztok,találtam egy olyan oldalt, ahol napi 4euro összejön kattintgatásokkal. 150kattintás kell összesen első kifizetésedhez.Napi 25 kattintás végezhető el így 6nap alatt megvan a pénz ami ha mindennap csinálod 30euro. Ahova kilehet kérni:payza/paypal/okpay. Aki ki szeretné próbálni itt tud regisztrálni:Regisztráció

Én is javaslom a regisztrálást!!

Idézetet írta: betathome1 Dátum február 04, 2013, 06:47:51
Sziasztok,találtam egy olyan oldalt, ahol napi 4euro összejön kattintgatásokkal. 150kattintás kell összesen első kifizetésedhez.Napi 25 kattintás végezhető el így 6nap alatt megvan a pénz ami ha mindennap csinálod 30euro. Ahova kilehet kérni:payza/paypal/okpay. Aki ki szeretné próbálni itt tud regisztrálni:Regisztráció
B@szki én már itt kattintgatok közel 5 éve, de még semmi! Biztos hogy jó oldalt linkeltél be?  ;D

Idézetet írta: benson Dátum február 04, 2013, 08:33:08
B@szki én már itt kattintgatok közel 5 éve, de még semmi! Biztos hogy jó oldalt linkeltél be?  ;D

;D

Most ez mennyire komoly?
és most nem a topicot indító 1 hozzászólásos betathome1 véleményére gondolok.... :D :D

Régebben mikor semmi pénzem nem volt próbálkoztam hasonlóval.. Valami 1000-2000 oldalmegnyitás kellett volna ahhoz hogy kb 50ftot kapjak.. Elég hamar feladtam.. a Zambia gyerekek órabéréhez hasonló kb az egész..


Mire én felkeltem, ennek a topicnak már nem lett volna szabad léteznie!  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 04, 2013, 10:09:30
Mire én felkeltem, ennek a topicnak már nem lett volna szabad léteznie!  :)

Hosszászólás-gyűjtésre azért elmegy.  ;D