FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elég elkeserítő. Tehát előfordulhat az, hogy van a számlámon 100.000 forint, de mivel még egyszer se forgattam (3-as odds vagy mennyi, az őrült sok), így nem vehetem ki?

Így van. Lehet kritizálni ezért az irodát, de ott vannak a feltételek, akinek nem tetszik, az ne regisztráljon, vagy ne kérje a bónuszt.

Sziasztok!

Új lennék még ennél az irodánál, tehát a tapasztaltabbaktól kérdeznék néhányat.

1: Mastercard-om van, mehet-e rá a kifizetés?
2: Mennyi a kifizetési minimum?
3: Ha nem az első feltöltést vesszük, mennyi a minimum befizetés?
4: Skrill-ről mehet az első feltöltés a bónuszért?

Köszi előre is!

#453 augusztus 08, 2013, 08:23:15, Alk
Idézetet írta: Mocorka2010 Dátum augusztus 07, 2013, 22:17:10
Sziasztok!

Új lennék még ennél az irodánál, tehát a tapasztaltabbaktól kérdeznék néhányat.

1: Mastercard-om van, mehet-e rá a kifizetés?
2: Mennyi a kifizetési minimum?
3: Ha nem az első feltöltést vesszük, mennyi a minimum befizetés?
4: Skrill-ről mehet az első feltöltés a bónuszért?

1. MC-re sehol sincs kifizetés, ettől függetlenül befizetni még mindig jobb vele, mint banki átutalással feltölteni a számlád, mivel kártyás befizetésnél az összeg azonnal megjelenik a számládon, nem kell napokat várnod. Utána pedig kikéred az ahhoz tartozó bankszámlára.

2-3. A befizetési minimum 2500 Ft, kifizetésit nem tudom, az is ilyen körül lehet.

4. Igen, skrilles befizetésre is jár a kezdőbónusz. Azon viszont ne lepődj meg, ha hibát jelez a rendszerük befizetésnél, és csak 10-15 perc múlva jelenik meg a számládon az összeg, miközben skrillről természetesen levonódott. Jeleztem már nekik a hibát (gondolom nem csak én), de annyira nem hatotta meg őket, hogy tegyenek is ellene..

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 08, 2013, 08:17:23
1. MC-re sehol sincs kifizetés, ettől függetlenül befizetni még mindig jobb vele, mint banki átutalással feltölteni a számlád, mivel kártyás befizetésnél az összeg azonnal megjelenik a számládon, nem kell napokat várnod. Utána pedig kikéred az ahhoz tartozó bankszámlára.

2-3. A befizetési minimum 2500 Ft, kifizetésit nem tudom, az is ilyen körül lehet.

4. Igen, skrilles befizetésre is jár a kezdőbónusz. Azon viszont ne lepődj meg, ha hibát jelez a rendszerük befizetésnél, és csak 10-15 perc múlva jelenik meg a számládon az összeg, miközben skrillről természetesen levonódott. Jeleztem már nekik a hibát (gondolom nem csak én), de annyira nem hatotta meg őket, hogy tegyenek is ellene..

Nagyon szépen köszönöm!

Hát igen, sajnos így van ez az MC-vel.Hosszú évekig Visám volt, az tökéletes volt a sportfogadáshoz, aztán az OTP volt oly szíves és rámerőltette az MC-t kártyamegújításkor...

Sziasztok! Mastercardra kifizet a Paddy Power és 10 euro a minimum kifizetés náluk, befizetés 5-nél kezdődik...

Idézetet írta: Mocorka2010 Dátum augusztus 08, 2013, 13:10:38
Nagyon szépen köszönöm!

Hát igen, sajnos így van ez az MC-vel.Hosszú évekig Visám volt, az tökéletes volt a sportfogadáshoz, aztán az OTP volt oly szíves és rámerőltette az MC-t kártyamegújításkor...

A témához annyit, hogy a MC használata drágább, azaz ha azzal fizetsz valahol, akkor a bankod több jutalékot kap a kereskedő bankjától. Ezért nyomul ma már minden bank a MC ajánlásával a VISA helyett.

Ugyanakkor a VISA kártyák használatát több bank eddig sem engedte játékoldalakhoz a VISA szabályozására hivatkozva, úgy tűnik, ez az OTP-t nem érdekelte.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum augusztus 08, 2013, 13:21:56
Sziasztok! Mastercardra kifizet a Paddy Power és 10 euro a minimum kifizetés náluk, befizetés 5-nél kezdődik...
Próbáltad is és működik? Mert lehet csak az angol kártyákra vonatkozik.

Igen egyszer-kétszer kis összeget fizettettem ki, második nap hajnalban már rajta volt a kártyámon a pénz... :)

Hát megint egy iroda amiről vegyesek a benyomásaim.Az alacsony oddsaik(mondjuk 1,5 alatt)egészen játszhatóak,a magasabbak viszont eléggé elmaradnak a jobb irodáktól.Pénzt kértem ki Skrillre,egy hétig nem jött meg és az összeg is ott maradt az egyenlegemben.Tegnap rájuk kérdeztem hogy mi van erre azt válaszolták hogy problémájuk van a Skrillel arra most nem tudnak kifizetni.Adjam meg a bankszámlaszámom arra fizetnek,az utalás nem kerül nekem semmibe.Megadtam az adatokat és rövidesen el is tűnt a kikért összeg az egyenlegemből és mára meg is kaptam!Nem egészen egy nap alatt megjött banki átutalással!Ez az elmúlt 10 évre visszatekintve nálam toronymagas rekord a banki átutalásban!(Igaz többnyire kártyát vagy MB/Skrillt használok.)

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum augusztus 16, 2013, 15:06:29
Hát megint egy iroda amiről vegyesek a benyomásaim.Az alacsony oddsaik(mondjuk 1,5 alatt)egészen játszhatóak,a magasabbak viszont eléggé elmaradnak a jobb irodáktól.Pénzt kértem ki Skrillre,egy hétig nem jött meg és az összeg is ott maradt az egyenlegemben.Tegnap rájuk kérdeztem hogy mi van erre azt válaszolták hogy problémájuk van a Skrillel arra most nem tudnak kifizetni.Adjam meg a bankszámlaszámom arra fizetnek,az utalás nem kerül nekem semmibe.Megadtam az adatokat és rövidesen el is tűnt a kikért összeg az egyenlegemből és mára meg is kaptam!Nem egészen egy nap alatt megjött banki átutalással!Ez az elmúlt 10 évre visszatekintve nálam toronymagas rekord a banki átutalásban!(Igaz többnyire kártyát vagy MB/Skrillt használok.)

Az átutalásra vonatkozó szabályok igencsak módosultak az elmúlt időkben, így az nem feltétlen az ő érdemük. A kérdés szerintem itt valójában az, hogyha tényleg problémájuk volt a skrilles kifizetéssel (amit személy szerint kétlek), akkor miért nem kaptál róla értesítést..

Lehetnek gondok a Skrillel, az új felület miatt elég sok bug van még.

Értem, elhiszem. Viszont szerintem többet nőne egy iroda a fogadók szemében, ha bevállalnák az esetleges hibákat, mintsem "elsunnyognák" azokat az ügyfelek kárára. Persze, én túlságosan is idealista vagyok, ezzel tisztában vagyok. :)

Nem vagy túl idealista, ebben igazad van :)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 16, 2013, 15:46:59
Lehetnek gondok a Skrillel, az új felület miatt elég sok bug van még.

Érdekes módon az összes normáls irodának nincs gondja a skrilles kifizetésekkel az új felület miatt...