Női Kézilabda EB 2020

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szánalmas produkciót nyújtunk eddig.  :bash:

Tomori a félidő végén aaaaaaa Istenem, kovacsics 0, gyakorlatilag egy nagy szar, ha a szerbeket hazaküldik akk makkunk van és kb enniy

12-12-nél félidőben húztam egy Magyarország eljut 25-ig tippet 1,45-ért.

Szerintem ennél rosszabb félidőt nem lehet hozni, meg ugye a Fradi is sokszor elpocsékolta az első félidőt, a válogatott meg kb. a Fradi... Ez jó tipp, aztán hogy jön-e majd, hát abban nem vagyok biztos, mondjuk ehhez képest jól megkínáltam  :D

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 04, 2020, 18:26:14
nektek ki a top 3 csaj a válogatottból? ez asszem még idén kimaradt  ;D nekem lukács, helembai fanni, illetve háfra

Márton, Faluvégi, Háfra
és a 3 legjobb norvég?  :angel:

nuldik vagyunk, adjuk el a labdákat nonstop, ilyen ellenfél mellett ;D :D

oftedal 3x haha, am kurtovic még, meg nekem v kristiansen is bejövős


ez a kovacsics mekkora 0 atyaég, hogy lehet végig a pályán.. mind a két félidőben volt egy 10 perces időszak, ahol 0 gól, így viszonylag nehéz  ;D

"11 perc után dobunk gólt"

kikaptunk, de így meg pont a Horvátoktól  :cya: ???

Persze hogy nem volt elvárás a csapattól. Így jöttek egy kis lóvét gyűjteni, semmi alázat. 16,00 -os horvát odds.    :hanyas:

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 04, 2020, 19:02:35
12-12-nél félidőben húztam egy Magyarország eljut 25-ig tippet 1,45-ért.

Szerintem ennél rosszabb félidőt nem lehet hozni, meg ugye a Fradi is sokszor elpocsékolta az első félidőt, a válogatott meg kb. a Fradi... Ez jó tipp, aztán hogy jön-e majd, hát abban nem vagyok biztos, mondjuk ehhez képest jól megkínáltam  :D

És mégis sikerült überelni.

A valaha volt legszanalmasabb teljesítmény amit láttam. Hogy kinek a hibaja? Az edzőke. Ez a 2 inkompetens bohoc most is megmutatta mennyire nem kepesek belenyulni a meccsbe.. A masodik fi elejen  Zacsik volt a kvazi iranyito?

Volt vagy 30 eladott labdank. Nincsen beallos játék. Nincsen iranyito.. Hafra egy nagy rakas szar. Majd este biztos posztol valamit az instara aztan el van felejtve.

Jojjenek haza en azt mondom, kamuzzak be hogy mindenki beteg.. Ennek igy semmi ertelme.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 04, 2020, 19:52:29
A valaha volt legszanalmasabb teljesítmény amit láttam. Hogy kinek a hibaja? Az edzőke. Ez a 2 inkompetens bohoc most is megmutatta mennyire nem kepesek belenyulni a meccsbe.. A masodik fi elejen  Zacsik volt a kvazi iranyito?

Volt vagy 30 eladott labdank. Nincsen beallos játék. Nincsen iranyito.. Hafra egy nagy rakas szar. Majd este biztos posztol valamit az instara aztan el van felejtve.

Jojjenek haza en azt mondom, kamuzzak be hogy mindenki beteg.. Ennek igy semmi ertelme.

Teljesen egyetértek. És ez a barom Danyi képes azt nyilatkozni, hogy nem lepte meg őket a horvátok védekezése, ugyanis az utolsó két edzésen csak erre készültek. Kérdem én: Hogy? Ezek Isten őrizz, hogy kijussanak az olimpiára, néhány ősz hajszálam csak a női kéziseknek köszönhető.

Az egy dolog, hogy milyen a keret... de, hogy a két edző ennyire inkompetens legyen, az vicc...

Én nem vagyok egy végzett kéziedző, de jó pár éve nézek kézilabdát... és lehet, hogy a TV-ből könnyebb látni... de itt nagyon kézenfekvő volt, hogy mit kéne csinálni... Nem értem, hogy két ilyen, a szakmában régóta dolgozó manusz hogyan nem látta...

Ugye a két kettes védő, és az egyik hármas védő kint volt méterekre a 6os vonaltól... a másik hármas védő pedig követte végig a beállót... A figurák során nyilván nem egyszer a játékunk része, hogy a beálló elviszi az emberét valamelyik oldalra. Így a másik oldalon a 2es és a 3as védő mögött volt mindig egy óriási lyuk... Eddig rendben is volt, de ahhoz, hogy ide be tudj törni, olyan ember kell, aki gyors, és kreatív, és egy az egyben le tud venni egy embert... na most nekünk ilyen nem nagyon van... Háfra és Zácsik is rendre belerohantak a védőkbe, vagy annyira lassúak voltak, hogy osszezártak előttük... de igazából a másik oldalon is rendre így jártunk, bárki próbálkozott... Viszont ezt minimum 15-20 perc után már lehetett látni...
Két opció is nyilvánvalónak tűnik, de egyszer sem próbálkoztunk meg ezekkel.... a legegyértelműbb dolog talán az lett volna, hogy befutnak a szélsők ezekbe a nagy lyukakba, amit a beállós nyitott, akiknek így rengeteg helye lett volna, ziccereket lőhettek volna  rendre...Bár nyilván ha ezt eljátsszuk párszor, szépen visszaléptek volna a 2esek, hogy ne legyen helyük a befutóknak... így máris a védekezésük megváltoztatására kényszerítettük volna őket.... Ha nem lettek volna kint a ketteseik, máris lett volna lehetőségünk átlövésekre stb stb....
A másik verzió pedig ha megpróbáltunk volna egy kétbeállós játékot... megnéztem volna, hogy abban az esetben melyik horvát vette volna fel a második beállót... de az is megbontotta volna ezt a jól működő védekezésüket... mert ha nem lépnek vissza a második beállósra, akkor őket lehetett volna szépen tömni a labdával... Ha meg visszalépnek, az máris lefoglal két védőt, így max 1 zavarót tudtak volna kiküldeni....

Idézetet írta: csak1tomi Dátum december 04, 2020, 19:06:56
és a 3 legjobb norvég?  :angel:
1. Stine Bredal Oftedal
2. Stine Bredal Oftedal
3. Stine Bredal Oftedal

A stúdióban is jót röhögnek rajtunk hogy mennyire analfabéták voltunk.

Idézetet írta: csabax Dátum december 04, 2020, 20:03:49
1. Stine Bredal Oftedal
2. Stine Bredal Oftedal
3. Stine Bredal Oftedal

1. Oftedal nem is kérdés
2. mérföldekkel utána Reistad
3. duzzogva befér Mörk
+1 Kristiansen +1 Solberg

Zsivány tokeletesen leirta 2 beallos jatek. Szelso befutas. Ezek kellettek volna.

En sem jatszottam soha csak neztem. De ezt nem latni EDZOkent.. 😂

Ket gyenge beallossal is lefogunk 2embert a vonalon. Maris nem tudnak nyitottat vedekezni ugy. Teljesen statikusak vagyunk. Borzasztó.

Es luxus kivinni ket tamadni nem tudó vedekezot.. Szekeres, Tomori. Raadasul Szekeres nem is jo 3as vedo. 10 jobbat mondok nala kapasbol.