slbet.com

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bayerngsk Dátum november 27, 2014, 18:21:44
valakinek volt már sikeres kifizetése innen?Nálam akadozik a dolog..
Üdv. Nem tudod megkapni a kifizetésed? Tehát volt befizetésed (minimum €15) és ugyan oda kérted ki? Nem reagálnak a kifizetés kérelmedre?

Én is tervezem, hogy fizetek be. De ha gondok vannak a kifizetésnél, akkor várok még tovább, hogy mi lesz.

Kiváncsi leszek. Túl jól hangzik  :D

Idézetet írta: oldsmuggler Dátum november 26, 2014, 21:53:47
Menni a minimum tét?

Hali!
ezt írják : The minimum amount for sports bet is EUR 0, 50 cent/euro (fifty cent/euro)

Idézetet írta: jostir Dátum november 28, 2014, 16:35:46
Hali!
ezt írják : The minimum amount for sports bet is EUR 0, 50 cent/euro (fifty cent/euro)

Köszi

Üdv. Volt esetleg már valakinek kifizetése innen? Mennyire megbízható az slbet?

Igen, épp ma reggel fizették ki a nyereményt.

Köszönöm.
A befizetésed 1x meg kellett forgatnod? Mindegy mekkora oddson?

valamint ezeket kérték még?

Driver's license or Passport
A copy of a recent Utility Bill showing your address.
To identify yourself as the legitimate owner of the credit card being used, we also request a credit card number (Please cover the 8 numbers in the middle) showing your name.
Please note that .PDF format is not accepted by the system.

Nem kértek semmit. Péntek délután kértem ki a nyereményt, ma reggel megkaptam.

Szerencsére engem is kifizetek egy nap alatt.csak furcsa volt hogy picit akadekoskodnak,bár lehet h csak azért volt az mert a bet365hoz vagyok szokva :D..azért nagyobb összeget én nem tartanék fent.

Valaki tudja , mik a bonúsz 5euro kifizetésének feltételei? már felvittem 9.50eurora 3 fogadással..

Mennyitől fizetnek ki?

Hali!

minimum kifizetés 20€ és kell befizetni is az pedig 15€ minimum a kapott bónuszt 3x kell megforgatni legalább 1.50 odds-on. Még az is lehet, hogy a befizetést is meg kell játszani 1x.

ezt írják :http://www.slbet.com/pages.TsAndCs.aqp#ts_3

Please note the following fees and minimum amounts:

Neteller refund

No fee for up to 3 payments per calendar month, maximum 1 a week, minimum payout EUR 20/GBP 20.

Moneybookers refund:

No fee for up to 3 payments per calendar month, maximum 1 a week, minimum payout EUR 20/GBP 20.

No fee for up to 3 payments per calendar month, maximum 1 a week, minimum payout EUR 20/GBP 20. If you require more than 3 payments in a month please contact support, extra payouts maybe incur a processing fee

Üdv. Hát megkaptam a kifizetést. De nem ment simán.

Vasárnap este akartam kikérni, de mikor indítani akartam a Skrill-re, nem engedte, hibát írt ki. Chat-en kérdeztem miért, de azt kérték, hogy hétfőn am 9.00 után lesz valaki bent akkor tudnak majd segíteni. Így hétfőn intézték el, hogy ne legyen hiba jelzés a Skrill-nél. Csak ezután tudtam kikérni és meg is kaptam pár órával később.

A megtett fogadásaimat, hol tudom visszanézni?

Sports -
jobb oldalt felül Services alatt Coupon list

Van most első befizetés 100% bónusz az irodánál, azt hiszem 50 euróig. Hatszor kell forgatni, 1.7 vagy annál nagyobb odszon.