PDC Darts Világbajnokság 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a VB-t?

Michael van Gerwen
21 (75%)
Michael Smith
7 (25%)

Összes szavazó: 26

Szavazás lezárva: január 02, 2019, 12:28:03

Idézetet írta: peshark Dátum december 24, 2018, 09:13:42
Crossnak kezd visszajonni a tavalyi vb cimet ero jateka.. ::)
Ennek kapcsán akarom kérdezni, hogy ti mekkora értéket láttok ebben a 8.00-as végső győztes szorzójában? Elnézve az alsó ágat, ez sima kell, hogy legyen, nem? Én alig ismerek valakit, felső ágon meg teljesen kifárasztják magukat. Vagy Gerwen annyira jó, hogy neki mindegy és bedarál mindenkit?

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 24, 2018, 19:41:22
Ennek kapcsán akarom kérdezni, hogy ti mekkora értéket láttok ebben a 8.00-as végső győztes szorzójában? Elnézve az alsó ágat, ez sima kell, hogy legyen, nem? Én alig ismerek valakit, felső ágon meg teljesen kifárasztják magukat. Vagy Gerwen annyira jó, hogy neki mindegy és bedarál mindenkit?

Negyeddontoben valoszinuleg Smith ellen jatszik majd, az szerintem kemeny meccs lesz, Smith tavaly ota meg egy picivel jobb lett, es tavaly is voltak meccsnyilai Cross ellen. Ha az a meccs megvan, akkor a dontoben van kb, ott meg lattuk mar, hogy mit tud, mondjuk az most jut eszembe h kovetkezo kor valszeg Dimitri, de szerintem ot verni fogja. Szoval ha megnezzuk, azert konnyebb dolga van, mint mondjuk MvG-nek, de a felso agrol nalam Gary a favorit.. 8-as oddsban mindenkepp van amugy ertek, Dimitri ellen kap majd egy 1.5-ot, Smith ellen 1,72, az elodontoben kb 1,16 barki ellen a dontoben meg max 3-as odds ha MvG az ellen, Ez igy 9-es odds durvan. Nem tudom, a jatek alapjan amugy siman behuzhatja ugyanugy mint tavaly tette..😀

Idézetet írta: peshark Dátum december 24, 2018, 22:28:11
Negyeddontoben valoszinuleg Smith ellen jatszik majd, az szerintem kemeny meccs lesz, Smith tavaly ota meg egy picivel jobb lett, es tavaly is voltak meccsnyilai Cross ellen. Ha az a meccs megvan, akkor a dontoben van kb, ott meg lattuk mar, hogy mit tud, mondjuk az most jut eszembe h kovetkezo kor valszeg Dimitri, de szerintem ot verni fogja. Szoval ha megnezzuk, azert konnyebb dolga van, mint mondjuk MvG-nek, de a felso agrol nalam Gary a favorit.. 8-as oddsban van amugy ertek, mert pl Gary ellen vagy barki mas ellen a felso agrol nem fog 2-esnel nagyobb oddsot kapni. Dimitri ellen kap majd egy 1.5-ot, Smith ellen 1,72, az elodontoben kb 1,16 barki ellen a dontoben meg max 3-as odds ha MvG az ellen, Ez igy 9-es odds durvan. Nem tudom, a jatek alapjan amugy siman behuzhatja ugyanugy mint tavaly tette..😀

Darts-vb: Folytatódik a cirkusz

A csütörtöki nap legnagyobb derbijét hozhatja Michael van Gerwen Adrian Lewis elleni mérkőzése! Olvasd tovább


#139 december 28, 2018, 17:16:09, peshark
Kombiba csak huzok par jo oddsot...

Smith - Hendo 5.5 over 2,10 4-2  :ok:
Gary - Dobey 5.5 over 2,50 4-3 :ok:
MvG - Lewis 5.5 over 2,25 4-1  :noway:
Joyce - Wade 5.5 over 1,83  :ok:

4/3-ban...  :great: Legerosebb tippem ezek kozul Lewisek meccse.

Van de Pas győzelmében szerintem van ma érték, vagy esetleg hendivel megtámogatni a hollandot. Alcinas nem fog még egyszer olyan jól játszani, mint Wright ellen. Tavaly Reyes és Münch ellen hozott elég jó meccseket, aztán Webster ellen meg kipukkadt a lufi Normál esetben meg jobb játékosnak tartom Benitot, más kérdés, hogy nincs túl jó formában. De 2 szettet biztos elhoz, valószínű 3-mat is, az meg hogy fejben mennyire erős most majd kiderül.
Dimitrinek is hozni kellene ma, de ott már elég kicsi az odds.

Van de Pas meccséről ha a darts szakiknak lesz egy kis ideje, írjanak pár gondolatot. Mert én nem követek minden versenyt, de eléggé irreálisnak tűnnek ott az oddsok.

*Plusz egy kérdés, ami kicsit off: Unibeten többször is felhasználható-e a promó, hogy a legnagyobb kiszállónál visszafizetik a tétet, ha bukik a tipp?

#141 december 27, 2018, 12:03:01, peshark
Idézetet írta: Gorriaran Dátum december 27, 2018, 10:48:24
Van de Pas győzelmében szerintem van ma érték, vagy esetleg hendivel megtámogatni a hollandot. Alcinas nem fog még egyszer olyan jól játszani, mint Wright ellen. Tavaly Reyes és Münch ellen hozott elég jó meccseket, aztán Webster ellen meg kipukkadt a lufi Normál esetben meg jobb játékosnak tartom Benitot, más kérdés, hogy nincs túl jó formában. De 2 szettet biztos elhoz, valószínű 3-mat is, az meg hogy fejben mennyire erős most majd kiderül.
Dimitrinek is hozni kellene ma, de ott már elég kicsi az odds.

Van de Pas meccséről ha a darts szakiknak lesz egy kis ideje, írjanak pár gondolatot. Mert én nem követek minden versenyt, de eléggé irreálisnak tűnnek ott az oddsok.

*Plusz egy kérdés, ami kicsit off: Unibeten többször is felhasználható-e a promó, hogy a legnagyobb kiszállónál visszafizetik a tétet, ha bukik a tipp?

Nekem az tipikusan a nobet meccs, elso ranezesre meg a vb-n mutatott jatekra Alcinas, de hat naprol napra valtoznak a teljesitmenyek, nem hogy ennyi nap piheno utan, azt javaslom (foleg azert mert jo uton haladsz), hogy a 2 millios projektedbe be ne vedd ezt a meccset semmilyen formaban!! ;D

Konkretat nem tudok a promora mondani, Barney meccsen egyik haveromat megmentette ez na meg az 1 ponttal nagyobb kiszallo.. :D de szerintem ez vegig ervenyes amugy, olyan mint beten a 2:0 utani kifizetes pl GS-eken, az sem egyszeri.

Szerk.: az egesz vb alatt el a promocio!

#142 december 27, 2018, 17:25:13, peshark
Komoly gondok vannak Dimitrinel  :laugh:

Nem igazán tudta a belga milyen rendezvényen van, Humphries meg bőven kihasználta a hibáit, azért a következő fordulóban Cross ellen ez nem sokra lesz elég :)

Smithék meg toltak egy jó meccset, Hendo 2-2-ig bírta igazán, dobott néhány gyönyörűt, nekem az overhez ez is elég volt, Smith is elégedett lehet, 100+ra jött ki a végén, érik a Cross elleni elég komoly összecsapás..

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 24, 2018, 19:41:22
Ennek kapcsán akarom kérdezni, hogy ti mekkora értéket láttok ebben a 8.00-as végső győztes szorzójában? Elnézve az alsó ágat, ez sima kell, hogy legyen, nem? Én alig ismerek valakit, felső ágon meg teljesen kifárasztják magukat. Vagy Gerwen annyira jó, hogy neki mindegy és bedarál mindenkit?

Na nem tudom raktad-e vegul, de Humphries tovabbjutasa meg az ellene kapott 1,22 biztossa tette, hogy jobban jottel ki belole a 8-as oddsal, mintha egyesevel raktad volna a meccseit :D

#144 december 27, 2018, 18:16:01, Gorriaran
Idézetet írta: peshark Dátum december 27, 2018, 11:13:52
Nekem az tipikusan a nobet meccs, elso ranezesre meg a vb-n mutatott jatekra Alcinas, de hat naprol napra valtoznak a teljesitmenyek, nem hogy ennyi nap piheno utan, azt javaslom (foleg azert mert jo uton haladsz), hogy a 2 millios projektedbe be ne vedd ezt a meccset semmilyen formaban!! ;D

Konkretat nem tudok a promora mondani, Barney meccsen egyik haveromat megmentette ez na meg az 1 ponttal nagyobb kiszallo.. :D de szerintem ez vegig ervenyes amugy, olyan mint beten a 2:0 utani kifizetes pl GS-eken, az sem egyszeri.

Szerk.: az egesz vb alatt el a promocio!

Nem is oda gondoltam  ;D Unibeten kisebb pénzzel "bohóckodok" ott végül egy Van den Bergh, Smith duplát raktam, remélem így 1-es oddsal megkapom a belgát a nagyobb kiszálló miatt, egyelőre még vesztes a fogadás. Estére bepróbáltam egy Van de Pas King of the Ochet csak a vicc kedvéért egy ezressel, 11-es odds volt rá  :D

*6 óra körül módosították is 1-es oddsra Dimitrit  :ok:

#145 december 27, 2018, 22:55:05, peshark
Na ezt hivjak dartsnak, a tobbi csak dobigálás  ;D

Donto szett 5. Leg vegen 117 meg 118-as atlag, az embertelen.

Az igen... :redchug:

Gerwen ma tuti megtört volna bármelyikük ellen, 100%, annyira kiélezett meccs volt. Fejben nem szokta ennyire bírni.

Sajnos mára nem volt idő összehozni a főoldali cikket. De biztosan leginkább a Van de Pas - Dolan meccsel foglalkoztam volna. Számomra érthetetlen a holland toronymagas underdog mivolta. Okés, hogy Dolan valamivel meggyőzőbben dobálózott, de annyira nem egetrengető player, hogy 1.44-es szorzón kínálják őt! Ebben a meccsben lehet érték, főleg az 5.5 szett-overben (1.72), de az óvatosaknak a van de Pas +2.5 szett-hendiben is akár (1.40).

Nálam délutánra egy Aspinall + Wade kombi megy az Unibetnél. Tetszik ez a promójuk, eddig mindig megmentett a nagy kiszálló ha bukott volna a szelvény  ;D

Remelem nagyon nem raktad Benitot Rob, egy forintot nem raktam volna ra az eddigi teljesitmenye alapjan, most is rem gyengen tolta, megerdemelte mar hogy hazamenjen...

Wade meg mondhatja nekem mostmar, hogy bipolaris meg stb, kezet fogni attol meg mindenki tud...