FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


köszi,közben jóvá is írták :beerchug:

Most regeltem, elküldték a megerősítő emailt, de nem enged belépni, azt írja ki, hogy duplicitás, a felhasználó már létezik. Akkor most mi vaan? Amikor regeltem nem írta, hogy már van ilyen felhasználónév. Bezártam mindent és megpróbáltam csak úgy simán a főoldalról belépni, úgy sem sikerült. Valakinek valami hasonló tapasztalata?

hát ez érdekes  ;D  alapból regisztrációnál hibásnak dobja be a felhasználónevet ,ha már létezik egy... ügyfélszolgálattól kérj segítséget

Írtam nekik, kíváncsi vagyok mikor válaszolnak.

Ó! Már válaszoltak is! Azt írják regeljek újra. :)

Befejeztem a bónuszpörgetést a Fortunawinnél.
Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak róluk.


Semmi probléma nem volt befizetésnél. Azonnal a számlán volt a pénz. A forgatást 1000-5000 forintos tétekkel teljesítettem. Eleinte kisebb téteket, majd az utolsó 20-30.000-et már 5000-es tétekkel tettem. Nem láttam lekorlátozást, bár néha volt olyan hogy azt írta ki, hogy a szelvény a bookmaker elfogadására vár, de végül elfogadták, és később sem érvénytelenítették. Az talán egy kicsit érdekes, hogy nem mindig vonja le azonnal a számládról a pénzt (mint pl a bet365-nél) hanem 1-2 perc elteltével, emiatt egyszer újra megtettem ugyanazt a fogadást. Sajnos az el is ment.
Mindenesetre féltem egy kicsit az elején ettől a bónuszforgatástól, mégiscsak sokat kell és 3x-os oddson, de nem lett vele problémám.
A befizetett 10000-em mellé kaptam ugye még 10-et, ezt pedig sikerült 85ezerre feltornászni.
Ma reggel aztán 10 után néhány perccel igényeltem is kifizetést (iratokat korábban már beküldtem, hogy azzal ne legyen probléma) és kb másfél óra után megérkezett moneybookersre a pénzem.


Egy szó mint száz, én meg vagyok elégedve velük. Remélem kapok majd tőlük valami újratöltési bónuszt.
Mindenkinek sok sikert aki megpróbálkozik velük.

Skrillen keresztül eddig nekem azonnal meg szokott jelenni a feltöltés! Most meg már majdnem 5 perce semmi. Kilépés és újra belépés után sem! Nálatok volt már ilyet?

Idézetet írta: drogos Dátum április 20, 2013, 09:44:32
Skrillen keresztül eddig nekem azonnal meg szokott jelenni a feltöltés! Most meg már majdnem 5 perce semmi. Kilépés és újra belépés után sem! Nálatok volt már ilyet?

Megoldódott! 11 perc kellett hozzá, de megérkezett! :)

#398 április 24, 2013, 12:39:18, drogos
Ez az iroda bakker!
Az eddigi fogadási limit (női NB1-re) is a vicc kategória volt, de most amit csináltak ma...
Feltöltöttem 10kilót, mert tudtam, hogy úgyis ennyi lesz a plafon, nem enged többet tenni!
Erre a kedves buki :D nem fogadta el a tippem és a fogadást felfüggesztette! 10,000-ről van szó, nem pedig 100,000 v 1millióról! Majd ismét megnyitotta a piacot, de FÉLLEL csökkentette a szorzóját annak, amire akartam fogadni...
2,4-ről 1,9-re. Hát ez kabaré :D

Szoktak ilyet csinálni,
Próbálkoznak hátha teszel annyiért is,
Én ilyenkor inkább máshol teszem meg. :ok:

A kedvencem az, mikor a 200 ft-os kézilabda döntetlen tippemnél percekig várom, hogy a buki elfogadja-e...   :D

Idézetet írta: Knapp Dátum április 24, 2013, 22:57:02
A kedvencem az, mikor a 200 ft-os kézilabda döntetlen tippemnél percekig várom, hogy a buki elfogadja-e...   :D

Ilyenkor szoktam azon gondolkodni, hogy a monkeyBet mögött is több tőke lehet  ;D A monkeyBet minden tétet befogad, aztán ha úgy alakul, legfeljebb törli a fogadást  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 25, 2013, 09:48:14
Ilyenkor szoktam azon gondolkodni, hogy a monkeyBet mögött is több tőke lehet  ;D A monkeyBet minden tétet befogad, aztán ha úgy alakul, legfeljebb törli a fogadást  ;D

Én a bónuszokban vagyok erős, ha gondolod, segítem a monkeyBetet különböző promóciók kidolgozásával!

pl.
100%-os bónusz a kombi fogadásokra!*
Nyerjen a tízessel!
Amennyiben Messi a Bayern elleni visszavágón a 16-oson kívülről fejjel gólt szerez, a monkeyBet minden, legalább 10 választást tartalmazó kombifogadásának nyereményét megduplázza!


Vagy:
Bajnoki hajrá az NB1-ben!*
Veszítsen el legalább 100 000 ft-ot a hétvégén a Siófok és az Eger meccsein és a monkeyBet vezérkara felállva megtapsolja!

*Az akció kizárólag lúzer ügyfeleinknek szól és visszavonásig érvényes.

Hali

Érdekelne, a fortunawinnél a kifizetés jár valami összeg levonással?
Néztem, nemzetközi utalásnál minimum 2500 ft-ot levonnak, de ez nem nemzetközi én úgy tudom.Egyébként, otp banknál vagyok.

A fogadásaitokat meg tudjátok nézni?
Nekem "Nincs ilyen szelvény." szöveg jelenik meg.