99.99% os fogadas: ARB

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Talán kiderült, hogy ezt élő fogadásokra írtam. Itt még a videó nagy segítség lehet.

és nem lesz több gól: 1,01, vagy 1,02.  Na ez azért tényleg gáz...
Szóval vigyázni az 1,01-ekkel, de lehet találni jó tippeket...

ezt mire értetted hogy ez gáz? hogy nem jó ?

mostanában ilyeneket nyomatok: focimeccs 3 perc a vége előtt és akkor 1,03 as mondjuk: under 1,5 


Idézetet írta: liyard Dátum április 12, 2007, 16:39:34
ezt mire értetted hogy ez gáz? hogy nem jó ?
Hát arra, hogy simán lehet gól utsó percben, de még hosszabbításban is. És hogy sokkal kisebb az esélye, hogy 6-1, 4-3 -ról veszít az egyes teniszben. Kisebb az esély a fordításra=nagyobb a nyerésre ugyanolyan szorzó mellett. Hát emiatt nem éri meg, szerintem. Én is próbáltam, amit te. 70. percben 1,15-ért jó szorzó, hogy nem lesz piros lap, mikor össz. volt 1-1 sárga. Gondoltam én... Az élet mást gondolt...
Szóval hasonlítsd össze az 1,01-es oddsokat. Fogsz találni különbséget! Az esélyesebbekre játsz. Szerintem.

épp most néztem egy teniszt a bwin-en:
Aarey - Ascione
2.set: 2-5 és Ascione szervál. És lehetett fogadni a második set győztesére! Ascione nyeri:1,01.
Ennek a bukásához az kéne, hogy a következő 4 set-et tutira bukja. akkor is csak 6-5 lenne.
Hát ez biztosabb, mint az, hogy 3-4 percen belül nem lesz gól, meg piros, stb.

Jártam én már röplabdával 23-17 szettállásnál 1,02-oddsal csúfúl... szóval: bátran egy 4-5-6-20 oddsal is, csak bizz a megérzésedben, és ne az oddsot nézd! Hány nagy szorzós meccset hagytam ki emiatt! inkább 2-5 eurós nagyságrendben -(én havi 10 eft-vel játszom, ezt a magam szabta limitet soha nem lépem túl) - fogadj egy meccsre, ha elmegy sem bukod minden pénzed. A hétvégi holland 2. meccsek közül bár a tabella nem ezt mutatja, mégis kettesnek érzem az omniworld meccsét. Hetes oddsért meg is próbálom! De az első osztály három menője közül pl. egyikre se tennék fix 1-est!


Nemrég ment el nekem is egy 1.02-es kézilabda meccs.

Idézetet írta: Lacapi Dátum április 12, 2007, 20:56:21
csak bizz a megérzésedben, és ne az oddsot nézd!
igazad van Lacapi, én sem az odds-ot nézem. nem azért játszom meg, mert marha keveset fizet, hanem mert szerintem annyira kis esélye van a bukásra. tényleg lehet olyan, hogy bejön a bukta: kell tudni válogatni. és még így is jöhet a bukta...
fene tudja.

na ez hogy jön ki?

Austria>Austrian Bundesliga

To Win 1X2  (14-Apr 16:30)

Total spreading amount 1000 eur
Outcome1

   Profit of 219.5 EUR (22%)
a) Go to BetKlass
b) Back 'SK Rapid Wien'
c) Stake 542 at 2.25   

outcome2

Profit of 221.3 EUR (22.1%)
a) Go to Betfair
b) Lay 'SK Rapid Wien'
c) Stake 458 at 1.60   

valaki tudja hogy kell számolni back és lay tipusú fogadásoknál?  annyit tudok, hogy lehet:  home - back  lay   és  away - back  lay
előre is köszi

"nem azért játszom meg, mert marha keveset fizet, hanem mert szerintem annyira kis esélye van a bukásra. tényleg lehet olyan, hogy bejön a bukta: kell tudni válogatni. és még így is jöhet a bukta...
fene tudja."

A játékszervezők nem azért csinálják, hogy a játékosnak jó legyen, hanem maguknak.
Amikor 1,02-es játékot adnak, abban benne van, hogy 50 ilyenből lehet duplázni. Ha bux, akkor 50 találat nyereményét bukod el. Nos lehet számítgatni, hogy 50-ből hány bukta van az 1,02-es ajánlatokból... belátható, hogy ők keresnek a bolton jobban.

#25 április 13, 2007, 08:53:48, newgis
Idézetet írta: Fogadós Dátum április 13, 2007, 07:45:08
A játékszervezők nem azért csinálják, hogy a játékosnak jó legyen, hanem maguknak.
Amikor 1,02-es játékot adnak, abban benne van, hogy 50 ilyenből lehet duplázni. Ha bux, akkor 50 találat nyereményét bukod el. Nos lehet számítgatni, hogy 50-ből hány bukta van az 1,02-es ajánlatokból... belátható, hogy ők keresnek a bolton jobban.
igazad van abban az esetben, ha az összes 1,02-est megjátszod. de nem kell megjátszani az összeset, válogathatsz. van különbség kettő darab 1,02-es között is, erre céloztam korábban. nem akarok én meggyőzni senkit, és megértem az érveiteket. Lehet, hogy ha bukok, akkor majd "átállok" a ti oldalatokra. De most két hete 50%-os hasznot értem el (kb. 40 db 1,01-es nyertes tipp.) Nem azt mondom, hogy minden 1,01-es nyer! Mert nem. Szelektálni kell. És persze, itt is kell a szerencse. Ingyen nem adnak pénzt.
tegnap volt egy röpi, hasadatokkal: 25:17 25:16 állásnál a 3.szettben: 16:9. És arra, hogy az egyes csapat nyeri a meccset 1,01-es szorzó volt. Tudom én, hogy itt is lehet fordítani és itt is kell a szerencse. Én inkább ilyet játszok (ma már) és nem azt, hogy 3 percen belül nem lesz több gól (ugyanakkora szorzóért).
na cuppantás mindenkinek! :)

akkor most vissza az ARB-hez. 1,01-ről legyen inkább másik topic.

" igazad van abban az esetben, ha az összes 1,02-est megjátszod. de nem kell megjátszani az összeset, válogathatsz. van különbség kettő darab 1,02-es között is, erre céloztam korábban."

Arra céloztam, hogy előbb utóbb lékre mész  :crazy:

Különben most néztem végig egy orosz mecsen a tét csökkentést az utolsó három percben. A nem lesz több gól 1.25-tel indult és a hosszabbítás két percére már 1.02 volt. Gól nem lett, vérmérséklet kérdése, ki mikor lép a jégre.
Ha beugrok első blindre, most gazdag vagyok, így tapasztalt.

Amúgy igazad van!

na ez hogy jön ki?                             akkor mégegyszer

Austria>Austrian Bundesliga

To Win 1X2  (14-Apr 16:30)

Total spreading amount 1000 eur
Outcome1

   Profit of 219.5 EUR (22%)
a) Go to BetKlass
b) Back 'SK Rapid Wien'
c) Stake 542 at 2.25   

outcome2

Profit of 221.3 EUR (22.1%)
a) Go to Betfair
b) Lay 'SK Rapid Wien'
c) Stake 458 at 1.60   

valaki tudja hogy kell számolni back és lay tipusú fogadásoknál?
      annyit tudok, hogy lehet:  home - back  lay   és  away - back  lay

            előre is köszi


A back fogadás az, amikor valakire fogadsz. Jelen esetben akkor nyersz a fogadásoddal, ha Rapid Wien nyer. Lay fogadásnál viszont pont ennek az ellentetje érvényesül, azaz neked az a jó, ha nem az nyer, akire fogadtál.
Magyarul:
1000 euroért fogadtál.

Ha nyer a Rapid Wien, akkor BetKlassnál nyersz 2,25*542 = 1219,5 eurot, amiből a nyereséged 677,5 euro; viszont betfairnél buksz (1,6-1)*458 = 274,8 eurot. Azaz nyertél 402,7 eurot.

Ha nem nyer a Rapid (azaz x-el, v veszít), akkor buksz BetKlassnál 542 eurot, és nyersz betfairnél 458 eurot. Azaz buksz84 eurot.

Idézetet írta: jaaas Dátum április 14, 2007, 11:44:14

Ha nyer a Rapid Wien, akkor BetKlassnál nyersz 2,25*542 = 1219,5 eurot, amiből a nyereséged 677,5 euro; viszont betfairnél buksz (1,6-1)*458 = 274,8 eurot. Azaz nyertél 402,7 eurot.

Ha nem nyer a Rapid (azaz x-el, v veszít), akkor buksz BetKlassnál 542 eurot, és nyersz betfairnél 458 eurot. Azaz buksz84 eurot.

Ha nem nyert volna a Rapid, akkor nem 458x1,6 (732,8) Eurot nyernel (minusz az 542 termeszetesen...)? Tehat akkor ugy is nyersz, nem? Vagy rosszul ertelmezem?