Bejött!!!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 12, 2017, 12:15:32
Elsőre te is The Cash-nek olvastad?    :)

B+ nekem eddig fel sem tűnt hogy nem az  :redchug:

Az igazsághoz tartozik, hogy az amerikai focihoz tök hülye vagyok, csak úgy találomra jelölgettem be.

1 eurós szelvénnyel nyert 143 ezer eurót

Az Unibet játékosa nagyot akasztott a hétvégén egy 16 meccses kombival. Szelvénye megnézhető ITT!


Az új GazembR?  :D Remélem Oroxy te nem német luxusautókra költöd a pénzt  ;)

Akkor gazembr után téged is csináljon meg egy ménes ló oroxy!
Csak viccelek!:D:D
Úgy látom,hogy ezzel a kurv@ tenisszel mindenki nagyokat szakít és csak én vagyok ekkora f@sz benne!
Valaki nem tartana továbbképzést,hogy mi a picsát kell figyelni,mikor elemzek egy tenisz meccset?

Na kíváncsi vagyok Hogy Oroxyra is hányan mondják azt hogy ahh persze kamu amit feltesz...
Pont ez az hogy a segítéstől is elveszik a kedvüket a profitáló játékosoknak, a sok bunkó beszólogatásokkal.
Nem irigykedni kell hanem ténylegesen arra rájönni, hogy hogyan csinálták.
Gratulálok egyébként a szép nyereményhez. Még több ilyet!

Szép széria Oroxy! Csak így tovább!  :beerchug:

Idézetet írta: mikisun Dátum október 02, 2017, 14:46:02
Akkor gazembr után téged is csináljon meg egy ménes ló oroxy!
Csak viccelek!:D:D
Úgy látom,hogy ezzel a kurv@ tenisszel mindenki nagyokat szakít és csak én vagyok ekkora f@sz benne!
Valaki nem tartana továbbképzést,hogy mi a picsát kell figyelni,mikor elemzek egy tenisz meccset?

A képek tanulsága alapján csak annyi a teendő, hogy az ember 1000 Ft-os tétekről indulva hirtelen valamiért átváltson félmilliós tétekre, az bármilyen csorbát ki tud küszöbölni.  :beerchug:

Idézetet írta: Lacikaa21 Dátum október 02, 2017, 14:59:27
Na kíváncsi vagyok Hogy Oroxyra is hányan mondják azt hogy ahh persze kamu amit feltesz...
Pont ez az hogy a segítéstől is elveszik a kedvüket a profitáló játékosoknak, a sok bunkó beszólogatásokkal.
Nem irigykedni kell hanem ténylegesen arra rájönni, hogy hogyan csinálták.
Gratulálok egyébként a szép nyereményhez. Még több ilyet!

Miert kell "sirni" egy ilyen vidam topikban? Egy ember nem szolt be neki... (es nem is fog, mert ez itt egy realis tortenet)

Hogy hogyan csinalta? Te latsz itt vagy a sukar csavonal barmi strategiat, moneymanagmentet? Jaratos a sportokban, es mellette fogta a malac farkat. Szerezz be egyet te is. Ennek mar sztem sokan futottunk neki, sztem nincs olyan fogado aki ne inditott volna el egy allin sorozatot. Aztan van aki elmegy parszaz rugoig/millaig es okosan megall, van aki elbukik mert mindig tobbet akar.  :redchug: ;D

Szep volt Oroxy! Ahogy latom az idopontokat, a nyeremeny egy resze a kavera ment el  ;D Itt megalltal egyebkent? Ha mar igy lenduletbe jottel, en egy reszevel meg zuznam neki. Persze csak ovatosan, nehogy jojjon egy korlat.


Idézetet írta: fcbayern Dátum október 02, 2017, 15:43:32
A képek tanulsága alapján csak annyi a teendő, hogy az ember 1000 Ft-os tétekről indulva hirtelen valamiért átváltson félmilliós tétekre, az bármilyen csorbát ki tud küszöbölni.  :beerchug:

Nem hirtelen váltott át a srác. 9900 Ft volt a befektetése, a 37 tipp alatt volt 17 all-in (ebből 2 cash out) + 1 free bet. Nagyon pöpecül megcsinálta, grat hozzá! Sok ilyet még!  :beerchug:


Idézetet írta: alexthebest Dátum október 02, 2017, 18:18:45
Miert kell "sirni" egy ilyen vidam topikban? Egy ember nem szolt be neki... (es nem is fog, mert ez itt egy realis tortenet)

Hogy hogyan csinalta? Te latsz itt vagy a sukar csavonal barmi strategiat, moneymanagmentet? Jaratos a sportokban, es mellette fogta a malac farkat. Szerezz be egyet te is. Ennek mar sztem sokan futottunk neki, sztem nincs olyan fogado aki ne inditott volna el egy allin sorozatot. Aztan van aki elmegy parszaz rugoig/millaig es okosan megall, van aki elbukik mert mindig tobbet akar.  :redchug: ;D

Szep volt Oroxy! Ahogy latom az idopontokat, a nyeremeny egy resze a kavera ment el  ;D Itt megalltal egyebkent? Ha mar igy lenduletbe jottel, en egy reszevel meg zuznam neki. Persze csak ovatosan, nehogy jojjon egy korlat.


Csak szerencse...aha... ringasd magad.

Idézetet írta: Dvid Dátum október 02, 2017, 19:25:46

Csak szerencse...aha... ringasd magad.

Persze hogy szerencse :D Mi más lenne, de attól még szép :ok:

Idézetet írta: matti16 Dátum június 09, 2016, 12:18:45
Igen még ezt tudom elképzelni nagyjából, hogy ok, ide beír több százeres, néha milliós nyerőket, de hasonló tétekkel van majdnem ennyi bukója is. Ez esetben persze nem korlátozzák le. Az hogy valaki tisztán nyer 18 milliót és kiveszi, aztán hagynak neki tenni két újabb fogadást 1.5 milliós téttel teljesen kizárt. Ez van. Eleve 18 millióig el sem jutsz, sokkal hamarabb lekorlátoznak.
Vagy ami még van, betfairen játszik back/lay-t, aki teniszhez komolyabban ért és nagyban játszik az általában ott nyomja, na de akkor a back is és a lay is ott megy, de lehet ő a backet bet365-ön játssza és befairen layel, nem tudom, annyira a teniszben nem vagyok benne mert nem értek hozzá, de vannak akik azzal milliókat nyernek. De azt csak betfairen tudod megcsinálni, ott egymástól nyerjük el ugye a pénzt, csakis ezért tudod megcsinálni. Amúgy ott is lekorlátoznának rég a francba ha az iroda pénzét nyernéd el   :)

és ha az első fogadással nyerek 18 milkát akkor mi van? kénytelenek lennének kifizetni :D

#1228 október 08, 2017, 12:37:31, RedMunchen
A fordulóban csak egy meccsen nem volt három gól, azt kihagytam (avagy lehet nem is volt kínálatban).


Jöttek a kézi döntetlenek