Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Tényleg nincs követelmény...még...ahogy halad ez az iroda is a lejtőn,nem lepődnék meg rajta ha hamarosan lenne

Nekem azt írták február közepén, hogy megtisztelő a bizalmam, de a büdös életben nem adnak több bónuszt nekem!
Valószínűleg az lehetett a gond, hogy ráfutottam egy 4,5%-os arbitrázsra, amit direkt felejtettek fent, ráadásul a számítógépes mobil oldalon fogadtam meg pár tízezer forinttal, mert aznap tripla hűségpontok jártak a "mobil" fogadásokért...

Azért kíváncsiságból beléptem március 1-én és bár az ingyen fogadást nem kaptam meg, az ingyen pörgetéseket viszont a kaszinóba igen.  :)
Aztán pár napja beléptem és látom, hogy van ott 1500 ft bónusz is.
Nem tudom, mire adták, de én már belefáradtam a reklamálásba, nem fogok nekik írogatni ez miatt... hehe

De amugy általában a forgatásba beletartoznak a kombi vagy/és élő fogadások?

Idézetet írta: Tomee886 Dátum április 01, 2013, 00:42:22
De amugy általában a forgatásba beletartoznak a kombi vagy/és élő fogadások?

Szerintem igen.
Az lehet, hogy a kombi tagjaira van minimális szorzó megkötés.
Ha nem találod a feltételek között, akkor kérdezz rá az ügyfélszolgálaton!

Kombinációban nem tudod megrakni a freebetet,én úgy tudom,de egyébként bónusznál a szorzómegkötés 1.5

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy a Bónuszprogramban lévő ingyenes fogadásokat mikor írják jóvá
kb. a számlákon? :)
Ma szerintetek várható, hogy kell még majd tuti pár nap? :)

Idézetet írta: Szurki Dátum április 01, 2013, 11:50:02
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy a Bónuszprogramban lévő ingyenes fogadásokat mikor írják jóvá
kb. a számlákon? :)
Ma szerintetek várható, hogy kell még majd tuti pár nap? :)

Szerintem csak holnap írják jóvá a bónuszt és az ingyenes pörgetéseket is.
Neked ingyenes fogadást szoktak adni vagy bónuszt?

Ingyenes fogadást kaptam előzőleg, csak a nyeremény maradhatott meg az alaptét nem...
Köszi a válaszod! :)

Idézetet írta: m3sk Dátum március 31, 2013, 00:46:01
nincs asszem követelmény... az a lényeg felteszed 1 meccsre min 2-es odds... és ha nyersz a nyereményt kapod meg... :D szóval 1500-t felteszel 2-es oddsra akkor kapod meg 1500-t ha nyert a dolog... :D érted? :D szóval max a freebet értékét kapod meg... szóval érdemes 2-es oddsal rakni.
Miért nagyobb oddsra nem lehet?ha 3 oddsra teszed akkor meg 3000-t kapsz és így tovább.Odds-1 a valódi odds, ezzel lehet számolni.
Itt én sem kapok már régóta bónuszt,valami olyasmi lehet az ok mint nálad Knapp  ;D

Idézetet írta: Szurki Dátum április 01, 2013, 14:48:48
Ingyenes fogadást kaptam előzőleg, csak a nyeremény maradhatott meg az alaptét nem...
Köszi a válaszod! :)
Én bónuszt szoktam kapni, amit a megforgatás után ki is utalhatok.

Én meg a nagy semmit...

Idézetet írta: Szurki Dátum április 01, 2013, 11:50:02
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy a Bónuszprogramban lévő ingyenes fogadásokat mikor írják jóvá
kb. a számlákon? :)
Ma szerintetek várható, hogy kell még majd tuti pár nap? :)

Az ingyenes pörgetések már rajta vannak.

Sziasztok!
A bónuszomról kiderült hogy befizetési bónusz akar lenni valójában, de akkor nem értem miért "Freebet"-ként lett feltüntetve a számlámon.
Bónusz részvételi feltételeknél az egyik pontnál olvastam ezt:
"7. A bónuszok feloszthatóak, és több fogadásra is felhasználhatóak, de legalább 3-szor meg kell forgatni a teljes összeget bármilyen sportfogadáson, minimum 1,5-ös szorzóval, mielőtt a nyeremény kivehető" 

Szerintetek a teljes összeg alatt a bónusz összegét értik, vagy a bónusz + befizetés összege?

Szerintem csak a befizetés összege

Hellosztok!

Az a kérdésem lenne, hogy volksbankról (internetes bankjáról) tudok utalni oda?