Női Kézilabda EB 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


na ez meg a másik   ;D lepálva menni a buszhoz az instant megfázás, akk majd jöhetnek megint a tesztelések, én nem értem ha mki negatív akkor mért nem lehet lezuhanyozni  :o

nekem tolták a covid rudat telibe orrba, meg volt egy báttya az csak megpiszkálta az elejét, mind a kétszer + lett  ;D

Számomra egyértelmű, hogy Norvég játékos lesz az MVP.
HA NEM történik sérülés, akkor tuti, hogy Oftedal vagy Kristiansen lesz a befutó. Utóbbi jobb formában van talán, előbbi meg megállíthatattlan. :angel:

aki nem tudná, ingyenes reg után nézhetőek online a meccsek, nem mindig lesz kommentár elvileg itt:
ehftv.com

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 03, 2020, 12:12:41
Női kézilabda Eb 2020 - A legjobb kapus:


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 3., 11:00CET
Katrine Lunde állapotos és nincs ott az Európa-bajnokságon.
Fogadás terén tényleg úgy a harmadik legesélyesebb, hogy nem szerepel a kontinensversenyen?
Otthon, a TV előtt ülve lehet az Európa-bajnokság legjobb kapusa?

Idézetet írta: csabax Dátum december 03, 2020, 21:09:41
Katrine Lunde állapotos és nincs ott az Európa-bajnokságon.

Sajnos elvetélt, és úgy volt, hogy mégis ott lesz, mert újra kezdett edzeni.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 03, 2020, 21:14:04
Sajnos elvetélt, és úgy volt, hogy mégis ott lesz, mert újra kezdett edzeni.
Ezt nem tudtam. Sajnálom. Ám attól még érvényesek a kérdések:
- Fogadás terén tényleg úgy a harmadik legesélyesebb Katrine Lunde, hogy nem szerepel a kontinensversenyen?
- Otthon, a TV előtt ülve lehet az Európa-bajnokság legjobb kapusa?

Az a baj ezzel a Lundés opcióval, hogy ellene nem tudsz tenni, csak rá. Szóval faramuci helyzet, mert hiába a hiba, nyerni nem tudsz vele  :)

Egyébként nem ide tartozik, de a whoscored.com Barca meccseknél képes megjelölni Messit a meccs emberének akkor is, amikor semmit sem csinál, szóval ezek alapján simán lehet, hogy Lunde akkor is nyeri a best goalkeeper címet, ha otthon nézi az Eb-t.

Halasztják a szerb - holland meccset a szerbek miatt... Nem értem, hogy ezt miért így csinálják? Miért nem lehet a pozitív játékos(ok) nélkül lejátszani!?
Csak mert így a hollandok is szívnak, kevesebb pihenőjük lesz így a meccs után...

https://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-eb-koronavirusosan-erkezett-az-egyik-szerb-maris-halasztani-kell-2798357

Igazi bohózat ez a torna így. Kár, hogy a horvátok velünk kezdenek, mert egy komolyabb csapattal jól el lehetne veretni őket, de ha megnézem mondjuk a beállós sorunkat (Tóvizi, Pásztor, Hemelbai, akkor a sírás kerülget, és nem az örömtől).


Idézetet írta: oakland23 Dátum december 04, 2020, 09:16:29
Az a baj ezzel a Lundés opcióval, hogy ellene nem tudsz tenni, csak rá. Szóval faramuci helyzet, mert hiába a hiba, nyerni nem tudsz vele  :)

Egyébként nem ide tartozik, de a whoscored.com Barca meccseknél képes megjelölni Messit a meccs emberének akkor is, amikor semmit sem csinál, szóval ezek alapján simán lehet, hogy Lunde akkor is nyeri a best goalkeeper címet, ha otthon nézi az Eb-t.

Tegnap is ahogy néztem a norvégok meccsét, nem tudom miért Kristiansen lett a meccs legjobbja. Ez pofára megy .

unibeten egy Schatzl Nadi 2,5 over 1.85-ért egész jól néz ki. Nekem mondjuk sokat nem enged tenni rá, de hátha másnak igen

schatzl 2,5 fölé nagyon jó, de a lukács 3,5 fölé is

Szerbeknél van újabb covidos játékos, ezek után nekik szerintem reszeltek  :crazy:

nektek ki a top 3 csaj a válogatottból? ez asszem még idén kimaradt  ;D nekem lukács, helembai fanni, illetve háfra


Idézetet írta: hubika88 Dátum december 04, 2020, 18:26:14
nektek ki a top 3 csaj a válogatottból? ez asszem még idén kimaradt  ;D nekem lukács, helembai fanni, illetve háfra

Tomori nálad se fér be? ;D