Tippek feldolgozása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello adminok!

Lenne 2 db eszrevetelem a tippek kiertekelesevel kapcsolatosan.
A 2 db szelveny ID-je:8802 es 8805 pirosba kerultek, de kernem ujra nezni mivel mind a 2 szelveny zold kellene legyen.
8802  Utah - Chicago  vegeredmeny 109-107
8805 Edmonton O - Anaheim az NHL bol  vegeredmeny 6-5 (tizenegyesekkel az Oilers 1-0)


Elore is kosz. Udv Suvi. :ok:

Én úgy tudom,hogy csak a rendes játék idő számiít.Mindkettő a hosszabbításban nyert :D

A rendes jatekido szamit. A hosszabitast mar nem veszuk figyelembe.

ID: 9226 lécci töröld, elnéztem, csak a kvalifikáció volt tegnap, a verseny ma lesz, mára meg inkább mást rakok :yeah:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum január 21, 2006, 15:21:13
Idézetet írta: Suvi Dátum január 21, 2006, 15:16:56
Adminisztrator urak!


Eszrevetel ujfent! :pimp:Elkeszult a toplista, napra keszen, amit koszonunk is mi tippelok.
Lehet hogy most nagyot tevedek de kerem ellenorizni az allitasomat, tobb szem tobbet lat alapon. :spaz:Nem akarok neveket adni de szerintem a toplista hibasan van osszeallitva ami a pontozast illeti.Van a szabalyzatnak egy olyan pontja ahol a kizarasrol van szo:"Az eredmények frissülése után ha valakinek -30 pontja van, az ki lesz zárva a versenyből "
Bejelentkezes utan ugyanis megnezhetjuk egymas tippjeit.Vannak akik egeszen eredmenyesen ,tudjak megtippelni a merkozeseket.Neha megnezem hogy mas sportarsak mely tippekben biztosabbak, es igy tortent hogy a pozitiv es negativ eredmenyek lattan valami hiba van a szamolasban.
Nem szeretnem ha az allitasom valos akkor azon szemelyek ugy vegyek hogy ellenuk jatszok vagy beszelek.Csupan mas sportarsak is lehetoseget kapnak dobogos helyezest szerezni, ha mar csak az elso harom hely az ami dijazva van.
Varom az adminisztratorok visszajelzest.
Elore is kossz.


Udv: Suvi
Pontositsd kinek nem jó az értékelése?
Mindenkit végig ellenőrizni nagy munka, és ha te tudod már a hibát, akkor mond hogy kinél van.



Nekem is lenne egy észrevételem... ::)
"A játékosoknak nem szabad meghaladniuk  a -29 pontot. Az eredmények frissülése után ha valakinek -30 pontja van, az ki lesz zárva a versenyből (abban a hónapban)..."

-140 pont (az összpontszám!) február 10-ig? És még nincs kizárva? Csak azért mert a frissítés késett? Ez vicc  :D
Vagyis a tag hitelbe játszik. Mivel később több pontot nyert mint amenyit vesztett, jelenleg több pontja van mint -29.
Akkor inkább vegyétek ki a szabályzatból ezt az apróságot, mert így megint nem fair a dolog a többiekkel szemben. ;)




Ez azért történt igy, mert a tippek egy jó ideig nem voltak feldolgozva, napról napra...igy összegyült egy csomó tipp és a feldolgozásnál megtörtént, hogy valaki ilyen le menjen...amúgy a tippeket az éjjel mind kijavitottam, ha valami gond akadt akkor szóljatok... :beerchug:

Akkor lenne 1 észrevételem nekem is:
ID: 9378 Rangers v Villarreal
tudtommal 2-2 lett a végeredmény
  8' J.R. Riquelme (pen.)    
22' P. Løvenkrands       
35' D. Forlan    
82' J.M. Pena (o.g.)    

Idézetet írta: Trunks Dátum február 23, 2006, 15:17:15
Akkor lenne 1 észrevételem nekem is:
ID: 9378 Rangers v Villarreal
tudtommal 2-2 lett a végeredmény
  8' J.R. Riquelme (pen.)    
22' P. Løvenkrands       
35' D. Forlan    
82' J.M. Pena (o.g.)    

Kijavitottam...

Szia Milan!

2006.02.15.  PAOK Saloniki-Athens Panathinaikos  Görög kosárlabda, döntetlen és a tippem is ez volt még sem fogadtad el.

Előre is köszi!

JOKO

Idézetet írta: Milan Dátum február 23, 2006, 10:59:52
Ez azért történt igy, mert a tippek egy jó ideig nem voltak feldolgozva, napról napra...igy összegyült egy csomó tipp és a feldolgozásnál megtörtént, hogy valaki ilyen le menjen...amúgy a tippeket az éjjel mind kijavitottam, ha valami gond akadt akkor szóljatok... :beerchug:


Akkor én szólok ;)... mert nem javítottad ki ::)

Két tippem bekerült a rossz tippekhez   mantova nyert,az avellino meccs holnap lesz és ki van értékelve rossz tippként javitsd légyszi.
Köszi :D

Idézetet írta: pikado Dátum február 26, 2006, 11:34:35
Két tippem bekerült a rossz tippekhez   mantova nyert,az Avellino meccs holnap lesz és ki van értékelve rossz tippként javitsd légyszi.
Köszi :D

Nem Avellino hanem Atalanta

Idézetet írta: pikado Dátum február 26, 2006, 11:37:38
Idézetet írta: pikado Dátum február 26, 2006, 11:34:35
Két tippem bekerült a rossz tippekhez   mantova nyert,az Avellino meccs holnap lesz és ki van értékelve rossz tippként javitsd légyszi.
Köszi :D

Nem Avellino hanem Atalanta

Az Albinoleffe - Atalanta mérközés holnap lessz, s az még nincs kiértékelve, függőben van. A Cremonese - Avellino meccset a tegnap játszották és nyert a Cremonese.

Idézetet írta: Milan Dátum február 26, 2006, 12:43:39
Idézetet írta: pikado Dátum február 26, 2006, 11:37:38
Idézetet írta: pikado Dátum február 26, 2006, 11:34:35
Két tippem bekerült a rossz tippekhez   mantova nyert,az Avellino meccs holnap lesz és ki van értékelve rossz tippként javitsd légyszi.
Köszi :D

Nem Avellino hanem Atalanta

Az Albinoleffe - Atalanta mérközés holnap lessz, s az még nincs kiértékelve, függőben van. A Cremonese - Avellino meccset a tegnap játszották és nyert a Cremonese.

Másoknál ha hibás volt az időpont meghatározva törölve lett a tipp :D

Ime egy példa:)

8468 Manchester City Newcastle 1X2 Gamebookers x 3.2 10 Anglia, Premiershiep merkozes. Suvi 2006.01.31 @ 0:02:25 1.31
8470 PSG Auxerre Under/Over Gamebookers 2 2.2 10 Franciaorszag, kupa merkozes. over 2.5 Suvi 2006.01.31 @ 0:06:38 1.31

Tippek torolve, mert rosz a megadott datum.