Csacsi tippek..

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában



Hamarosan visszatérek a naplózáshoz, minimum két hét naplóvezetést tervezek, remélem menni fog. Sőt, párszavas indoklás is lesz a tippekhez. Addig is szavazzatok, George F. Hemingway már várja a levelem... ;D 

A legyen veletek!

Te jó ég!! 5 igen? Én max. 1-re számítottam, ez elkeserítő..

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 13, 2013, 15:12:59
Te jó ég!! 5 igen? Én max. 1-re számítottam, ez elkeserítő..

Én csak a Honvéd meccsekre javasolnám, ott azért elkéne elég sok hazai játékos játszik a csapatban..

Idézetet írta: davixxx Dátum szeptember 13, 2013, 16:01:10
Én csak a Honvéd meccsekre javasolnám, ott azért elkéne elég sok hazai játékos játszik a csapatban..

;D

Gyerünk, gyerünk, minimum 1000 szavazatra lesz szükség, de több igent nem kérünk;D A szavazók között kisorsolok egy 5/10-es tenisz tippet azok között, akik privátban átküldik a felhasználónevüket!

Aztán menjetek és fogadjatok a következő kapitányra: Ki lesz a válogatott következő kapitánya, azaz leváltom Egervárit a francba!

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 14, 2013, 09:06:29
Én azra gondoltam, hogy minden olyan ország himnuszát lejátszanának amelyik ország játékosa pályára lép.

Na végre egy építő jellegű hozzűszólás, teljesen jó ötlet, még szerencse, hogy nem nézek MB1-et.  ;D A himnusszal is csak két-három hete szembesültem, csak nem tudtam hová tenni, azt hittem valamilyen ünnep alkalmából tolják, de hát nem volt semmi aznap, csak négerek a kezdőkörnél..:D  :beerchug:

#5602 szeptember 17, 2013, 07:13:32, csacsa44
Nincs mit indokolni, vendéggyőzelmet várok, a remek bajnoki kezdet tuningolja a játékosokat, a Parma nem fog nyerni, ez biztos.

Parma - AS Roma

DNB Roma

1,67

Ja, és reggelizzetek bundáskenyeret teával!  :)


Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 16, 2013, 07:50:57
Na majd pont elhiszem, hogy az tea...peerszeee :D

Mondjuk a gyalogló Jánost én is jobban kinézném magamból..  ;D

Amúgy az a pohár tényleg nem az enyém, én ebből iszom:



;)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 16, 2013, 08:08:47
:ok: :beerchug:

Tök jó :) Otthon nem kérdezték, hogy ez a sok zöld az mire utal? Egy kis gandzsára netán?

Nem kérdezték, tudják, hogy gyomon nőttem fel.  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 16, 2013, 08:05:39
Amúgy az a pohár tényleg nem az enyém, én ebből iszom:



;)

Pont ugyanezt használom én is! :ok:


#5609 szeptember 17, 2013, 07:13:50, csacsa44
Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 16, 2013, 06:53:48
Nincs mit indokolni, vendéggyőzelmet várok, a remek bajnoki kezdet tuningolja a játékosokat, a Parma nem fog nyerni, ez biztos.

Parma - AS Roma

DNB Roma

1,67


Még elvész a szemek elől..   :)