22bet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Idézetet írta: Muffy24 Dátum március 28, 2024, 16:59:54Bocs lemaradt,22bet.

@Muffy24

Áthelyeztem a kérdésed ide, mert erről az irodáról van szó.

Idézetet írta: Muffy24 Dátum március 28, 2024, 11:52:37Sziasztok!
Nem bet365 téma,de remélem nem gond hogy ideírok.
Egy hete volt a Bosznia-Hercegovina-Ukrajna mérkőzés,ahol olyan fogadást tettem,hogy Lunin lapot fog kapni,ami meg is történt.
Viszont vesztesnek könyvelték el a fogadásom.
Én személy szerint,az élő közvetítés alatt nem láttam hogy a játékvezető felmutatott volna egy lapot vagy hogy kiírták volna,de utólag néztem és rengeteg helyen fel van tüntetve,többek között az uefának a honlapján is.
Ezeket mind leírtam nekik és elküldték a hivatalos jegyzőkönyvet amiben nincs feltüntetve Lunin lap.
Tud valaki segiteni hogy mi ilyenkor a teendő vagy milyen bizonyíték szükséges nekik az "igazam"alátámasztásáról?
Köszönöm szépen a segítséget előre is!


Először is át kellene böngészni, hogy ilyen esetben milyen forrásból tájékozódik a 22bet iroda. Ez elméletileg benne kellene legyen a felhasználási feltételeiben.

Most így hirtelen rákerestem, és Eredmenyek.com (bár az csak egy random weboldal) szerint valóban kapott sárgát, uefa.com szerint is. Ezeket megpróbáltad átküldeni nekik (kép formájában)? Főleg az utóbbit.

Azt találtam csak, hogy saját forrás alapján,aztán átküldtek nekem egy fekete-fehér riportot,ami úgy néz ki mintha egy 70-es évekbeli jegyzőkönyv lenne.
Igen átküldtem nekik az UEFA oldalán található képet,és jeleztem nekik hogy több oldalon is így van fent.
A dolgomban az a baj én sem vagyok biztos,mert nem láttam a közvetítés alatt ilyet,de ha még egy hét után is fent van az UEFA honlapján akkor ennek meg kellett történnie.

Megdobtak 50euró freebettel, eggs50e kód, szóval valami húsvéti dolog lehet.

De csak azoknak jár akiknek küldtek emailt.

3as kötés, min 1,50odds


Nekem 76k egy szaros ponton ment, a Partizan Olimpiakos kosáron 144pont kellett és 143nál kihagyta  a második büntit az Olimpiakos és a maradék idő lepörgött(8mp)
Szarjanak sünt.

Köszi.  Nekem 20 eurót adtak húsvéti ajándéknak.