PinnacleSports Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: roberrtto Dátum november 02, 2014, 11:13:26

Azért kérdezem, mert bet365nél ha jól tudom úgy van ha le is korlátoznak, akkor több tételben lehet fogadni azért.

A korlátozás nem sokat ér, ha ismételt fogadásokkal kijátszható...
Akkor az nem korlátozás, csak szívatás.   ;D

A bet365-nél nem tudom, hogy működik-e ez a módszer, a betclic, sportingbet, lcbet ("yogano") irodáknál biztos nem.

Idézetet írta: Irtis Dátum november 02, 2014, 12:36:48
Ha fogadtál már 500$-al, akkor utána is tehetsz még rá, de csökkenteni fogják az oddsot. Nekem már volt ilyen, hogy az én fogadásom hatására csökkent az odds. Egyébként meg itt vannak az egyik legmagasabb limitek, szóval sűrűn biztos nem fog ez előfordulni.

2000-5000$ szerintem nem olyan nagy limit. Bet365ön sokkal magasabb összegben lehet fogadni, de oddsok tekintetében pinnacle tényleg nagyon jó!
Egy argentín bajnokira 2000$-ban lehet fogadni az nem sok.
Plussz itt hol látom egy-egy meccsnél a választékot? Itt csupán egy-két hendikepet és gól alatt/felettet látok. Ezen kivül nincs is választék?

Idézetet írta: roberrtto Dátum november 02, 2014, 19:37:43
2000-5000$ szerintem nem olyan nagy limit. Bet365ön sokkal magasabb összegben lehet fogadni, de oddsok tekintetében pinnacle tényleg nagyon jó!
Egy argentín bajnokira 2000$-ban lehet fogadni az nem sok.
Plussz itt hol látom egy-egy meccsnél a választékot? Itt csupán egy-két hendikepet és gól alatt/felettet látok. Ezen kivül nincs is választék?

Ez van ha nem tetszik 1.98 helyet pakold 1.91-en,
Ha nincs rá igény ,minek lenne kinn?
Meg ki az aki 2K fölött fogad argentibában, az vagy arber vagy bundás...

A fogadási tőzsdék meg a Bet365-ön kívül nincs más iroda, ahol ilyen nagy összegekben lehet fogadni.
A Bet365-ön ha kimerítetted a maximális tétet, akkor manuális jóváhagyás mellett lehet fogadni ugyanazon az oddson, amit vagy elfogadnak vagy nem.
A Pinnacle-ön nagyon szűk a kínálat (bár pl. tenisz hendiben jobb mint a Bet365), cserébe magasak az oddsok és a limitek, valamint nem korlátoznak.

Idézetet írta: bendehal Dátum november 02, 2014, 20:23:41
Ez van ha nem tetszik 1.98 helyet pakold 1.91-en,
Ha nincs rá igény ,minek lenne kinn?
Meg ki az aki 2K fölött fogad argentibában, az vagy arber vagy bundás...

Azért rakhatnának több választási lehetőséget, de az biztos, hogy ami oddsok vannak, azok a legjobbak általában.
2000$ meg nem sok, itthon tudok olyat aki 1000 eurókat rak fel magyar meccsekre.
Ha bundás a meccs, akkor jóval nagyobb téteket pakolnak fel szerintem.
Amúgy amerikában miért nem lehet használni pinnacle-t?


A bunda mecsekre nem egy ember pakolja a lét, hanem árulják jutalékok elenében. :)
Bundázni amugy nem érné meg egy embernek hiába pakolja meg 20 bukinál.

Idézetet írta: roberrtto Dátum november 02, 2014, 19:37:43
2000-5000$ szerintem nem olyan nagy limit. Bet365ön sokkal magasabb összegben lehet fogadni, de oddsok tekintetében pinnacle tényleg nagyon jó!
Egy argentín bajnokira 2000$-ban lehet fogadni az nem sok.
Plussz itt hol látom egy-egy meccsnél a választékot? Itt csupán egy-két hendikepet és gól alatt/felettet látok. Ezen kivül nincs is választék?

Nálam a bet365 argentin meccseken kb. 190,000 ft-ot, azaz kb. 800 dollárt engedne nyerni (egy Premier League meccsen 3,78 millió ft-ot...), ebből kiindulva számolja vissza a felrakható tétet.

Ha alacsony szorzóra teszed, akkor többet rakhatsz fel ez miatt, ha magasabbra, akkor csak jóval kevesebbet, hiába ugyanarról az eseményről van szó.
Pl.  a Chelsea-WBA meccsen a hazai győzelemre 18,9 milliót rakhatok, a vendégre csak 315,000 ft-ot... Most akkor ez most magas tétes iroda vagy sem?  :)
A Pinnacle meg az 1X2-re enged kb. 7900 eurót ezeken a meccseken, azaz 2,4 millió ft-ot. (de ez mellett lehet rakni általában plusz másfélszer ennyit az AH -0,5-re is és ugye szorzóváltozás után a következő határon újra)

A határokat nekem csak kézilabdameccseknél sikerült elérnem (és megmozgatnom), ami ugye nem a Pinnacle erőssége bár szorzókban persze nem rosszak, ám a limitek általában csak 80 és 300 euró közöttiek.
Szóval a limit náluk annyit jelent, hogy azon az áron (akkora szorzón) mekkora tétet hajlandóak elfogadni.

Ha ilyesmi problémáid vannak, akkor nagyon egyszerű a helyzet:
előbb a nagyobb szorzóval kihasználod a maximális limitet egy Pinnacle fogadással , aztán megnézed, hogy a szorzóváltozás után még mindig magasabb-e, mint a bet365 szorzója és ez alapján eldöntöd, hogy hol fogadsz a többi pénzeddel!   ;)









Idézetet írta: roberrtto Dátum november 02, 2014, 21:17:37
Azért rakhatnának több választási lehetőséget, de az biztos, hogy ami oddsok vannak, azok a legjobbak általában.


Ha beraknának kevésbé keresett fogadási lehetőségeket, akkor még jobban sírhatnál, mert azokra még alacsonyabbak lennének a limitek!  :)
A legnagyobb forgalmú piacokon lehet csak ilyen magas szorzókat "kigazdálkodni".

(ha te fogadsz a Haladás - Paks meccsen a "Haladás szögletei az 50-60. perc között 0,5 felett"-re, akkor kell az irodának egy másik madár, aki az alattra fogad... Ha magas tétet enged ilyesmire, akkor könnyen elúszhat például pont egy bunda miatt is...)

Valami elállítódott a pinnacle accountomban. Meccseknél nem az oddsokat látom, hanem + és - számokat.
Ez mi és,hogy lehet visszaállítani a rendes oddsokat?

Idézetet írta: roberrtto Dátum november 07, 2014, 10:27:45
Valami elállítódott a pinnacle accountomban. Meccseknél nem az oddsokat látom, hanem + és - számokat.
Ez mi és,hogy lehet visszaállítani a rendes oddsokat?
Ez az oddsok "amerikai típusú" kijelzése.
Balra legfelül a PINNACLE felirat felett, jobb oldali rubrika. Ott tudod átállítani.

Idézetet írta: szumos Dátum november 07, 2014, 11:27:27
Ez az oddsok "amerikai típusú" kijelzése.
Balra legfelül a PINNACLE felirat felett, jobb oldali rubrika. Ott tudod átállítani.

Köszi megvan!
Még annyi, hogy a mobilos oldalon fogadásnál ott van, hogy risk és win, előbbi a tét, útóbbinál viszont a nyeremény nagyságát válaszuk ki és az alapján köt pinnacle?

A Pinnacle oldalon a számlám pénznemét meg tudom-e változtatni? Értem ezalatt, hogy most font alapú, viszont euro alapura szeretném módosítani.
Tudom, hogy a legtöbb iroda nem csinál ilyet, hanem azt ajánlja, hogy zárassam be, és nyissak uj számlát. De konkrétan a pinnaclere vagyok kiváncsi, hátha ők a kivételek :)

#132 november 15, 2014, 00:51:30, Sziszka123
Sziasztok!

Nálatok működik a kifizetés? Skrill-re szerettem volna felvenni a pénzt beírom az összeget rámegyek az elfogadásra és semmi. Vkinél van még ilyen probléma? Írtam már nekik egy levelet várom a választ csak gondoltam megkérdezem itt is hátha van erről tapasztalat. Előre is köszi a válaszokat!

szerk.: vmi átmeneti hiba lehetett mert már vissza is írtak elnézést kértek elfogadták a kifizetést és már meg is érkezett. Viszont nem vontak le 3%-ot pedig nem forgattam meg 5x a befizetést ha ez vkinek fontos információ!

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum november 15, 2014, 00:38:58
nem vontak le 3%-ot pedig nem forgattam meg 5x a befizetést ha ez vkinek fontos információ!

Igen, én is ilyet tapasztaltam. Reklamálni nem fogok.  :)

Pinnacle-nél hogy lehet szelvényt létrehozni? Vagy itt csak single fogadás van?