Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sziasztok!

Visszaolvastam a fórumban, más oldalakat is néztem, de sehol semmi konkrétumot nem találtam. Feltételezem azért, mert senki nem tud még semmit.
Csak felvilágosítást szeretnék kérni, és szerintem mások is lehetnek hasonló cípőben mint én, hogy nem értik a mostani helyzetet.

Tehát a kormány licenszhez köti a fogadóirodák hazai működését, és aki nem veszi meg ezt a licenszt, azt kitiltják(és nem lesz megnyitható a böngészőkkel trükközés nélkül?)?

Ha valóban ez a helyzet van-e esetleg már konkrét lista, hogy kik maradnak?

Előre is köszönöm válaszotokat!

Ez a helyzet. Konkrét lista tudomásom szerint még nincs. :)

Köszönöm gyors válaszod!
További szép ünnepeket!:)

Még jó, hogy Németországba költöztem..... :D :D :D :D :cya: :cya:

Idézetet írta: solver Dátum december 26, 2013, 22:40:28
Még jó, hogy Németországba költöztem..... :D :D :D :D :cya: :cya:

A német licencel rendelkező irodák eleve levonják a német ügyfelektől az 5%-ot a nyereségből, ha minden igaz.
Az sem egy aranyélet...

Idézetet írta: Knapp Dátum december 26, 2013, 23:31:11
A német licencel rendelkező irodák eleve levonják a német ügyfelektől az 5%-ot a nyereségből, ha minden igaz.
Az sem egy aranyélet...

Főleg egy arbosnak.  ;)

Idézetet írta: sleve Dátum december 27, 2013, 01:07:23
Főleg egy arbosnak.  ;)

Bárkinek, aki nyereségre számít sportfogadásból.
Ha termelsz összességében 3% nyereséget, aztán elvesznek belőle 5%-ot, az kicsit rontja az eredményedet.  :)
Még a veszteséges játékosoknak is kellemetlen, mert gyorsabban elfogy a pénzük.  :D

A bet365 fő időben teljesen elfoglalja az eredmenyek.com oldalt. Mindenesetre megjelenik időnként egy VPN reklám.
Van ennek üzenetértéke, jelentősége?

Idézetet írta: solver Dátum december 26, 2013, 22:40:28
Még jó, hogy Németországba költöztem..... :D :D :D :D :cya: :cya:


Németországban mely irodák érhetőek el?

Üdv!

Elég sokáig visszaolvastam tájékozódás reményében, de látom még mindig elég ködös a helyzet így január előtt pár nappal  :/
Fentebb valaki említette, hogy 'román állampolgár lesz'. Csak poénból, vagy tényleg van valami előnye a jelenlegi helyzetben adott esetben a román útlevélnek? Történetesen kettős állampolgár vagyok, de még sosem gondoltam, hogy a románnal jobban járnék. Valaki tud erről többet esetleg?

Üdv!

Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, bevallom nem olvastam vissza az előző hozzászólásokat, de most tulajdonképpen akkor Január elsejétől nem lesznek elérhetőek a külföldi fogadóirodák, vagy még ez nem fog most megtörténni?

Idézetet írta: tharom2 Dátum december 29, 2013, 17:56:39
Üdv!

Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, bevallom nem olvastam vissza az előző hozzászólásokat, de most tulajdonképpen akkor Január elsejétől nem lesznek elérhetőek a külföldi fogadóirodák, vagy még ez nem fog most megtörténni?
3 perc végigolvasni.

1-jétől a jelenlegi állás szerint semmi nem változik.

Így legyen. 1,5 évet vártam arra hogy elkezdhessek fogadni igaz egyelőre nem sok sikerrel. Amúgy is alig van pénzem elég sz*r lenne ha még VPN-re is kellene fizetni.