Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


#345 november 14, 2011, 18:40:25, csacsi1899
Idézetet írta: forzainter Dátum november 14, 2011, 18:24:01
Lehet, h későn értem haza és észbekaptak.

Az lehet. Akkor én nem is szarozok vele. Gondolom a rulett nem számít bele, a többin meg mission impossible...

jax: nincs ott sajnos így sem.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum november 14, 2011, 18:38:09
Az lehet. Akkor én nem is szarozok vele. Gondolom a rulett nem számít bele, a többin meg mission impossible...

jax: nincs ott sajnos így sem.

Agybajt kaptam volna, ha működik. Érdekes, másoknak délelőtt így volt, estére pedig már tényleg mission impossible.

Valami nem stimmel ,mert délelőtt adott 22Eurót amit át is vittem a fogadási oldalra .
Délután visszanéztem a pacificjátékra és megint kiírta 10 igyenpöri :great: :great:
Meghülyült a gépem?
15 EUR ismét most fogatom :cya: :cya: :cya:
Gyorsan lépjetek vissza!!!!!
:D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 14, 2011, 19:09:01
Valami nem stimmel ,mert délelőtt adott 22Eurót amit át is vittem a fogadási oldalra .
Délután visszanéztem a pacificjátékra és megint kiírta 10 igyenpöri :great: :great:
Meghülyült a gépem?
15 EUR ismét most fogatom :cya: :cya: :cya:
Gyorsan lépjetek vissza!!!!!
:D

Valakinek 2x ad, valakinek egyszer sem. Xar az egész  :redchug: :noway:

Nekem se adott ingyenpörgetést, de úgy látom elkúrták ezt rendesen, ha ennyit adott. Majd törlik utólag, ahogy szokták. :)

Ezt a 15EURt már nekem se engedi átvinni ,pedig már jó sokat fogattam..
egész délután ezzel játszom már jojózik a szemem :crazy:

Aki korán pörgetett annak 1-szer kellett megforgatni, aki pedig most estefele, anak már 20-szor kellett, azt mondták chat-en, hogy az 1szeri pörgetés csak technikai hiba volt, mit akarnak ezek..  :noway:

Én ma már 3* 10ingyen pörgetést kaptam ingyen és 57,79eurot adott nem tudom hogy de nagyon komoly és át is váltotta 18256ft-ra :great: :great:
:D

a múlt heti promóba meg csak black jacket játszottam és úgy forgattam meg.max10szer tettem fel a nyerményt. :laugh:

10 ingyenes pörgetés a Maya Gold nyerőgépen.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 14, 2011, 12:32:17
Wow, 23,68€-t adott. Nem tudom hányszoros forgatás kell (1x-esre tippelek), de nyomtam tovább és mikor már leapadtam, akkor megnéztem, hogy átteszi-e már. Akkor már szerepelt az egyenlegemen, így 2 000 ft átkerült a sportfogadói számlámra :)

Akk csak megérte,h beírom :) Én pont lemaradtam róla.
De majd ha lesz még, akk megírom.

10 ingyen pörgetés van a Maya Gold játékban.

0,1EUR de legalább nem kell fogolódni rajta fél napig :great:

Idézetet írta: lapgellert Dátum november 10, 2011, 10:31:29
Valaki próbálkozik már az új mobilios promójukkal? 11x kell tenni mintha, aztán adnak 2500 ft bónuszt

Persze. 
Nincs minimum szorzó!   :D

Ráadásul tegnap ért végett egy másik bónusz ajánlatuk, melyben legalább 20 napon kellett 1000 ft-ért, 1.3-as szorzóért játszani és ezért adnak 5000 ft bónuszt. Megcsináltam, most várom a pénzt.
Ezért tegnapig az 1000 ft-okat legalább 1.3-as szorzóért és mobilon tettem meg, így mindkét promóba beszámítottak.
Az a legjobb, mikor eleve pénz visszatérítési garancia van az 1000 ft-os mobil fogadásra (ilyen lesz holnap, azaz pénteken is), mert akkor még kockáztatni is lehet.

Alapból viszont lehet a "tutira" vadászni a mobil fogadásoknál.

(egyébként idegesít a mobil felületük, de tűrök... hehe)

A bet365 és az interwetten is kínál(t) mobil bónuszt, érdemes ezekre is rámenni...

10 ingyen pörgetés van a letölthető kaszinóban! (Match day nyerőgép)