Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Üdv.! Még mindíg nem írták jóvá ismerősömnek a befizetett összeget! Ezt a mailt kapta a MB-től:

Thank you for contacting Skrill (the future of Moneybookers)

Following up on your message, we would like to inform you that your bank transfer deposit is considered as a third party deposit, since there is a mismatch between the sender's name and the one registered on your Skrill (Moneybookers) profile.

We would also like to inform you that since third party deposits are not allowed in our system, you should first complete any of our Name Verification procedures in the "My Account">"View Limits" section on our website, before the amount gets credited to your account.

In addition, once you have completed any of our name verification procedures, all future third party deposits would be charged with an administration fee of 10 EUR.

We look forward to hearing from you soon.

Should you have any questions, please do not hesitate to contact us. We would be glad to assist you.

Best regards,

Yana

Skrill (Moneybookers) Customer Service

Saját bankszámláról utaltál más moneybookers számlájára?

Ezt nem szeretik.
A "my account / View limits" részben meg kell csinálni a névellenőrzést, mielőtt jóváírnák a pénzt.

A továbbiakban az ilyen befizetéseknek 10 euró költsége lesz...

Ok, köszönöm! Így történt, mert nem olvastam el a 3. személy által tilos a .... És itt mit kell tennem? Írtam nekik mailt, de nem értem a teendőket... Mire menjek,mert nem értem, az ok, hogy view limit, de utána nem értem, hogy mizu.... Válaszod köszönöm!!!

Sziasztok !

Még soha nem utaltam mb-re, lenne 1 kérdésem.
Fel van sorolva az útmutatóban a magyar számlaszám, kommerzbank, Iban , swift-kód.
Nos, ha van magyar bankszámlaszámuk, nem elegendő beírni csak ezt a szlaszámot, a tulajdonos nevét és az összeget? Ilyenkor szükséges az iban és swift kód is? Vagy ez csak abban az esetben, ha külföldről utalnék?
S ha beírom az ibant és swiftet, akkor már nem belföldi utalásnak számít, tehát fizetős?
agy hogy működik ez?
Bocs ha kicsit bonyolult voltam:)

Köszönöm a választ.

Elég csak a szlaszámot, a tulajdonos nevét és az összeget.
Meg a skrill azonosítószámodat a közleménybe!
A többi hülyeség nem kell.

Köszi, akkor megnyugodtam:)
Csak ezeket írom be.
Üdv.

Idézetet írta: lovi10 Dátum július 31, 2012, 08:44:43
Ok, köszönöm! Így történt, mert nem olvastam el a 3. személy által tilos a .... És itt mit kell tennem? Írtam nekik mailt, de nem értem a teendőket... Mire menjek,mert nem értem, az ok, hogy view limit, de utána nem értem, hogy mizu.... Válaszod köszönöm!!!

Sajnos így látatlanban nem tudom elmondani, aki már megcsinálta ezeket az ellenőrzéseket, azoknak nem elérhetőek ugyanazok a menüpontok.

Ha bemásolod ide, hogy mi olvasható nálad ezen az oldalon, akkor kiokoskodjuk.

Szerintem a kártyád, a dokumentumaid és/vagy a lakcímed lehet itt ellenőriztetni.

Amennyiben követem a mailben leírtakat, idáig jutok:

YOUR CURRENT TRANSACTION LIMITS
   
Your outgoing transaction limit  [?]   1000.00 EUR / in any 90 day period
Remaining   987.02 EUR
Your credit/debit card deposit limit   0.00 EUR / in any 60 day period
Remaining   0.00 EUR
Your per transaction limit [?]    1000.00 EUR

NAME VERIFICATION METHODS
The following verification method(s) will verify your name and increase your outgoing transaction limit:
METHOD   LIMIT INCREASE   DURATION
Verify your credit/debit card   + 5000.00 EUR   Min. 1 day
Verify your bank account   + 5000.00 EUR   2-3 days

ADDRESS VERIFICATION METHODS
The following verification method will verify your address and increase your outgoing transaction limit:
METHOD   LIMIT INCREASE   DURATION
Verify your address   + 5000.00 EUR   2-5 days

Nem értem mit szeretne, hogy végre jóváírodjon a zsé...Köszönöm

Idézetet írta: lovi10 Dátum augusztus 01, 2012, 15:25:17

NAME VERIFICATION METHODS
The following verification method(s) will verify your name and increase your outgoing transaction limit:
METHOD   LIMIT INCREASE   DURATION
Verify your credit/debit card   + 5000.00 EUR   Min. 1 day
Verify your bank account   + 5000.00 EUR   2-3 days


A név ellenőrzés után sírtak az üzenetben, ezek közül kell választanotok.
Ha ez megtörténik, akkor megemelik a kimenő limitet és a küldött üzenet szerint akkor írják majd jóvá az érkezett pénzt is.

"Verify your credit/debit card   + 5000.00 EUR   Min. 1 day"
Itt egy kisebb összeget lekapnak a megadott bankkártyáról, azzal tudod bizonyítani, hogy tiéd a kártya és te rendelkezel felette, hogy vissza kell nekik igazolnod, mennyit vettek le.


"Verify your bank account   + 5000.00 EUR   2-3 days"
Ezzel a bankszámlát lehet ellenőriztetni.
Vagy utalni kell nekik némi pénzt egy saját néven lévő számláról, vagy kérnek szkennelve egy bankszámlakivonatot, ha rákattintasz, kiírja.

Ha van az illetőnek, akinek a nevén van a számla neten használható bankkártyája, akkor az első megoldás a gyorsabb.



Sziasztok!
Lenne nekem egy olyan problémám hogy a skrill-en szeretnék számlát nyitni de nekem K&H új Maestro kártyám van és a maestro-t ahogy láttam nem is lehet kiválasztani ,vagy esetleg lehet valahogy csak én nem tudok róla ?
Vagy ha nem így akkor hogy tudnék ezzel a kártyával valamilyen fogadó irodánál fogadni mindegy melyiknél? bwin az nem támogatja a maestro-t, a bet365 el az a baj hogy K&h és az meg a szerencsejátékot nem támogatja :S sajnos
Pedig most nyitottam ezt a kártyát nem szeretnék újat nyitni ha valaki tudna segíteni az kérem írjon
Előre is köszi
Üdv Zoltán

Idézetet írta: zotya09 Dátum augusztus 01, 2012, 23:37:06
Sziasztok!
Lenne nekem egy olyan problémám hogy a skrill-en szeretnék számlát nyitni de nekem K&H új Maestro kártyám van és a maestro-t ahogy láttam nem is lehet kiválasztani ,vagy esetleg lehet valahogy csak én nem tudok róla ?
Vagy ha nem így akkor hogy tudnék ezzel a kártyával valamilyen fogadó irodánál fogadni mindegy melyiknél? bwin az nem támogatja a maestro-t, a bet365 el az a baj hogy K&h és az meg a szerencsejátékot nem támogatja :S sajnos
Pedig most nyitottam ezt a kártyát nem szeretnék újat nyitni ha valaki tudna segíteni az kérem írjon
Előre is köszi
Üdv Zoltán

A kiemelt rész a lényeg: ezzel a kártyával egyik fogadóirodához sem fogsz tudni befizetni, mivel K&h-s.

Sziasztok.Az Erste banknál szeretnék kártyát csináltatni..a bet365-höz az a bank jo lesz ugye? illetvelehet kérnem ott hogy Visa kartyat adjanak? vagy ök döntik el hogy milyet kapok?

Idézetet írta: gabichelsea Dátum augusztus 05, 2012, 15:28:27
Sziasztok.Az Erste banknál szeretnék kártyát csináltatni..a bet365-höz az a bank jo lesz ugye? illetvelehet kérnem ott hogy Visa kartyat adjanak? vagy ök döntik el hogy milyet kapok?
Teljesen jó az erste.Kártyát te választasz.Van netes kártyájuk is ami jó olcsó,és teljes értkű Visa -ként működik(saját tapasztalat)annyi a hátrány hogy netbankon,telefonon kell megemelni a limitét ezután használhatod,kizárólag neten,tehát boltban nem fizethetsz vele.De persze kérhetsz dombornyomott Visát is.

tehát ha dombornyomottat kérek,akkor tudok bankkartyarol utalni,azaz min. 1500at kell fizetnem illetve rögtön ottlenne a penz?mert ugye a banki utalas 15 ezer lenne..:D

Idézetet írta: gabichelsea Dátum augusztus 05, 2012, 16:03:20
tehát ha dombornyomottat kérek,akkor tudok bankkartyarol utalni,azaz min. 1500at kell fizetnem illetve rögtön ottlenne a penz?mert ugye a banki utalas 15 ezer lenne..:D
Így van, kisebb a limit és rögtön,meg ugye kifele is kisebb a limit ha Visád van