Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 23, 2012, 13:59:40
ÓÓÓ, köszönöm szépen!!!

Szerintem 24 órán belül itt is megkapod ugyanazt a korlátozást, mint a sportingbetnél.

Idézetet írta: Norbert82 Dátum július 23, 2012, 14:18:49
Szerintem 24 órán belül itt is megkapod ugyanazt a korlátozást, mint a sportingbetnél.

Erre gondoltam én is, látván hogy még az ügyfélszolgálatuk is ugyanaz.

Egyébként ettől függetlenül, pont az előbb küldtem neked egy privit!   :)

Ne rinyáljatok már előre  :bash:

Ez mennyire megbízható ? Ha lesznek majd tapasztalatok, és megbízhatóak, akk lehet befizetek majd én is. :D

Mint ahogy rájöttek előbb ugyanaz mint a Sportingbet.Ők a tulajok,ugyanazok a szabályok stb.Én több mint 1 éve használom ,minden olyan mint ha Sbetnél lennék kivéve a bónuszokat.De itt még nincs korlát Sbetnél meg van.
Nem tudom mennyire "figyelnek"a kettős regre(Sbet+Opoker) de azonnal biztos nem fognak lekorlátozni

Nekem is hasonlók a tapasztalataim, vagyis megbízhatóak. Egy jó ideje már nem játszom náluk, de korlátba én sem ütköztem (sb-n viszont igen).

Bezsélgettem chaten sportingbetékkel, kicsit se nézik hülyének az embert:

Attila: "A fogadásszervezőink limiteket rendelnek az eseményekhez és számlákhoz. Ezt gyarkran ellenőrzik és módosítják a fogadási szokások függvényében."
Attila: "Azt tudom tanácsolni, hogy tegyen meg kisebb tétet több eseményre."
Én: :)
Én: Ezen a tanácson szerintem Ön is mosolyog... :)

Én: Azt árulja már még el nekem, ha teszek pár 20.000-40.000.- Ft-os tétet, miután lekorlátoznak, ezért szereztem kb 3.800 pontot. Akkor hogy tudnám elérni a 750.000 pontos 11. szintet?
Attila: "Ebben az esetben többet kell fogania. Gyűjtőben tett fogadások esetében sokkal több pontot tud szerezni."

Közben e-mailben közölték, hogy a bónuszprogramukban megszerzett pontjaim után se tudják jóváírni majd az ingyenes fogadásomat, mert "A Bónuszprogram kedvtelésből játszó ügyfeleinknek készült,"

Előtte fél órával pedig a VIP Manegerüktől kaptam egy 25%-os újrafeltöltési exkluzív ajánlatot 10.000 Ft-ig.

Most akkor akarják, hogy játszak náluk, vagy nem...  :D  :D

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 25, 2012, 09:28:58
Most akkor akarják, hogy játszak náluk, vagy nem...  :D  :D

Még nem látják tisztán, nyerő vagy vesztő játékos vagy. Ha előbbi, akkor persona non grata vagy, ha utóbbi, akkor meg marasztalnának.  ;D
Szerintem téged is hamarosan kiraknak a "szabadidős játékos" kategóriából, de ne sajnáld! Vannak sokkal jobb irodák.

Hali!

Mennyi időbe telik itt egy kifizetés (skrill/moneybookers) ?  Most kértem le este 10kor, holnapra esetleg megjön?

:cya:

Idézetet írta: csatarid Dátum augusztus 03, 2012, 22:24:56
Hali!

Mennyi időbe telik itt egy kifizetés (skrill/moneybookers) ?  Most kértem le este 10kor, holnapra esetleg megjön?

:cya:

Holnap 13-13:30 között meg kellene kapnod.
Nálam mindig délután 1 óra után pár perccel érkezett meg, gondolom akkor rendezik a kifizetéseket.

Én úgy emlékszem, egy chates beszélgetés során azt az infót kaptam hogy minden nap éjfélkor rendezik a kifizetéseket de onnantól számítva 1nap míg megjön..de általában hamarabb.

Köszönöm a gyors válaszokat!  ;)

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 03, 2012, 22:36:45
Holnap 13-13:30 között meg kellene kapnod.
Nálam mindig délután 1 óra után pár perccel érkezett meg, gondolom akkor rendezik a kifizetéseket.


13:10 kor megjött a futár!    :ok:

Most látom, hogy mostantól heti egy kifizetés ingyenes kisebb összegeknél: (fekete pont)
7 naponta első kifizetése ingyenes, a további kifizetések 300 HUF költséggel járnak 119.999 HUF kifizetésig (1 EUR költség 399,99 EUR kifizetésig, 1,25 USD költség 499,99 USD kifizetésig). 120.000 HUF (400 EUR, 500 USD) vagy nagyobb kifizetései mindig ingyenesek.
(piros pont) Néhány hete megszűnt a befizetési költség (eddig 375Ft volt, 90.000Ft felett volt ingyenes)