Új probálkozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 31, 2021, 10:19:02
Angol meccs a vasárnapi ebéd mellé, Tuchel nem rég vette át a Chelseat és egy igencsak gyengus 0-0-ra volt képes a Wolves ellen, ahol az összefoglaló alapján a vendégek álltak közelebb a győzelmet jelentő gól megszerzéséhez. Nincs könnyű dolga, hisz ma ismét egy kellemetlen ellenfél a Burnley látogat hozzájuk, akik jó formában is vannak, hisz verték a Poolt idegenben, és forditottak az Aston Villa ellen. Hendivel támogatott vendég siker jó kell legyen.

Chelsea - Burnley
Ah +2,5 vendég @1,30
tét: 8 egység

Pope hatalmas napot fogott ki, lényegében neki köszönhető, hogy sikerült 2-n tartani a Chelseat, jó csapat lesz ez Tuchel alatt, zöld és +2,4 egység

Egyenleg: 41 egység

Újabb angol mérkőzés, két igencsak közkedvelt, szimpatikus csapatai találkoznak egymással, ahol a gólok garantálva lesznek véleményem szerint, egyik sem szeret védekezve beállva várni a 90. percet ülve egy szar 0-0-on, előző meccsük tükörsima 4-1 lett BR fiainak, ha ma nem is lesz ilyen sima győzelem, de gólok lesznek.

Leicester - Leeds
over 2,5 @1,72
tét: 4 egység

Atalanta minden sportfogadónak rengetegszer egyet jelenthet az over zöldülő tippekkel, Lazio is az elmúlt időszakban sok gólos mérkőzéseket játszik, utolsó 4 egymás elleni mérkőzésükön a gólátlag 5,25 ami egészen elképesztő, ráadásul az utolsó egymás elleni meccsük 4 napja volt, amelyiken szintén 5 gól esett. Ma is egymás torkának esnek véleményem szerint és egy szorakoztató sok gólos mérkőzés várható itt is.

Atalanta - Lazio
2.5 over @1,61
tét: 4 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 31, 2021, 14:54:25
Újabb angol mérkőzés, két igencsak közkedvelt, szimpatikus csapatai találkoznak egymással, ahol a gólok garantálva lesznek véleményem szerint, egyik sem szeret védekezve beállva várni a 90. percet ülve egy szar 0-0-on, előző meccsük tükörsima 4-1 lett BR fiainak, ha ma nem is lesz ilyen sima győzelem, de gólok lesznek.

Leicester - Leeds
over 2,5 @1,72
tét: 4 egység

hasonló eredmény, épp a másik csapat javára, zöldült és +2,88 egység

#349 január 31, 2021, 17:02:36, LFCfanBoti
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 31, 2021, 14:56:33
Atalanta minden sportfogadónak rengetegszer egyet jelenthet az over zöldülő tippekkel, Lazio is az elmúlt időszakban sok gólos mérkőzéseket játszik, utolsó 4 egymás elleni mérkőzésükön a gólátlag 5,25 ami egészen elképesztő, ráadásul az utolsó egymás elleni meccsük 4 napja volt, amelyiken szintén 5 gól esett. Ma is egymás torkának esnek véleményem szerint és egy szorakoztató sok gólos mérkőzés várható itt is.

Atalanta - Lazio
2.5 over @1,61
tét: 4 egység

Kupába Atalanta, bajnokságban Lazio, most kérdés ki melyiknek örül jobban, de a sok gól sima, és zöldült ez is, +2,44 egység
Egyenleg: 46,32 egység

Nincs felnőtt egézséges CB a Pool keretében jelenleg, ráadásul Fabinho is sérült, középen Nat Phillips és Hendo fog kezdeni az ellen a WHU ellen akik jelenleg bombaformában vannak, hazai tabellán 3. helyen állnak, idén eddig minden meccsüket megnyerték, pontrúgások után a WHU dolgozza ki a legtöbb helyzetet, amiknek a levédekezése igencsak nehéz lesz a Hendo-Nat védőpárosnak, ami ha nem tippelek az idei 10. védő páros, akiket harcba kell vessen Klopp ebben az őrült CB krízisben. Hazai gólt várok ettől a találkozótól, nagyon nehéz lesz a Poolnak hazavinnie a három pontot, Firmino csak padon, valszeg pihen, illetve Mane a Kirby edzőközpontban maradt, mivel kisebb sérülést szedett össze a Tottenham ellen.

WHU - Pool
Hazai csapat gólt szerezz @1,30
tét: 10 egység

Hubika tippje nagyon tetszik a kézi VB döntőre, láttam mindkét elődöntőt, és a svéd illetve a dán csapat is elemében volt támadásban, színvonalas sok gólos döntőt várok én is a mai találkozótól.

Dánia - Svédország

53.5 gól felett @1,45
tét: 5 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 31, 2021, 16:58:03
Hubika tippje nagyon tetszik a kézi VB döntőre, láttam mindkét elődöntőt, és a svéd illetve a dán csapat is elemében volt támadásban, színvonalas sok gólos döntőt várok én is a mai találkozótól.

Dánia - Svédország

53.5 gól felett @1,45
tét: 5 egység

Izgi meccs volt, de a sok gól nélkül eltelt perc betett a tippnek, ez sajna egy -5 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 31, 2021, 16:55:43
Nincs felnőtt egézséges CB a Pool keretében jelenleg, ráadásul Fabinho is sérült, középen Nat Phillips és Hendo fog kezdeni az ellen a WHU ellen akik jelenleg bombaformában vannak, hazai tabellán 3. helyen állnak, idén eddig minden meccsüket megnyerték, pontrúgások után a WHU dolgozza ki a legtöbb helyzetet, amiknek a levédekezése igencsak nehéz lesz a Hendo-Nat védőpárosnak, ami ha nem tippelek az idei 10. védő páros, akiket harcba kell vessen Klopp ebben az őrült CB krízisben. Hazai gólt várok ettől a találkozótól, nagyon nehéz lesz a Poolnak hazavinnie a három pontot, Firmino csak padon, valszeg pihen, illetve Mane a Kirby edzőközpontban maradt, mivel kisebb sérülést szedett össze a Tottenham ellen.

WHU - Pool
Hazai csapat gólt szerezz @1,30
tét: 10 egység

Bár nagyon jó meccset csinált Nat Phillips, a végén csak gólt szerzett egy szöglet után a hazai csapat, ami szerencsére már nem osztott nem szorzott, a Pool nyert a tipp zöldült, tökéletes :ok:
Egyenleg: 44,32 egység

#354 február 01, 2021, 09:11:51, LFCfanBoti
Egy utolsó tippel zárom a mai napot, amit a NapiTipp topicba is beírtam, a Barca-Bilbao párosítástól a két csapat jelenlegi formája, és a nemrég lejátszott két meccse alapján azt várom, hogy mindkét csapat betaláljon, és egy jó kis GG-s tipp zöldüljön ma estére.

Barca - Bilbao
GG @1,66
tét: 4,32 egység

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum január 31, 2021, 20:35:08
Egy utolsó tippel zárom a mai napot, amit a NapiTipp topicba is beírtam, a Barca-Bilbao párosítástól a két csapat jelenlegi formája, és a nemrég lejátszott két meccse alapján azt várom, hogy mindkét csapat betaláljon, és egy jó kis GG-s tipp zöldüljön ma estére.

Barca - Bilbao
GG @1,66
tét: 4,32 egység

Nem okoztak csalodást, ismét intéztek egy szép GG-s meccset :beerchug:
Egyenleg: 47,17 egység pluszos

Jó kis vasárnapra sikeredett ismét,  8 tippből 7 nyertes, és csak egy vesztes, ami számszerűsítve 12.67 egységnyi pluszt hozott, hasonló jókat februárra is  :beerchug:

Mostanában nem tettem több meccsből álló szelvényt a naplómba csak szingli tippeket, viszont ma két duplaeséllyel csak bepróbálkozok.
CFR idén is megy a bajnokságra, keret meg is van hozzá, stabil középcsapathoz látogatnak, ahonnan ponttal, pontokkal kellene távozzon.
Osasuna teli van sérülttel, Oak elemzése szerint sima hazai győzelem várható, én megelégszem most a hazaiak pontszerzésével is.

Targoviste - CFR
x2 @1,12

Betis - Osasuna
1x @1,24

össz @1,39
Tét: 10 egység

#358 február 02, 2021, 11:56:20, LFCfanBoti
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum február 01, 2021, 13:54:44
Mostanában nem tettem több meccsből álló szelvényt a naplómba csak szingli tippeket, viszont ma két duplaeséllyel csak bepróbálkozok.
CFR idén is megy a bajnokságra, keret meg is van hozzá, stabil középcsapathoz látogatnak, ahonnan ponttal, pontokkal kellene távozzon.
Osasuna teli van sérülttel, Oak elemzése szerint sima hazai győzelem várható, én megelégszem most a hazaiak pontszerzésével is.

Targoviste - CFR
x2 @1,12

Betis - Osasuna
1x @1,24

össz @1,39
Tét: 10 egység

jól kezdődőtt a február, hasonló folytatást! +3,9 egység
Egyenleg: 51.07 egység

Nehézkes meccsre számítok este MU szempontból, erről irtam pár sort a Guruba is :D

MU - Soton
AH +1,5 vendég @1,62

tét: 4 egység