Kosárlabda martingale

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

Kosárlabdára fogok fogadni martingale módszerrel. Kicsot bővebben:mindig negyedre fogok fogadni, hogy az adott negyedben alá/fölè lesz-e a kiszemelt mèrkőzès. Ha az első negyed jön, akkor nincs is több teendőm vele. Viszont ha nem, akkor a második negyedet is teszem, de az alap tèt 2,3szorosával. Azèrt ennyivel, mert általában az oddsom 1,85-1,90 között lesz. Ès így bármelyik negyed nyer, akkor az alap tètet nyerem. Ha a második is elmegy, akkor ugyanúgy a harmadik negyedet, ès így tovább. 4lèpcsős martingale módszer.

Az alap tètem 1.000forint lesz. Szóval így lesz felosztva a tèt:

1.negyed: 1.000
2.negyed: 2.300
3.negyed: 5.300
4.negyed:12.200

Így, ha totálba elmegy egy meccsen minden negyed, akkor az 20.800forint bukó. Általában ez hozni fog ezzel a tèttel 900forint körül, kerekítve legyen 1.000forint. Szóval brutálisan jó találati aránnyal kell dolgozzak, de ha belegondolunk eleve olyan meccset teszek, aminek a határa value. Ès ebböl a meccsből kell egy negyed amin van várt pont. A pèlda kedvèèrt van mondjuk egy Gsw - Lakers meccs, adják 212,5fölött, akkor nekem elèg ha bármelyik negyedben van 53-54 pont, mert azt fölère raknám.

@Bentley0917
Szkeptikus vagyok. 23 meccsenként ha egy elmegy, akkor bukó.
Azért sok sikert!

12.29.

Miami - Washington:
1.negyed 52,5felett 1,89


New orleans - Cleveland:
1.negyed 53,5felett 1,85