TippmixPro

Előző téma - Következő téma

reca81 és 30 vendég van a témában


Idézetet írta: hulcsigerg Dátum november 01, 2023, 07:01:56Sziasztok, véletlenül a szerencsejatek.hu oldalra töltöttem fel pénzt, át tudom vezetni a tippmixprora? Van ilyen funkcio?

Nem lehet átvezetni, próbáld meg kiutalni magadnak, ha nem engedi forgatás nélkül az utalást akkor hívd fel az ügyfélszolgálatot hogy méltányosságból legyenek már szívesek engedélyezni, de arra ne vegyél mérget hogy ennyire megértőek :D

Telekomon keresztül sikerült valakinek befizetni MCOM-os úton?? Nekem mindig jön a válasz sms, most demmi. Köszi.

Idézetet írta: sebibaba Dátum november 01, 2023, 09:48:12Telekomon keresztül sikerült valakinek befizetni MCOM-os úton?? Nekem mindig jön a válasz sms, most demmi. Köszi.

Ez a lehetőség megszűnt az új platformon. Jelenleg csak a szerencsejáték oldalra fizethetsz be MCOM egyenleggel, a Tippmixpróra már nem.

Idézetet írta: dan1ka Dátum november 01, 2023, 10:26:22Ez a lehetőség megszűnt az új platformon. Jelenleg csak a szerencsejáték oldalra fizethetsz be MCOM egyenleggel, a Tippmixpróra már nem.

Köszi, de nekem ott sem ment ma. Sikerült esetleg valakinek? Elküldtem a 1756-ra az sms-t mint eddig, de utána semmi nem történt.

Igen, nekem sikerült a szerencsejatek.hu -ra így feltöltenem, sajnos nem tudtam átvezetni tippmixpro-ra

Őszintén kérdezem, hogy miért olyan nagy gond az MCOM-os feltöltés hiánya? (SzRt facebookján is sok panasz érkezett erre)

Most hogy már el is lehet menteni a rendszerben kártyaadatokat, csak egy gomb a bankkártyás feltöltés.

Idézetet írta: dki1980 Dátum november 02, 2023, 10:40:09Őszintén kérdezem, hogy miért olyan nagy gond az MCOM-os feltöltés hiánya? (SzRt facebookján is sok panasz érkezett erre)

Most hogy már el is lehet menteni a rendszerben kártyaadatokat, csak egy gomb a bankkártyás feltöltés.

Szerintem azért, mert valaki szeret hitelben játszani.😉

Idézetet írta: dki1980 Dátum október 31, 2023, 12:31:11Maximálisan 100.000.- ft egy fogadási szelvény tétje a törvény szerint.
Lehetséges megtöbbszörözni, de ha ilyen nagy tétekkel nyereséges vagy, várhatóan le fognak korlátozni.

Erről van tapasztalatotok, hogy valakit a Tippmix bekorlátoz? Ez teljes ellehetetlenítést jelent pár száz forintos téttel náluk is vagy egy használható összeget?

Idézetet írta: Thundr1 Dátum november 02, 2023, 11:51:00Erről van tapasztalatotok, hogy valakit a Tippmix bekorlátoz? Ez teljes ellehetetlenítést jelent pár száz forintos téttel náluk is vagy egy használható összeget?

Természetesen, ha visszaolvasod a fórumot, több fogadót is lekorlátoztak már fosmixpro-n, a legtöbbször csak azért, mert nyert. (a legutóbbi játékos aki a fórumra írt a fogadási listája alapján csak EB selejtezőkre fogadott nagy téttel és mivel viszonylag nagyobb profitja lett belőle, ezért 500Ft-ban maximalizálták a legnagyobb összeget amivel fogadhat)

Szóval ha lekorlátoznak akkor ugyanúgy alig néhány száz forinttal fogadhatsz, mint a többi irodánál.





Idézetet írta: curpy82 Dátum november 02, 2023, 11:15:34Szerintem azért, mert valaki szeret hitelben játszani.😉

Ja hogy az utólag elszámolós... így már értem.
Csak azokat az embereket nem, akik eddig így játszottak    ???
Bár mit csodálkozok egy olyan országban, ahol még egy tévét is hitelre vesznek meg sokan  ::)

Idézetet írta: dki1980 Dátum november 02, 2023, 15:12:26Ja hogy az utólag elszámolós... így már értem.
Csak azokat az embereket nem, akik eddig így játszottak    ???
Bár mit csodálkozok egy olyan országban, ahol még egy tévét is hitelre vesznek meg sokan  ::)

A hitellel nincs gond, ha 0%_os a THM.
A szerencsejáték már rizikósabb ha nem tudja az ember visszafizetni, mikor jönnek a behajtók.
:)

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban. Így ennek a fogadáskészítőnek semmi értelme!!

Csak a nyugatimádó szivárványos libsik panaszkodnak, a TippmixPro töklétes!

Idézetet írta: TiB Dátum november 04, 2023, 20:05:13Csak a nyugatimádó szivárványos libsik panaszkodnak, a TippmixPro töklétes!

Azaz tökéletes! :police:

Idézetet írta: TiB Dátum november 04, 2023, 20:05:13Csak a nyugatimádó szivárványos libsik panaszkodnak, a TippmixPro töklétes!

Na! Azért az hogy nyugatimádó, elég durva beszólás volt.Mindíg is a keleti nyitás híve voltam!!  :great: