FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tenisznél, hogyan bírálják el a feladott meccset?

Idézetet írta: Latzka Dátum április 26, 2012, 20:29:39
Tenisznél, hogyan bírálják el a feladott meccset?
Sajnos tudok rá válaszolni, pont ma tudtam meg a kimenetelt...
Ha az adott játékos akire fogadtál feladja, akkor vesztes a fogadásod, ha az ellenfél adja fel, akkor nyertes.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 25, 2012, 20:07:53
Knapp: van valami spéci taktikád a bónusz elbukásához... ?  :D

Több is.  :)

A törölt meccsek is beleszámítanak a forgatásba.
Kedvencem: berúgják-e az első 11-est a mérkőzésen? Nem. 3.6-ért
Ha nincs a meccsen 11-es, akkor a tét visszajár.
(ha van büntető, akkor pedig lehet  imádkozni...  ;D )
Viszont előfordul, hogy ez a 85. perc után is fogadható. Egy nyugis angol meccsen, amely már el is dőlt, nincs benne túl nagy kockázat...
(magának a 11-esnek van eddigre 1.05 körüli szorzója)
5 ilyen meccs "all-in"-nel és ki van forgatva a bónusz.
Nem utolsó sorban a legunalmasabb meccseket is így tehetjük magunknak izgalmassá!   ;D


Másik módszer simán a döntetlenek pakolása 500 vagy 1000 ft-os tétekkel.
(lehet kisebb tétekkel is kezdeni és egy "mini-martingale" módszerrel emelgetni, ha az első néhány x elmegy.
Bár a 3 feletti szorzók miatt csak a sorozat 4. tagjától szükséges tétet emelni)
Hármas szorzó felett vannak ugye az x-ek és néhány bajnokságban a középcsapatok egymás ellen sokszor és rendszeresen hozzák azokat...
Ha sokáig nem esik gól, akkor a döntetlen szorzója esni kezd, akár élőben ki is lehet nullán (mohóbbaknak kis haszonnal) szállni a fogadásból a H és V kimenetelek lejátszásával.


Jómagam most a 3. módszert választottam, találtam egy jó szorzópárt a bwinnel szemben és végül oda vándorolt már a pénz nagyobbik fele. (nem 3 feletti volt a fortuna wines szorzó, de ez most nem érdekelt annyira)
A manuális arbitrázs kereséshez olyan piacokat kell nézni, amelyek kevésbé népszerűek...


Irodán belül is lehet foglalkozni több kimenetel megjátszásával, bár ezt nem tudom, hogy eltűrik-e. (a bónusz feltételeiben nem szerepel erről semmi)
Pl. egy forma1-es futam előtt le lehet játszani a 6 legesélyesebbet arányos téttel (mind a 6 győzelme ugyanannyit fizessen).
Külön-külön mindenkinek 3 felett van a szorzója, tehát elvileg minden fogadás beleszámít, ugyanakkor valószínűleg ha összeadjuk a téteket és a várható nyereménnyel összevetjük, akkor 1.1 körüli szorzónk lesz a 6 megjátszott pilóta győzelmére.
Persze ha több irodánál van pénzünk, akkor megnézhetjük azok kínálatát is és mindenkit ott kell játszani, ahol a legmagasabb a szorzója.


Az irodán belüli is lehet fedezni a fogadást "észrevétlenül".
Ezt ugyan csak biztos veszteséggel tudjuk megtenni egy adott időpontban, de nem kell attól félni, hogy kiürül a számlánk, illetve nincs hozzá szükség másik számlára és több pénzre sem.
Ilyenkor a "cross-market"-eket érdemes figyelni.
pl. következő gól az 1. félidőben: "senki"
gólok szám az 1. félidőben: "0,5 felett"

vagy
Végeredmény "H"
Hendikep 0:1 "V"


Trédelgetni is lehet, de ez is sok fogadást igényel és itt is van komoly rizikó.
Pl. focimeccs előtt megfogadva: "gólok száma 1,5 alatt"
Ez 3 feletti szorzó lesz, feltesszük rá kb. az egyenlegünk harmadát, majd amikor az "1,5 felett" szorzójával már nullán vagyunk - ez gól nélküli meccs esetén a 20. perc táján lehet - akkor lezárjuk a fogadást.
Hátránya, hogy sokat izgulunk és mégis csak az egyenlegünk töredéke van megforgatva 3-as szorzó felett.


Tessék választani!   :)


Az itt szereplő ötletek valamilyen formában már felmerültek ezen a fórumon, legtöbbet eleve tőletek lestem, köszönöm nektek!   ;)

Most kaptam egy 10.000 HUF értékű hűségbónuszt, ugyanolyan ami két hete is volt. Érdemes megnézni a leveleiteket! ;)

Idézetet írta: Seven Dátum május 02, 2012, 22:52:53
Most kaptam egy 10.000 HUF értékű hűségbónuszt, ugyanolyan ami két hete is volt. Érdemes megnézni a leveleiteket! ;)

Üres volt előtte a számlád?
Mert nekem nem jött...
(mondjuk kb. másfél hónapja vagyok az ügyfelük, de a hűségem megkérdőjelezhetetlen!!)


én is kaptam, egy hónapon belül már másodszor ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum május 03, 2012, 10:03:23
Üres volt előtte a számlád?
Mert nekem nem jött...
(mondjuk kb. másfél hónapja vagyok az ügyfelük, de a hűségem megkérdőjelezhetetlen!!)
Soha nem fizettem be és nem is játszottam náluk/csak regelve vagyok/,de mindig küldenek befizetési bonuszajánlatot! :cya:

100%-os feltöltési bonusz! :cya:

Idézetet írta: Knapp Dátum május 03, 2012, 10:03:23
Üres volt előtte a számlád?
Mert nekem nem jött...
(mondjuk kb. másfél hónapja vagyok az ügyfelük, de a hűségem megkérdőjelezhetetlen!!)

Igen az volt, nem volt rajta 1 Ft se.  ;D

Idézetet írta: Seven Dátum május 03, 2012, 14:20:46
Igen az volt, nem volt rajta 1 Ft se.  ;D

Köszi!
Máris intézkedem!   ;D

Könnyebb 10 000 ft bónuszt kapni tőlük, mint egy 3 eurós kupont a bet-at-home-tól...

hehe ,mindenki bebukta a 10-est és ez megtetszett nekik  :beerchug:
Nekem még mindig van az elző 10esből 42.000ft ,mert balfék voltam ,és eltaláltam egy 3.5 és 3.7 szorzót...
Megyek én is intézkedni :D

Knapp: köszi a kimerítő választ.
Ne szerénykedj, tőled is sokat lehet azért tanulni!  :great:

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 04, 2012, 16:27:00
Knapp: köszi a kimerítő választ.
Ne szerénykedj, tőled is sokat lehet azért tanulni!  :great:

Az én szótáramban nincs olyan szó, hogy szerénység.
(Obi-Wan Kenobi után szabadon)   ;D

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum december 26, 2011, 18:55:53
Az egyenleget hol lehet frissíteni?, mert se fogadás után nem vonja le az összeget, se nyeremény után nem írja jóvá, csak ha ki-be jelentkezek.

Eddig nem észleltem, de született erre már valamilyen megoldás?