Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


igen, le kell tölteni! De fölösleges időpocsékolás...  :noway:


Most kaptam ezt az ajánlatot, szerintem elég korrekt!

Tisztelt Játékos!

Ön mit szólna 10 000 Ft bónuszhoz új befizetés nélkül?

Mit kell tenni?

Fogadjon 2011 július 1- 31.(éjfélig) minimum 13 különböző napon legalább 1000 Ft-os összeggel 1,3x-as vagy a fölötti szorzójú bármely sporteseményre és mi jóváírunk számláján 10 000 Ft bónuszt.

Ne hagyja ki ezt az egyedi lehetőséget, kezdjen fogadni most rögtön!

Üdvözlettel:

Dombóvári Tamás

* Részvételi feltételek
1. Ez az ajánlat csak meghívott sportfogadó ügyfeleink részére érvényes 2011. július 1-31-ig
2. Hogy hozzájusson 10 000 Ft bónuszához fogadjon minimum 13 különböző napon(2011 július 1-31 között) legalább 1 db 1000 Ft-os (EUR 4.-, USD 6.-)  téttel 1,3x vagy annál magasabb szozójú bármely sporteseményre.
5. A bónusz számlájáról való kivétele 3x-ös megforgatáshoz van kötve minimum 1,5x szorzójú eseményekre.
6. Ha ez 30 napon belül nem teljesül, akkor a bónusz visszavonásra kerül.
7. A bónusz megítélése kizárólag a Sportingbet hatásköre.
8. A többszörös számla kizáró ok, bónusz kizárólag a kedvtelési célokból fogadó ügyfeleknek jár.
9. Az ajánlat egyszer érvényes ügyfelenként, háztartásonként, IP címenként. Az összejátszás tilos, a bónusz érvénytelenítését eredményezi.
10. A promócióban csak 18 éven felüli játékosok vehetnek részt.
11. Az Interactive Sports (CI) fenntartja a jogot, hogy az akció feltételeit bármikor előzetes indoklás nélkül megváltoztassa, vagy megszüntesse

Idézetet írta: Yuber Dátum július 01, 2011, 18:01:51
Most kaptam ezt az ajánlatot, szerintem elég korrekt!

Tisztelt Játékos!

Ön mit szólna 10 000 Ft bónuszhoz új befizetés nélkül?

Mit kell tenni?

Fogadjon 2011 július 1- 31.(éjfélig) minimum 13 különböző napon legalább 1000 Ft-os összeggel 1,3x-as vagy a fölötti szorzójú bármely sporteseményre és mi jóváírunk számláján 10 000 Ft bónuszt.

Ne hagyja ki ezt az egyedi lehetőséget, kezdjen fogadni most rögtön!

Üdvözlettel:

Dombóvári Tamás

* Részvételi feltételek
1. Ez az ajánlat csak meghívott sportfogadó ügyfeleink részére érvényes 2011. július 1-31-ig
2. Hogy hozzájusson 10 000 Ft bónuszához fogadjon minimum 13 különböző napon(2011 július 1-31 között) legalább 1 db 1000 Ft-os (EUR 4.-, USD 6.-)  téttel 1,3x vagy annál magasabb szozójú bármely sporteseményre.
5. A bónusz számlájáról való kivétele 3x-ös megforgatáshoz van kötve minimum 1,5x szorzójú eseményekre.
6. Ha ez 30 napon belül nem teljesül, akkor a bónusz visszavonásra kerül.
7. A bónusz megítélése kizárólag a Sportingbet hatásköre.
8. A többszörös számla kizáró ok, bónusz kizárólag a kedvtelési célokból fogadó ügyfeleknek jár.
9. Az ajánlat egyszer érvényes ügyfelenként, háztartásonként, IP címenként. Az összejátszás tilos, a bónusz érvénytelenítését eredményezi.
10. A promócióban csak 18 éven felüli játékosok vehetnek részt.
11. Az Interactive Sports (CI) fenntartja a jogot, hogy az akció feltételeit bármikor előzetes indoklás nélkül megváltoztassa, vagy megszüntesse

Igen, én is megkaptam e-mailben! Szerintem ez egy nagyon korrekt ajánlat! Nem nagyon dobálják meg az embert bónuszokkal mostanában, ez a 10 rugó meg igazán jól hangzik. Az, hogy egy hónaőban 13 különböző napon kell érte fogadást kötni napi egy rugóval, az sem a világvége, főleg aki rendszeresen fogad. sőt az az 1.30-as odds is igen baráti.

A forgatási feltételek:
A bónusz számlájáról való kivétele 3x-ös megforgatáshoz van kötve minimum 1,5x szorzójú eseményekre.
Ez is teljesíthető, és a sportingbet kínálata elég bő, ott tényleg lehet mazsolázni. Én tuti rámegyek, szerintem kár lenne kihagyni!

Szerinted élőfogadás is játszik?
Valamint lehet két 500ft-os téttel fogadni ,csak meglegyen az ezres?

Nem tudjátok, hogy mikor írják jóvá a bónuszt? Amint letelt a 13 nap vagy majd csak Júli végén?

Neked mejött már 10Eft bonusz?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum július 18, 2011, 11:58:25
Neked mejött már 10Eft bonusz?

Még nem de ezt írták mailben:

Kedves Ügyfelünk!

Köszönjük megkeresését.

Ezúton tájékoztatjuk, hogy kombinált fogadások is beleszámítanak a promócióba, viszont ebben az esetben a mérkőzéseknek egyenként kell 1,3-as szorzóval szerepelniük. A bónusz várhatóan a következő hónap elején kerül majd jóváírásra.

Köszi ,még kettőt kell fogadnom mert volt 2 kombi amiben kicsi odds is volt.

Ha valakinek jóváírták a pending bónuszt jelezze kérem, és azt is, hogy hol található. :)

Valaki ismeri az Opoker-t?
Ez egy IPN hálózatba tartozó pókerterem amit nemrég megvásárolt a Sportingbet így most már van fogadási kínálat is.
Ugyanaz mint a Sportingbet és most 50 euró freebetet is adnak úgyhogy érdemes szerintem regisztrálni
Főleg hogy a Sbetnél már kezdtek korlátozgatni nekem jól jött.

Hurrá adott a Sport Ing be 10000ft-ot :cya:

Engem is megdobhatna ennyivel:D

Idézetet írta: pukk Dátum július 30, 2011, 17:39:58
Valaki ismeri az Opoker-t?
Ez egy IPN hálózatba tartozó pókerterem amit nemrég megvásárolt a Sportingbet így most már van fogadási kínálat is.
Ugyanaz mint a Sportingbet és most 50 euró freebetet is adnak úgyhogy érdemes szerintem regisztrálni
Főleg hogy a Sbetnél már kezdtek korlátozgatni nekem jól jött.

Én is ez utóbbi miatt fogok számlát nyitni náluk. Viszont a freebet ajánlatuk szavatossága lejárt:

Idézet1. This offer is only available to new customers who open an account, deposit at least €10, and place their first bet between now and the 31st May 2011 inclusive.