Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 10 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 19, 2010, 07:19:30
Vettel-vonal utáni mérleg:

Fogadások száma: 94
Nyertes fogadás: 74
Vesztes fogadás:20

Induló ubibank: kb. 60 db
Jelenlegi ubibank: 812 db

A naplómban szinte az összes fogadásom megtalálható, egy-két kivételtől eltekintve. Az ubibankom adatait az Expekt oldalán található listából összesítettem.

752 ubi profit? 1253%os profit....
Nagyon szép teljesitmény, gratulálok. Ha egy év alatt összehozok ilyen profitot, már boldog vagyok, erre Te egy Vettel-vonaltól lehoztad ezt. Mi lesz ha jön még egy Vettel-vonal? Beszállsz a kovi-ubi és csemege-ubi kereskedésbe is?

Minden jót, további szép profitálást :beerchug:

Idézetet írta: profitles Dátum április 19, 2010, 12:39:11
Szép eredmény. Gratulálok!

Ezt mennyi idő alatt érted el?

Köszönöm profitles!

Április 04-e után kötött fogadásaim szerepelnek az összesítésben. 

Idézetet írta: jaaas Dátum április 19, 2010, 12:40:15
752 ubi profit? 1253%os profit....
Nagyon szép teljesitmény, gratulálok. Ha egy év alatt összehozok ilyen profitot, már boldog vagyok, erre Te egy Vettel-vonaltól lehoztad ezt. Mi lesz ha jön még egy Vettel-vonal? Beszállsz a kovi-ubi és csemege-ubi kereskedésbe is?

Minden jót, további szép profitálást :beerchug:

Köszi jaaas! Azért jó adag szerencse nélkül semmit se értek volna a tippek, és azért van itt még valami, ami nagyban hozzásegített ehhez az eredményhez: a fórumtagok. Köszönöm mindenkinek a sok biztatást, ez az eredmény nem jöhetett volna létre a sok jó szép szó, a sok jó tipp, elmezés, stb. nélkül. Köszönöm! Most pedig elmegyek nyaralni a sejselle vagy milyen szigetekre, sokat gondolok majd rátok!  :beerchug:






Persze csak vicceltem, ahhoz pénz kell, nem ubi!

További sikeres fogadásokat kívánok Mindenkinek!

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 19, 2010, 13:17:12
Köszi jaaas! Azért jó adag szerencse nélkül semmit se értek volna a tippek, és azért van itt még valami, ami nagyban hozzásegített ehhez az eredményhez: a fórumtagok. Köszönöm mindenkinek a sok biztatást, ez az eredmény nem jöhetett volna létre a sok jó szép szó, a sok jó tipp, elmezés, stb. nélkül. Köszönöm! Most pedig elmegyek nyaralni a sejselle vagy milyen szigetekre, sokat gondolok majd rátok!  :beerchug:






Persze csak vicceltem, ahhoz pénz kell, nem ubi!

További sikeres fogadásokat kívánok Mindenkinek!

And the Oscar goes to...  ;)

Sikeres fogadást Neked is :ok:



Idézetet írta: TiB Dátum április 19, 2010, 15:02:10
Így kell ezt Csacsa "ubikirály", szép eredmény, gratula :beerchug:

Olyan ez a kis oddsos fogadás, mint amikor a sok arcos csávó középsuliba ráhajt a legjobb csajra, és a befutó, a kis szótlan, szemüveges, kancsal gyerek lesz! :)

Köszi TiB! Remélem, hogy hosszútávú kapcsolata lesz a kis kancsal gyereknek!!  :beerchug:

Kitettem egy szavazást, legyetek kedvesek és mondjátok el a véleményeteket egy kattintással!

Köszöntem szépen!  :beerchug:

csacsa


Szavaztam, de erről jut eszembe, annak az utazásos kérdésnek mi volt a csattanója?

Idézetet írta: Jóember Dátum április 19, 2010, 16:26:56
Szavaztam, de erről jut eszembe, annak az utazásos kérdésnek mi volt a csattanója?

Köszi a szavazást! Semmi extra, csak kíváncsi voltam, hogy mennyire lenne érdemes elindítani egy "csacsavolán" céget, úgy, hogy jelentősen olcsóbban szállítok, mint mondjuk az állami cuccok....  ;D 

#2273 április 19, 2010, 17:05:37, csacsa44
live! Fogadócédula létrehozva Mon 10-04-19 16:27


Mon 10-04-19 16:05    Kubot Lukasz - Granollers Marcel
Ki nyeri meg a(z) -1 szettet?    ATP Tour    Granollers Marcel    (3-4)    1.18
                         1.18


#2274 április 19, 2010, 17:58:14, csacsa44
jaaas adta meg a kezdő löketet, hogy nézegessem ezt a meccset. Aztán addig-addig nézegettem, hogy ez lett belőle megjátszom én is a Greul szettet. Érdekes, hogy a spanyolok sok mindent rövidítve írnak, még a neveket is. Nálunk nincs spórolás, kiírjuk teljesen az "nc" betűket is, de minden tiszteletem az övék, úgyhogy maradjunk a "Riba-nal".
Szóval hajrá Greul!  ;D

Mon 10-04-19 17:00      P. Riba - Greul Simon   Szett hendikep    ATP Tour    null (+1.5)    (0-0)    1.45
                         1.45


Szép volt jaaas!! Köszi! :great:

#2275 április 19, 2010, 22:03:22, csacsa44
Csak nem bírok magammal. Már délután is szemezgettem ezzel a tippel, +1,5 hendiről jó lehet a HV, bár ez tipikusan olyan tipp, amit nem kellene játszanom. Mindegy, ketyegnek a percek és én bízom az első megérzésben és remélem, hogy egy X-re jó lesz HV...


Mon 10-04-19 19:30      Djurgården - HV 71  hendikep    Swe. Ice Hockey Playoffs    2 (+1.5)    (0-0)    1.35
                         1.35

szia, meg kezdo vagyok itt es azt szeretnem megkerdezni, h te melyik fogadoirodat hasznalod?

Idézetet írta: Gbeci Dátum április 19, 2010, 20:27:20
szia, meg kezdo vagyok itt es azt szeretnem megkerdezni, h te melyik fogadoirodat hasznalod?

Szia Gbeci!

Expekt

Sok sikert kívánok!  :beerchug:

Először is bocsi hogy belekontálkodok a topikodba de nem bírom megállni hogy ne kérdezzem meg hogy nálad mit jelent az hogy "ubi"?:D Másodszor pedig gratulálni szeretnék Neked a fogadásaidhoz! :ok: :redchug: :cya:

Idézetet írta: Boci17 Dátum április 19, 2010, 20:45:27
Először is bocsi hogy belekontálkodok a topikodba de nem bírom megállni hogy ne kérdezzem meg hogy nálad mit jelent az hogy "ubi"?:D Másodszor pedig gratulálni szeretnék Neked a fogadásaidhoz! :ok: :redchug: :cya:

Nem kontárkodsz bele, minden hozzászólást szívesen veszek. Az "ubi" egy virtuális pénznem, amit a fogadásaim megkötésére használok!

Köszönöm a gratulációt és Neked is sok sikert kívánok!  :beerchug: