Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Játszik még itt valaki? Én próbálnék élőben fogadni, de napok óta lehetetlenül lassú az oldal, leginkább estefelé, de most ebben is a pillanatban is ilyen, percekre leáll, aztán megint jó pár percig, aztán megint sz*r. Próbáltam a hu.sportingbet538.com linket is, de ugyanolyan rossz.

Idézetet írta: bwin user Dátum október 31, 2015, 16:09:37
Játszik még itt valaki? Én próbálnék élőben fogadni, de napok óta lehetetlenül lassú az oldal, leginkább estefelé, de most ebben is a pillanatban is ilyen, percekre leáll, aztán megint jó pár percig, aztán megint sz*r. Próbáltam a hu.sportingbet538.com linket is, de ugyanolyan rossz.

A Sportingbet felülete alapból és a kezdetektől ilyen. Volt már 1-2 frissítés a felületen,de semmire nem mentek vele. A Top irodák közül a leglassabb. Nem is értem,miért nem rúgják ki a fejlesztőt,és vesznek fel olyat,aki egy normálisan használható verziót tud csinálni.  ;D
Én azért játszok náluk,mert sok a bónusz,vannak tippjátékok,stb...

De az igaz,hogy már így 10 évvel az online-játék elindulása után odarakhatnának egy normálisan kezelhető felületet!  :)

15.000.000 Ft-os Kihívás!

Fogadjon minden nap és szerezze meg részét a nyereményalapból
Itt az esély, hogy megnyerje részét a hatalmas nyereményalapból! Hogyan szerezheti meg? Egyszerű – a nyereményalap azon játékosok között lesz szétosztva, akik minden nap tesznek egy feltételek szerinti fogadást 2016.01.10-ig, szóval csak fogadnia kell minden nap és Öné a nyeremény! A Kihíváshoz 2015.12.06-ig csatlakozhat, de ne feledje – minél hamarabb csatlakozik, annál magasabb részesedést szerezhet – szóval siessen!


Fosszuk ki őket!!  :D :D


Idézetet írta: LosGabos Dátum november 05, 2015, 19:28:51
Fosszuk ki őket!!  :D :D
Mert az ilyen promociok rendkivul lukrativak a resztvevok szamara, ugye?
Knapp mindjart jon es ramcafol... :police: ;)

#1775 november 05, 2015, 21:13:40, Knapp
Idézetet írta: junglefever Dátum november 05, 2015, 19:50:03
Mert az ilyen promociok rendkivul lukrativak a resztvevok szamara, ugye?
Knapp mindjart jon es ramcafol... :police: ;)

Azt az elején nem lehet tudni ennél a típusnál.
Annál több pénz jut, minél kevesebben csinálják végig.   :)

Itt minden nap eltérő követelmények lehetnek, ami megrostálhatja a mezőnyt, illetve az ünnepek miatt sem lesz mindenki aktív napi szinten januárig.

Ha sok ezer játékos között oszlik majd meg a nyereményalap, akkor abból csak pár ezer forint bónusz lesz, de ha csak 300-an, akkor 50 000 ft jut majd.
(egyelőre az sem világos, hogy ez csak magyaroknak szóló promó-e)

Mindenesetre az irodát nem lehet kifosztani vele, mert ők 15 milliót rászánnak, ez többe nem fog nekik kerülni.  :)
(a "kényszerfogadásokon" viszont valószínűleg inkább ők fognak keresni, mint a játékosok)

Aki játszik náluk rendszeresen, annak könnyű pénz, bármennyi is lesz a vége, aki meg csak ez miatt indul be, annak figyelnie kell az első 1-2 hétben, hogy mennyien vesznek részt ebben a promóban és hogy mekkora a lemorzsolódás.



Idézetet írta: Knapp Dátum november 05, 2015, 21:10:21
Azt az elején nem lehet tudni ennél a típusnál.
Annál több pénz jut, minél kevesebben csinálják végig.   :)

Itt minden nap eltérő követelmények lehetnek, ami megrostálhatja a mezőnyt, illetve az ünnepek miatt sem lesz mindenki aktív napi szinten januárig.

Ha sok ezer játékos között oszlik majd meg a nyereményalap, akkor abból csak pár ezer forint bónusz lesz, de ha csak 300-an, akkor 50 000 ft jut majd.
(egyelőre az sem világos, hogy ez csak magyaroknak szóló promó-e)

Mindenesetre az irodát nem lehet kifosztani vele, mert ők 15 milliót rászánnak, ez többe nem fog nekik kerülni.  :)
(a "kényszerfogadásokon" viszont valószínűleg inkább ők fognak keresni, mint a játékosok)

Aki játszik náluk rendszeresen, annak könnyű pénz, bármennyi is lesz a vége, aki meg csak ez miatt indul be, annak figyelnie kell az első 1-2 hétben, hogy mennyien vesznek részt ebben a promóban és hogy mekkora a lemorzsolódás.

Német piacra is érvényes (50.000€), így gondolom globális.

Az első nap után 12 091 résztvevőt ír, így 1241 ft jutna ez alapján.

"Rossz hír", hogy december 6-ig még lehet csatlakozni a promóhoz, így elvileg a játékosok száma még nőhet is, valamint csak akkor esik ki valaki, ha legalább 3 napot kihagy.
(ugyanakkor a később csatlakozók még kevesebb pénzt fognak kapni, mert a nyereményalap napi 150 000 ft-tal csökken, azaz aki csak egy hónap múlva kezd, az csak kb. 10,5 millióból kapja meg az arányos részt és nem 15-ből)

Most arra tippelek, hogy a végén lesz vagy 2-3000 játékos versenyben.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 06, 2015, 10:54:49
Az első nap után 12 091 résztvevőt ír, így 1241 ft jutna ez alapján.

"Rossz hír", hogy december 6-ig még lehet csatlakozni a promóhoz, így elvileg a játékosok száma még nőhet is

...És mára 3000-rel több résztvevő lett.   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum november 07, 2015, 10:44:41
...És mára 3000-rel több résztvevő lett.   ;D
Ja, nekem most 987 Ft a várható összeg.  De ne feledd micsoda könyörgés ment itt a fórumon egy 3 eurós BAH kuponért!  ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 07, 2015, 15:18:44
Ja, nekem most 987 Ft a várható összeg.  De ne feledd micsoda könyörgés ment itt a fórumon egy 3 eurós BAH kuponért!  ;D

Mert azért nem kellett "dolgozni".   :)
Sokszor inkább azt látom, hogy pár ezer forintokat eleve nem értékelnek a játékosok, mert csak azt látják, hogy abból nem tudják megváltoztatni az életüket, miközben minden nagyobb összeg pár ezer forintokból áll valójában, ha "rázoomolunk".

Ez a promó addig biztosan kényelmes, amíg csak egy alaptétes fogadást/pörgetést várnak el, ráadásul ugyanazzal a fogadással 2-3 akció feltételeit is lehet egyszerre teljesíteni.

Hali!
Ezt az emailt kaptam :
   
FOGADJON RIZIKÓ NÉLKÜL A NORVÉGIA - MAGYARORSZÁG MÉRKŐZÉSRE!

A magyar válogatott 1986. óta nem jutott ki nemzetközi tornára, és most is rezeg a léc, de kaptunk még egy utolsó esélyt. Fogadjon most kockázatmentesen a magyar sikerre!

Tegyen meg egy bármilyen mérkőzés előtti fogadást a Norvégia-Magyarország meccsre, és ha első fogadása veszít, akkor a tét értékét visszatérítjük, maximum 3000 Ft értékben. Ez a kockázatmentes fogadás csak az elsőként megtett tétre érvényes. Az ajánlat csak a Norvégia - Magyarország mérkőzésre érvényes, szóval ne várakozzon, fogadjon most!

   
Feltételek:


    Ez az ajánlat csak azoknak az ügyfeleknek érvényes, akik ezt közvetlenül kapták üzenetben a Sportingbettől, vagy megjelent nekik weboldalunkon.
    Az ingyenes fogadás az első sportfogadásra vonatkozik a Norvégia - Magyaroszág mérkőzésre. Csak a mérkőzés előtti, egyszerű fogadások számítanak.
    Ha fogadása veszít, akkor azonos összegű bónuszt írunk jóvá 3000 Ft-ig.
    A maximális visszatérítés összege 3000 Ft.
    A visszatérített összeg a játékos számláján a promóció végét követő 48 órán belül lesz jóváírva.
    Az összegek készpénzes bónuszként lesznek jóváírva és legalább ötször meg kell forgatni a nyereményt bármely 1.5-ös szorzójú sporteseményen, mielőtt a nyeremény kivehető lesz.
    Azok a bónuszok, melyek nem kerülnek felhasználásra 30 napon belül a kifizetést követ en, el lesznek távolítva az ügyfelek számláiról.
    Ezen bónusz megszerzése nem teszi lehetetlenné más bónuszok megszerzését.
    A Sportingbet továbbá fenntartja a jogot, hogy az ügyfeleitől a bónusz, ingyenes fogadás vagy ajánlat jóváírása elott kielégítő dokumentációt kérjen.
    A Sportingbet fenntartja a jogot, hogy ezt a promóciót törölje vagy visszavonja vagy bármilyen feltételt megváltoztasson előzetes értesítés és indoklás nélkül.
    Az ajánlat csak egyszer érvényes ügyfelenként, háztartásonként, számlánként, IP címenként. Bármely ügyfél, akit kettős számlanyitáson érünk, elveszti összes bónuszát az összes számlájáról.
    A Sportingbet a kizárólagos döntéshozó a promócióval kapcsolatban és a döntése végleges és nem fellebbezhető.
    A Sportingbet általános szabályai erre a promócióra is érvényesek.

Ja,én mondjuk nem kaptam róla mailt,de chat-en írták,hogy részt vehetek rajta én is.

Mailben küldtek egy promóciót, hogy csak ma 13 ingyen pörgetést kapok a Mega Fortune-ra. :great:
11-kor olvastam a levelet, azóta átlag óránként 3x próbálom meg felhasználni, de a "játék jelenleg nem elérhető, próbálja később" feliratot kapom.  :bash:

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 13, 2015, 17:24:40
Mailben küldtek egy promóciót, hogy csak ma 13 ingyen pörgetést kapok a Mega Fortune-ra. :great:
11-kor olvastam a levelet, azóta átlag óránként 3x próbálom meg felhasználni, de a "játék jelenleg nem elérhető, próbálja később" feliratot kapom.  :bash:

Tízszeres forgatást ír a nyereményre és ha van saját pénzed a számlán, akkor először abból vesz el.
Legalábbis a feltételek szerint, nem próbáltam ki.
Az ilyen promókkal vigyázni kell, az "ingyen" játékokból komoly mínuszt össze lehet szedni.