Napi Ausztrál Open Tipp - február 9.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 08, 2021, 14:07:45
Kevin Anderson - Berrettini , Feb 9 , 09:00

Tipp: Tie breakek száma 1.5 over
Odds: 3.25
Iroda: Bet365

Azt hiszem mondhatjuk, hogy mindkét játékos a szerváiból él... de minimum azt, hogy nagyon sokat köszönhetnek adogatásaiknak... A szakértők szerint ráadásul a pálya idén gyorsabb, mint a korábbiakban... ez is segíthet abban, hogy nehezebb legyen lebreak-elni a nagy szervásokat. Az is meg lepne, ha ez egy sima 3-0-ás meccs lenne bármelyikük javára... legalább 4 szettet várok, amiből könnyen lehet, hogy akár 2-3 is tie break-ben dől majd el...

Vesztes, de hogy.... Hát nem akartam elhinni... első szett tie break volt. Második szett 5-6-nál adogatott Kevin egy ilyen baszott gyors pályán a tippemért... és nem tudta hozni az adogatását... vittem volna azzal a mait...  :bash:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 09, 2021, 12:18:32
Vesztes, de hogy.... Hát nem akartam elhinni... első szett tie break volt. Második szett 5-6-nál adogatott Kevin egy ilyen baszott gyors pályán a tippemért... és nem tudta hozni az adogatását... vittem volna azzal a mait...  :bash:

Én is néztem, iszonyú peched volt.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum február 09, 2021, 12:18:32
Vesztes, de hogy.... Hát nem akartam elhinni... első szett tie break volt. Második szett 5-6-nál adogatott Kevin egy ilyen baszott gyors pályán a tippemért... és nem tudta hozni az adogatását... vittem volna azzal a mait...  :bash:

Viszont az 1.szett tiebreak meg nagy mák volt, néztem mert tettem Berrettini 7-6 ra.  Közvetlen a tiebreak előtt előbb Kevinnek volt 3bp-je 0-40, majd az olasznak kettő 15-40.

Idézetet írta: csatarid Dátum február 09, 2021, 18:31:40
Viszont az 1.szett tiebreak meg nagy mák volt, néztem mert tettem Berrettini 7-6 ra.  Közvetlen a tiebreak előtt előbb Kevinnek volt 3bp-je 0-40, majd az olasznak kettő 15-40.

Hát igen, de figyelembe véve a pálya extrém gyorsaságát, illetve a játékosok szerváit, jóval nagyobb "bravúr" bebukni egy adogatást, mint nem élni 2-3 breaklabdával... Ilyen körülmények között azért jóval kevesebbet ér egy BP, mint salakon, vagy, épp egy lassabb kemény borításon...

Idézetet írta: Szigo Dátum február 08, 2021, 13:24:09
Goffin - Popyrin
2021.02.09. 02:30

Tipp: over 43,5
Odds: 3.10
Iroda: unibet

Egy általam követett tipster legalább egy szettet vár a fiatal Alekszejtől. Goffin meccs közben erősen hullámzik szerinte, tehát a szettnyerése esetén már jöhet a tipp, ha szoros szetteket tolnak.

Gratulálunk @Szigo ! Nyereményed 3 000 Forint Skrillen keresztül.