Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


még mindig nem irtatok olyan irpodát, elfogadnám hoigy hüllye vagyok ha lenne, de addig kérlek ne facepalmozatok itt meg játszátoka  a nagyokost, még nem bírtok modnani egyet

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 23:23:06
Miért ha annyira van olyan angol oldal ami kurva jó sportfogadó oldal akkor mondjál ne tartsd magadba... ami legalább akkora élő kínálattal rendelkezik mint bet365 és sportingbet meg bwin mert ilyen nem nagyon van!!! Ezek miér tvannak a mi kis fos országunkba? Azért mert más országokba, a legtöbb országba ők a legnépszerűbbek. Miért? mert nekik van a legjobb kínálatuk, nekik vannak a legjobb szorzóik, és piacvezető cégek, korrekt ajánlatokkal bónuszokkal noirmális felülettel.

Húú baszdmeg...  :D   Egyébként mondok Neked egyet; van magyar nyelv, rengeteg élő (gyakran olyan meccs is, amit nem hoz a bet365...): William Hill.

köszönöm a normális választ. mivel én főleg élőzök ezért mondom, hogy nicns normális jó iroda, bet365-höz foghatóüt nem találtam még. Pinnacle am tényleg jó probáltam, de számomra az sem nyújt semmivel többet mint a bet365 és a többi egyéb iroda, ha az élőtől eltekintünk akkor sem.

Szerintem közkivánatra bannoljuk Geradossz-t.  :beerchug:

williem hill átláthatatlan kezelhetetlen élőzés szempontjábol, legalábbis számomra, az lkehet, hogy néha van olyan meccs ami a bet365 ön nincs, de hogy olyan meccs is van, ami a williem hillen nincs és a bet365 ön van és ezekből több van, abban is biztos vagyok. egyébként teniszben és kosárban utazok főleg.

amugy tipikus magyar mentalitás bendehal gratulálok, nem egyezik valamiben a véleményünk, és nem a választ adjátok meg vagy kulturált módon probáltok vitatkozni, hanem fikázzátoka másikat meg eljátszátok a nagy okost...

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 23:45:35
williem hill átláthatatlan kezelhetetlen élőzés szempontjábol, legalábbis számomra, az lkehet, hogy néha van olyan meccs ami a bet365 ön nincs, de hogy olyan meccs is van, ami a williem hillen nincs és a bet365 ön van és ezekből több van, abban is biztos vagyok. egyébként teniszben és kosárban utazok főleg.

Teniszre egészen biztosan tökéletes a betfair, sőt, több mint tökéletes. Bár én soha nem teszek szinte teniszre, de ettől még így van. Szerintem kosárra is bőven jó a betfair.

elpbb azt mondod nincs olyan jó oldal élőre mint a bet365 most meg azt hogy teniszre tökéletes a betfair. kicsit most magad ellen beszélsz. játszottam ott is, d ebizonyos élő fogadási opciók nem voltak ott teniszre ami a bet365 ön megtalálható, bár elég rég néztem már fel a betfairre

de amugy jelenleg liveba betfairen 1 tenisz meccs 3 féle fogadási lehetőséggel, bet365-ön 8 sokkal több féle opcióval.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum július 11, 2014, 23:39:54
... Amiben igazad van, hogy a bet365-jhöz hasonló szintű live az nincs sehol, ez tény. Van ami megközelíti, van ami szintén jó, de olyan mint az övék nincs, ezt kár is lenne tagadni. Illetve ha foci/tenisz kell csak akkor betfair tökéletes liveozásra.

Attól függ mit nézünk, illetve ki mit keres az adott irodánál. Számomra tavaly pl. verhetetlen volt a bet365, de az, hogy a kisebb ausztrál labdarúgó bajnokságokat kivették a kínálatból, míg a willhillen, unibetnél, expektnél stb. fent van, ilyen szempontból felveszik vele a versenyt. De ismétlen, ez csak számomra van így, más nevében nem írhatok.

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 23:50:20
elpbb azt mondod nincs olyan jó oldal élőre mint a bet365 most meg azt hogy teniszre tökéletes a betfair. kicsit most magad ellen beszélsz. játszottam ott is, d ebizonyos élő fogadási opciók nem voltak ott teniszre ami a bet365 ön megtalálható, bár elég rég néztem már fel a betfairre

Ki a fene kíváncsi arra a "Szerencsejáték Szabályozás" témában, hogy te melyik irodába buzultál bele?!
Ha segítséget vársz, akkor van ennek is fóruma:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2769.0.html

Az irodákat meg számtalan paraméter alapján össze lehet hasonlítani, nincsen legjobb meg legrosszabb.


A probléma csak ott van, hogy nem én hoztam fel... de ti kötekedtetek, nyilván nem fogom annyiban hagyni, amikor oknélkül kötekedtek meg kb a facepalm jött a semmire, mert én hülye vagyok, hogy azt állítom hogy a magyar nyelvel rendelkező oldalak tartoznak kb a legnagyobb irodák közé. Na téma lezárva fejezzük be.

Ha prematch nem tudsz különbséget tenni az irodák között, akkor liveba nem mindegy hogy pro vagy bet365? Egész egyszerűen csak azt látom azért aggódsz amiért nem kellene...

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 12, 2014, 00:12:08
A probléma csak ott van, hogy nem én hoztam fel... de ti kötekedtetek, nyilván nem fogom annyiban hagyni, amikor oknélkül kötekedtek

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 11, 2014, 20:42:28
a bet meg nem lehetne akármelyik iroda, mert egy nagy körben betnek hívják a bet365-öt mert a többi iroda kb foskupac és ezt hazsnálja majdnem minden fogadóközösség, ahol jelen vagyok éls mindenki betezik rá, megszoktam ez van.


Idézetet írta: Geradossz Dátum július 12, 2014, 00:12:08
mert én hülye vagyok, hogy azt állítom hogy a magyar nyelvel rendelkező oldalak tartoznak kb a legnagyobb irodák közé.

Ez kb jó is lesz végszónak.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 11, 2014, 23:52:32
Attól függ mit nézünk, illetve ki mit keres az adott irodánál. Számomra tavaly pl. verhetetlen volt a bet365, de az, hogy a kisebb ausztrál labdarúgó bajnokságokat kivették a kínálatból, míg a willhillen, unibetnél, expektnél stb. fent van, ilyen szempontból felveszik vele a versenyt. De ismétlen, ez csak számomra van így, más nevében nem írhatok.

Ez is igaz, egyénfüggő. Igazából akkor érdekes ha speciálisan valamilyen kisebb bajnokságra akar valaki élőben tenni, esetleg kisebb sportágakra. Ha teniszre meg nagyobb fociligákra akkor azok sok helyen mennek live-ban tényleg, nem csak bet365-ön.