OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 08, 2013, 10:19:49
Látod, jorgi05, hogy kell szépen és hasznosan offolni? :beerchug:

TiB-nek meg grat az irásért, nagyon tetszett :great:

Látom, most már meg is világosodtam...ha még nem lettem volna eléggé vakítóan fehér  :P  ;D ;D



Idézetet írta: TiB Dátum március 13, 2013, 17:59:27
Fórumtag-megszólaltató-rehabilitációs program - a'la TiB 1. rész

Kedves zgergo, rég cseréltünk eszmét. Remélem már nem lilán látod a jövö, és azok a lila foltjaid is elmúltak. Én jól vagyok, még mindig a régi Videoton tvmen nézem a meccseket. Hallottam hogy visszakaptad a régi kabátod. Még jó rád? Nem kellene inkább kimenned kistelekre egy bundáért?

Üdvözöl régi barátod,
TiB
Ez ilyen apróhirdetéses titkos üzenet? :D Tetszik. Néha tényleg kiváncsi lennék, hogy hónapokig-évekig aktív tagok hová vesznek el egyik napról a másikra. Levati, wicktroll, pikado, akik régen erre voltak hová lettek, miért tüntek el. Vagy olyanok mint profitles, vagy Jaaas, akik időnként fellángolnak aztán megint hónapokig nem hallani róluk.  ??? 

Nekem azt mondja meg valaki, ha készpénzzel játszok miért nem jön be semmi? :D Itt annyi tippet eltalálok, hogy magam sem hiszem el-. In real meg amit megrakok az úgy ahogy van el is megy.

Idézetet írta: Achatius Dátum március 13, 2013, 23:10:09
Nekem azt mondja meg valaki, ha készpénzzel játszok miért nem jön be semmi? :D Itt annyi tippet eltalálok, hogy magam sem hiszem el-. In real meg amit megrakok az úgy ahogy van el is megy.

Akkor rakd meg ugyanazokat a tippeket mindkét helyen!
Legfeljebb majd itt is visszaesel...   ;D

Viccen kívül: a játékot és a valóságot közelíteni kell egymáshoz. Élesben is kell a "könnyű kéz", hogy bátran tegyél egy szorzóra ha megtetszik és tét nélküli tippelésnél is lehet megfontoltnak lenni.
Az átmenetben segíthet, ha a tippjátékokban nyersz némi bónuszt, majd azt nem görcsölve kiforgatod.
Ugyanúgy ülsz a gép előtt, hasonló felületet látsz, akár lehetsz vele ugyanolyan eredményes is.
(a nagy különbség az, hogy előre el kell határoznod, mekkora plusznál vonsz ki pénzt)

A kábel tv csatornakínálatában szerepelnek rádió adók. Ezeket tv-n valahogyan lehet hallgatni? Vagy a koax kábelt kellene beledugni az audio (hifi, házimozi stb.) készülékbe?

Digitális, DVB-C szabványt támogató tv vagy más vevőeszköz kell hozzá, tv-n ha van ilyen akkor digitális kábelként kell kerestetni a csatornákat.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 14, 2013, 13:26:54
Digitális, DVB-C szabványt támogató tv vagy más vevőeszköz kell hozzá, tv-n ha van ilyen akkor digitális kábelként kell kerestetni a csatornákat.

A digis távirányítón van egy TV/R gomb. Azt kell megnyomni és vált. Egyebet nem tudok mondani.

#1419 március 14, 2013, 14:51:03, Lacapi
Idézetet írta: rosco Dátum március 14, 2013, 11:16:53
A kábel tv csatornakínálatában szerepelnek rádió adók. Ezeket tv-n valahogyan lehet hallgatni? Vagy a koax kábelt kellene beledugni az audio (hifi, házimozi stb.) készülékbe?
Ha kábel tv-d van akkor ugyanúgy keresed mint a tv csatornákat, és egyszer csak meglesz. Általában egy fix képet vagy nem is jut eszembe hirtelen minek hivták a szignaljelet, amin a felosztott szines kör meg négyzetek voltak, na... Mindegy, lényeg hogy hallod a rádiót, de nem hangyaháború van közbe.

Na erről beszéltem, valaki irja már meg hogy hívták, már bosszant a dolog, képet is alig találtam róla...



Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 14, 2013, 13:26:54
Digitális, DVB-C szabványt támogató tv vagy más vevőeszköz kell hozzá, tv-n ha van ilyen akkor digitális kábelként kell kerestetni a csatornákat.

Ez a tv nem támogatja ezeket a szabványokat, régebbi darab. :)

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 14, 2013, 14:36:51
Ha kábel tv-d van akkor ugyanúgy keresed mint a tv csatornákat, és egyszer csak meglesz. Általában egy fix képet vagy nem is jut eszembe hirtelen minek hivták a szignaljelet, amin a felosztott szines kör meg négyzetek voltak, na... Mindegy, lényeg hogy hallod a rádiót, de nem hangyaháború van közbe.

Végig kerestem többször is, de csak a tv adókat találja meg. Gondolom, - ahogy vmlinuz írta - csak másik készülékkel tudnám behozni a rádiókat. A tv csatornák frekvenciái szerint pörgeti a keresést, de ahol a rádiók lennének nem áll meg.

Idézetet írta: rosco Dátum március 14, 2013, 15:10:38
Ez a tv nem támogatja ezeket a szabványokat, régebbi darab. :)

Végig kerestem többször is, de csak a tv adókat találja meg. Gondolom, - ahogy vmlinuz írta - csak másik készülékkel tudnám behozni a rádiókat. A tv csatornák frekvenciái szerint pörgeti a keresést, de ahol a rádiók lennének nem áll meg.
Nekem még régi 72 cm-es samsung képcsövesen még így működött, az is analóg volt, hagyományos antennacsatlakozással.  :-\

Idézetet írta: Lacapi Dátum március 14, 2013, 15:17:42
Nekem még régi 72 cm-es samsung képcsövesen még így működött, az is analóg volt, hagyományos antennacsatlakozással.  :-\

Az enyém is Samsung, de nem akarja beadni a Kossuth-ot és a Dankó Rádiót. ;D Nem tudom mi nem stimmel, lehet a kábel hálózatnál van az eltérés.