Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ok, akkor mindenki döntse el maga... de én szóltam :D

Idézetet írta: Tomi4455 Dátum augusztus 31, 2011, 09:24:29
Én nem hiszem hogy ezek kamuk lennének. Én is láttam már hogy ezeket a tippeket árulják a neten és elég szépen eltalálják. Meg ha kamu lenne akkor nem hiszem h beírna 200-300 eurót a téthez  :)

ezt hogy érted, hogy árulják? :O

Gondolom arra gondolt Tomi 4455, hogy rengeteg olyan oldal van, ahol előfizethetsz az illető tippjeire.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 03, 2011, 17:45:14
Gondolom arra gondolt Tomi 4455, hogy rengeteg olyan oldal van, ahol előfizethetsz az illető tippjeire.

és ez miért jobb mint pl 1 olyan free oldal ahol statisztikát vezet az oldal és tippel ez alapján? :)
meg mi van ha nem jó a tipp? :O

Idézetet írta: whitedragon Dátum szeptember 03, 2011, 18:53:45
és ez miért jobb mint pl 1 olyan free oldal ahol statisztikát vezet az oldal és tippel ez alapján? :)
meg mi van ha nem jó a tipp? :O

Erre a kérdésre nem felelhetek, ugyanis én nem fizetek elő és nem is fizettem még elő rá. Az, hogy miért jobb azt is attól kell kérdezd, aki már kipróbálta. :)

Most néztem a tegnapi/éjjeli/eredményeket és el sem hittem hirtelen,hogy bejött ez a kombi!!!!! :) :ok: Nem a nyeremény összegén van a hangsuly,hanem a siker ize nagyon jo! :great:

Üdv! Bocsi,azért modositottam ,mert összekevertem  egy másik kombival ami jobban hozott ,tegnap,összeségében nagyon jol sikerült a tegnepi nap,pedig "idegböl"/ahogy tilos!/ tettem,mert nem müködött az élöfogadás :D Sok szerencsét mindenkinek!!! :cya:

Idézetet írta: artur33 Dátum szeptember 04, 2011, 07:51:35
Most néztem a tegnapi/éjjeli/eredményeket és el sem hittem hirtelen,hogy bejött ez a kombi!!!!! :) :ok: Nem a nyeremény összegén van a hangsuly,hanem a siker ize nagyon jo! :great:

Print screen  ;D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 04, 2011, 07:58:03
Print screen  ;D

Lehet. hogy print screen-nel szebb, de így hitelesebb!  ;)

Kis tét nagy nyeremény :)


Idézetet írta: vinatieri Dátum augusztus 31, 2011, 08:24:55
Van itt még egy pár amit találtam. Hogy aztán ez egy őstehetség vagy pedig egy "photoshop" művész mindenki döntse el maga. Én inkább az utóbbi felé hajlok, bár nem tudom ezekről a képekről megállapítani. Egyébként ezeket a tippeket árulja is.

Mindkét képen angol nyelvű bet365 számlatörténet van, és mindkét képen az "unsettled bets", vagyis a függőben lévő fogadások van lekérve, tehát képtelenség hogy oda legyen írva az eredmény mezőbe, hogy "won". Náluk játszom én is, és ez fake, photoshop. :D

Ehhez mit szóltok? Hiteles vagy nem? Bwinen ilyen egy kiértékelt nyertes fogadás? Nem játszom náluk, azért kérdezem.
Természetesen nem az én fogadásom. :D


Idézetet írta: Lúzer SC Dátum szeptember 14, 2011, 14:45:00
Ehhez mit szóltok? Hiteles vagy nem? Bwinen ilyen egy kiértékelt nyertes fogadás? Nem játszom náluk, azért kérdezem.
Természetesen nem az én fogadásom. :D

Aki ért hozzá, kb. 5 perc a számítógép bekapcsolásával együtt. Nekem lehet 15 percembe is beletelne, mire megcsinálnám  ;D

Ez 100% hogy manipulált kép.