FortunaWin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A szétírás típusú szelvényt válaszd a legördülő menüből a szelvényen. Utána kiválaszthatod a kívánt kombinációkat.

Rendben! Köszönöm!  :ok:

Urak. Mennyire megbízható ez az iroda? Tervezek ma feltölteni ide pénzt, de előbb kellene egy pozitív visszajelzés. Ja lenne még egy kérdésem, nem kötelező ezt a bónuszt kihasználni ugye? Túlzás ez a megforgatás.

Hali.

Szerintem teljesen megbízható. Decemberben kezdtem náluk játszani elöször énis. Én ugyan kihasználtam a bonuszt sikerült is kiforgatni hála Istennek azonban nem kötelező kihasználni a bonuszt! A kifizetés is gyorsan megtörtént nálam ugyhogy én megvoltam  velük elégedve teljesen!  ;)

Hello
Amikor megnézem a fogadási előzményeket alatta ezt írja: Felhasználni a szelvényt új fogadáshoz és hozzádni egy számot: és ott van 4 sárga kör 1-4ig számozva, ez mire jó?

Ez arra van, ha például kötöttél egy fogadást, és újra fel akarod tenni ugyanazokat a meccseket, csak mondjuk már közben kijelentjeztél. A FortunaWinen ugye egyszerre 4 szelvényt is szerkeszthetsz, szóval az 1-től négyig számozás szerint választod ki, hogy melyik szelvényen jelenjenek meg ugyanazok a mérkőzések, amit már feladtál.

Segítsetek srácok.
Fortunawinen ezt a popup izét hol tudom kikapcsolni. Csatolok egy képet, de gondolom ismerős.

Mozillám van, meg explorerem, de mindkettőn ott van ez a popup izé, ami eddig nem volt.Hogy tudom eltüntetni.

Vagy tőlem maradhat, de akkor ezen a popup izén hogy tudok meccseket megrakni, mert egyenlőre sehogy sem megy.

Aki tud segítsen! Köszi előre is!

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 22, 2012, 11:29:06
Segítsetek srácok.
Fortunawinen ezt a popup izét hol tudom kikapcsolni. Csatolok egy képet, de gondolom ismerős.

Mozillám van, meg explorerem, de mindkettőn ott van ez a popup izé, ami eddig nem volt.Hogy tudom eltüntetni.

Vagy tőlem maradhat, de akkor ezen a popup izén hogy tudok meccseket megrakni, mert egyenlőre sehogy sem megy.

Aki tud segítsen! Köszi előre is!

Ezt a poput ha bepipálod vagy kipipálod akkor helyre kellene jöjjön. Csatoltam a képet.

Tegnap még nekem is úgy nézett ki, ahogy a te képeden, de ma akárhogy pipálok, mindig ott van ez a szar popup  :D

Egyszerűen nem tudok fogadni. Ha meg rákattintok valami, egy új ablakba nyílik meg, de ott meg sehová nem tudom beírni, mennyivel akarom megrakni...


Idézetet írta: oakland23 Dátum január 22, 2012, 12:34:35
Tegnap még nekem is úgy nézett ki, ahogy a te képeden, de ma akárhogy pipálok, mindig ott van ez a szar popup  :D

Egyszerűen nem tudok fogadni. Ha meg rákattintok valami, egy új ablakba nyílik meg, de ott meg sehová nem tudom beírni, mennyivel akarom megrakni...

Hát akkor nem tudom. ??? Talán,töltsd le az Operát,azzal nekem rendesen müködik.  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum január 22, 2012, 11:59:20
Ezt a poput ha bepipálod vagy kipipálod akkor helyre kellene jöjjön. Csatoltam a képet.

Na igen, de néha beragad úgy, hogy nem az a probléma, hogy be van-e klikkelve, vagy nem. Ilyenkor restartolok, és ha jól emlékszem egyszer már a firefoxot is telepítettem újra. A lényeg, hogy ez egy ritka hiba, és nem nagyon megismételhető. Ha beküldöm a képernyőképet, akkor azt hiszik fotosopban gyártottam, mert mindenkinek működik.Ha meg bemegyek egy netkávézóba, akkor a további 15 gépen szintén minden ok, így én tűnök csak idiótának. (a múltkor direkt ezért kipróbáltam)

Oak szerintem telepítsd újra a böngészőt, ha pár restart nem segít. Szerintem senki sem fog tudni okosabbat mondani, és ahogy írtam, mivel mindenki másnak működik, még téged néznek majd bolondnak...

Idézetet írta: Las Vegas Dátum január 22, 2012, 12:40:25
Na igen, de néha beragad úgy, hogy nem az a probléma, hogy be van-e klikkelve, vagy nem. Ilyenkor restartolok, és ha jól emlékszem egyszer már a firefoxot is telepítettem újra. A lényeg, hogy ez egy ritka hiba, és nem nagyon megismételhető. Ha beküldöm a képernyőképet, akkor azt hiszik fotosopban gyártottam, mert mindenkinek működik.Ha meg bemegyek egy netkávézóba, akkor a további 15 gépen szintén minden ok, így én tűnök csak idiótának. (a múltkor direkt ezért kipróbáltam)

Oak szerintem telepítsd újra a böngészőt, ha pár restart nem segít. Szerintem senki sem fog tudni okosabbat mondani, és ahogy írtam, mivel mindenki másnak működik, még téged néznek majd bolondnak...

Ja igen, és a probléma általában amilyen titokzatosan jött, úgy el is tűnik. Nem értem miért, ha van valaki, aki böngésző cache vagy hasonló témákban nagyon ott van, az privátban simán felvilágosíthatna, hogy mi a retek történik. Köszi.

Opera letöltve, feltéve, fortunawin működik mint állat!

Pikaa, köszi a segítséget!


Egyet jobbra  :-* , és egyet balra  :-*


Idézetet írta: oakland23 Dátum január 22, 2012, 13:07:39
Opera letöltve, feltéve, fortunawin működik mint állat!

Pikaa, köszi a segítséget!


Egyet jobbra  :-* , és egyet balra  :-*

Igazán nincs mit Oak.  :) ;)

Itt szoktak adni ingyen pörgetéseket vagy egyéb bónuszokat?