Tomka Sf.org-on eltöltött pályafutása...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Eleg jonak tunik ez a fogadasi rendszered,ki fogom mindenkepp probalni :) de a bajnoksagokban kell varni most h legalabb 6 merkozes jarjon le h tudjal statisztikat nezni,vagy a tavalyi statisztika szerint is meg lehet nezni?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum augusztus 18, 2015, 17:01:01
Eleg jonak tunik ez a fogadasi rendszered,ki fogom mindenkepp probalni :) de a bajnoksagokban kell varni most h legalabb 6 merkozes jarjon le h tudjal statisztikat nezni,vagy a tavalyi statisztika szerint is meg lehet nezni?

Ez egy nagyon fogós kérdés. Minden esetre érdemes legalább 3-4 fordulót megvárni, hogy milyen felállásokkal indulnak a csapatok, hiszen az élligákon kívül nem igen követjük az átigazolásokat, legalább is én. Erre nincs kapacitásom...
Este ugye már az Angol ligák 3. fordulója jön és mint mindenki én is készülök rá, de lehet inkább majd kihagyom, hiszen sok csapat elég gyengén kezdett vagy a felkészülési meccseken nem voltak jó paszban. Mindenesetre egy 4-5 hónappal ezelőtti, a tavalyi szezonból fennmaradt statisztikát véleményem szerint nem érdemes alapul venni.
Amire lehet emellett építeni az élő statisztikai adatok: támadások, kapura lövések és szögletek. Amit viszont ne feledjük el van meccs választási lehetőségünk, még pár forduló lemegy a klasszikus európai ligákból, addig itt vannak az Írek, Skótok, Izlandiak, Észtek, Svédek és a BL mérkőzések is.

Sok sikert hozzá. ;)

#347 augusztus 18, 2015, 19:11:05, Tomka
Live:

Holland:
- 0-0) Felett 1.5 Feyenoord - tartalékos v VVV/Helmond Sport - tartalékos (Gólok száma az 1. félidőben (goal line)) 18/08/2015 Egyik sem 2.025
(Nagyon erősek az otthoniak.)


Cash out 25% nyereségnél. Elfogyott a Feyenoord lendülete...

#348 augusztus 18, 2015, 21:18:30, Tomka
Live:

Izland:
- (0-0) Felett 0.5 Vikingur Olafsvik v HK Kopavogur (Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok) 18/08/2015 Egyik sem 1.575

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 18, 2015, 20:44:54
Live:

Izland:
- (0-0) Felett 0.5 Vikingur Olafsvik v HK Kopavogur (Gólok száma az 1. félidőben (goal line) - további piacok) 18/08/2015 Egyik sem 1.575

Ez a mérkőzés egy tankönyvbe illő példa az általam használt félidő over technikára. Nézzük meg részletesen...
A meccs kezdése előtt a beírt adatok alapján a táblázatom a félidő overt és a 1.5 overt támogatta. Mivel hatalmas különbségek vannak a csapatok között az odds-k is ennek alapján állapították meg. Vikingur csapat nagyon szereti már az első félidőben megmutatni, hogy gólt tud rúgni az ellenfélnek, ha otthon van. Nem volt ez másképp az utolsó 6 mérkőzésen, mivel az utolsó 6 mérkőzésén volt az első félidőben gól.
A meccs kezdetét is vette és az első pillanattól kezdve a hazaiak uralták a mérkőzést, a támadások és a kapura rúgások is erősítették bennem a fogadás lehetőségét. Ez pedig olyan jó kiválasztás volt, hogy már az első félidőben két gól született.

Mára ennyi elég is volt, jó éjt! :)
Tomka

#350 augusztus 19, 2015, 16:53:07, Tomka
Live:

Francia Ifi:
- Felett: 2.5 Auxerre - U19 v ASM Belfort U19 (Mérkőzés gólok) 19/08/2015 Egyik sem 1.53
(A hazaiak elég erősek, egy baki miatt büntetőből kaptak egy gólt. Második félidőben több gólt is várhatunk szerintem tőlük.)

Ilyen értékeket ritkán látni a francia mérkőzéseken, megvoltam győződve, hogy két gól legalább lesz a második félidőben, de rá kell jönni, hogy a csigaevő csicskákra nem lehet számítani. Igen, még mindig nem...


Én az első félidőt vártam 1.5 overre és hihehtetlen értékek voltak már akkor is....

Itt valami nem stimmel!
Hogy lehet több veszélyes támadás, mint normál támadás maga!?  :D
Szerintem úgy rossz ez a meccsstatisztika ahogy van.
Ha 90 perccel számolunk és a 269 veszély támadással, akkor átlagban 20 mp-enként el kellett jutniuk a csapatoknak az ellenfél kapujáig, de legalább 16-osáig, és akkor a szabadrúgásokat, szögleteket, bedobásokat és cseréket stb. nem is számoltam bele. Irreális  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 19, 2015, 17:28:51
Itt valami nem stimmel!
Hogy lehet több veszélyes támadás, mint normál támadás maga!?  :D
Szerintem úgy rossz ez a meccsstatisztika ahogy van.
Ha 90 perccel számolunk és a 269 veszély támadással, akkor átlagban 20 mp-enként el kellett jutniuk a csapatoknak az ellenfél kapujáig, de legalább 16-osáig, és akkor a szabadrúgásokat, szögleteket, bedobásokat és cseréket stb. nem is számoltam bele. Irreális  :D

Ez azért van, mivel a vendégek sokszor veszítették el a labdát a 16-on belül. Azaz a hazaiak eljutottak a 16-n belül, majd elveszítették a labdát, ezt követően pedig egy csellel vissza is szerezték. Ez 1 támadás és két veszélyes támadást jelent. Legalább is a bet, de  williamhill statisztikája szerint is.
Eddig a franci első osztályokra nem fogadtam, de az ifik sem különbek úgy látszik. :)
De még van sok mérkőzés, csak jól kell választani. ;)

#355 augusztus 19, 2015, 19:58:47, Tomka
Live:

Portugál ifi:
- Felett: 1.5 Benfica - U19 v Portimonense - U19 (Mérkőzés gólok) 19/08/2015 Egyik sem 1.53

#356 augusztus 21, 2015, 06:43:22, Tomka
Kombi:

- Felett 1.5 Zorya v Legia Warsaw (Gólok száma (goal line) - további piacok) 20/08/2015 Egyik sem 1.425
- Felett 1.5 Southampton v Midtjylland (További összesített gólok) 20/08/2015 Egyik sem 1.25
- Felett 1.5 Krasnodar v HJK Helsinki (Gólok száma (goal line) - további piacok) 20/08/2015 Egyik sem 1.220

  [1/2/3  ~ 10 000,00 ~ 2,17 ~ Függőben]

Este nem biztos, hogy elérhető leszek, így jöjjön egy kombi mérkőzés. A szokásos alaptéttel. :)

Hajrá Overek!
Tomka

[Miért kell nekem erőltetni a mérkőzés előtti fogadást, nem is értem.]

#357 augusztus 20, 2015, 18:40:05, Tomka
Live:

Euroliga:
- Astra Giurgiu - 2. gól 80:00 előtt Astra Giurgiu v AZ (Hazai csapat következő góljának ideje) 20/08/2015 Egyik sem 1.83
(Komoly védelmi hibák vannak a vendégeknél és bízom benne, hogy Astra még lőni fog gólt és remélem számunkra időben. :) )

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 20, 2015, 18:37:58
Live:

Euroliga:
- Astra Giurgiu - 2. gól 80:00 előtt Astra Giurgiu v AZ (Hazai csapat következő góljának ideje) 20/08/2015 Egyik sem 1.83
(Komoly védelmi hibák vannak a vendégeknél és bízom benne, hogy Astra még lőni fog gólt és remélem számunkra időben. :) )

Kár, hogy büntetőlapokra nem lehet fogadni, mivel egy over 7.5 bevállalnék simán.

Idézetet írta: Tomka Dátum augusztus 20, 2015, 18:37:58
Live:

Euroliga:
- Astra Giurgiu - 2. gól 80:00 előtt Astra Giurgiu v AZ (Hazai csapat következő góljának ideje) 20/08/2015 Egyik sem 1.83
(Komoly védelmi hibák vannak a vendégeknél és bízom benne, hogy Astra még lőni fog gólt és remélem számunkra időben. :) )


Ott a góóól. :D