Sportfogadás.org Fórumtalálkozó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki ajálotta nekem Csobánkát, hogy az egy szép hely...s lehet oda is menni.

Az a kérésem, hogy gondolkodjatok el ti is, hogy hova lehetne menni? Lehetőleg Budapest környékén...

Idézetet írta: Milan Dátum június 18, 2009, 16:23:55
Jó nah....most van egy kis időm, igy hát leirom, hogy mi a helyzet...

Sajnos rossz hireim vannak az idei nyári találkozóval kapcsolatban. Nagyon jó lett volna megszervezni, de úgy nézz ki, hogy sajnos ez most nem fog összejönni.

Viszont van egy jó hirem is számotokra: Szeptember 11-től 13-ig vmlinuz-al egy konferencián veszünk majd részt melyett Budapesten rendeznek, s úgy gondoltuk, hogy az egy jó alkalom lenne, hogy találkozunk, ha nem másra, de legalább egy sörözésre.

Körülnézzünk a neten, lehetséges, hogy találunk még egy jó helyett Budapest környékén, ahova elmehetnénk 2-3 napra.

Egy dolog biztos, szeptemberben ha minden igaz akkor még lessznek meglepetések...kiagyaltunk valamit vmlinuzzal, de erről egyelőre egy szót sem szólok...

Ilyen hosszú idő távlatába felelőtlenség lenne részemről kijelenteni, hogy 100% hogy ott leszek, de mondjuk úgy 99,9% hogy ott leszek.

Legalább szigo felé is rendezni tudom a restanciám.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum június 18, 2009, 16:23:55
Jó nah....most van egy kis időm, igy hát leirom, hogy mi a helyzet...

Sajnos rossz hireim vannak az idei nyári találkozóval kapcsolatban. Nagyon jó lett volna megszervezni, de úgy nézz ki, hogy sajnos ez most nem fog összejönni.

Viszont van egy jó hirem is számotokra: Szeptember 11-től 13-ig vmlinuz-al egy konferencián veszünk majd részt melyett Budapesten rendeznek, s úgy gondoltuk, hogy az egy jó alkalom lenne, hogy találkozunk, ha nem másra, de legalább egy sörözésre.

Körülnézzünk a neten, lehetséges, hogy találunk még egy jó helyett Budapest környékén, ahova elmehetnénk 2-3 napra.

Egy dolog biztos, szeptemberben ha minden igaz akkor még lessznek meglepetések...kiagyaltunk valamit vmlinuzzal, de erről egyelőre egy szót sem szólok...


Valószinü,hogy én is koccintok veletek. :beerchug:
Egy esti program szervezésében segíthetek.Tudok egy jó helyet,ahol az "orgos csapat"családias hangulatban pókerezhet!
Esetleg azt is meglehetne szervezni,ahányan összejövünk,ugyanannyi ottani játékos ellen játszhatnánk.
Itt jó volna ha  mindenkinek lenne egy orgos póló,melyről természetsen "milan" gondoskodna
:fumator:
Ha valami okosság még eszembe jut ,jelzem! ;)

A póló természetesen meglessz...ez nem gond.

Majd szeretném, hogy készitsünk itt egy listát, hogy kb. ki tudna részt venni...hogy annak függvényében készitsünk pólókat.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum június 18, 2009, 16:23:55
Jó nah....most van egy kis időm, igy hát leirom, hogy mi a helyzet...

Sajnos rossz hireim vannak az idei nyári találkozóval kapcsolatban. Nagyon jó lett volna megszervezni, de úgy nézz ki, hogy sajnos ez most nem fog összejönni.

Viszont van egy jó hirem is számotokra: Szeptember 11-től 13-ig vmlinuz-al egy konferencián veszünk majd részt melyett Budapesten rendeznek, s úgy gondoltuk, hogy az egy jó alkalom lenne, hogy találkozunk, ha nem másra, de legalább egy sörözésre.

Körülnézzünk a neten, lehetséges, hogy találunk még egy jó helyett Budapest környékén, ahova elmehetnénk 2-3 napra.

Egy dolog biztos, szeptemberben ha minden igaz akkor még lessznek meglepetések...kiagyaltunk valamit vmlinuzzal, de erről egyelőre egy szót sem szólok...

A szeptemberi találkozóra pályáznék én is, mint résztvevő, persze nem nagyobb arányban mint 90%, h el tudnék menni biztosan. Persze a helyszíntől ( távolságban ) is függ nálam. Amúgy hány napról lenne szó???  :coolsmiley:

Idézetet írta: Suvi Dátum június 27, 2009, 13:35:22
Idézetet írta: Milan Dátum június 18, 2009, 16:23:55
Jó nah....most van egy kis időm, igy hát leirom, hogy mi a helyzet...

Sajnos rossz hireim vannak az idei nyári találkozóval kapcsolatban. Nagyon jó lett volna megszervezni, de úgy nézz ki, hogy sajnos ez most nem fog összejönni.

Viszont van egy jó hirem is számotokra: Szeptember 11-től 13-ig vmlinuz-al egy konferencián veszünk majd részt melyett Budapesten rendeznek, s úgy gondoltuk, hogy az egy jó alkalom lenne, hogy találkozunk, ha nem másra, de legalább egy sörözésre.

Körülnézzünk a neten, lehetséges, hogy találunk még egy jó helyett Budapest környékén, ahova elmehetnénk 2-3 napra.

Egy dolog biztos, szeptemberben ha minden igaz akkor még lessznek meglepetések...kiagyaltunk valamit vmlinuzzal, de erről egyelőre egy szót sem szólok...

A szeptemberi találkozóra pályáznék én is, mint résztvevő, persze nem nagyobb arányban mint 90%, h el tudnék menni biztosan. Persze a helyszíntől ( távolságban ) is függ nálam. Amúgy hány napról lenne szó???  :coolsmiley:

Egyelőre csak egy esti sörözésről van szó...de lehet több lessz a dologból.

Ha nem okoz gondot lehet en is elnezek  :cya:

Idézetet írta: bleah Dátum július 19, 2009, 13:05:52
Ha nem okoz gondot lehet en is elnezek  :cya:

Örömmel várunk majd mindenkit.  :great:

Lassacskán közeledik a találkozó időpontja.

A Sportfogadás.org Fórumtalálkát Szeptember 7-13 periódusban tudnánk megrendezni Budapesten, habár igazából a legjobb dátumok számunkra Szeptember 7 vagy Szeptember 8 lenne. Nem akartam 9-ét is betenni ide, hisz akkor magyar-portugál meccs lessz.

A kérdésem az lenne, hogy közületek ki szeretne eljönni a találkozóra, mondjuk egy olyan 90%-os választ várnék (nem lehet tudni mi lép közbe)?

Másik kérdés az meg a Budapestiekhez irányul, mégpeddig konkrétan ha tudtok egy jó kocsmát ahol megszervezhetnénk ezt a találkozót, akkor jó lenne azt közölni velünk...

Várom az ötleteket.  ;)

Tisztelt Fórumtagok,

Úgy döntöttünk, hogy ezen a héten, Vasárnap (Szeptember 6-án) rendezzük a Sportfogadás.org első fórumtalálkozóját.

Azért gondoltuk, hogy jó lenne a vasárnap, mert mégis hétvége, s aki mondjuk vidékről feljönne a Magyarország-Svédország selejtezőre, az még maradhatna egy napot Pesten, s eljöhetne a találkozóra.

Arra kérlek meg benneteket, hogy aki el szeretne jönni az jelezze ebben a témában, vagy küldjön nekem privát üzenetet Csütörtök (Szeptember 3) délig. Nagyon fontos, hogy csütörtök délutánig meglegyen a lista a résztvevőkkel.

A találkozó helyszine még nincs 100%-osan leszögezve, de Budapest belvárosában lessz valahol... :D

Várom a jelentkezőket!  :topbet_125:

Sportfogadás.org I. Fórumtalálkozó - Résztvevők:

Milan
vmlinuz
Várda64
pikado

Ha valami rendkivüli esemény nem jön közbe, akkor én szeretnék részt venni a találkozón!

Idézetet írta: Várda64 Dátum szeptember 01, 2009, 09:04:00
Ha valami rendkivüli esemény nem jön közbe, akkor én szeretnék részt venni a találkozón!

Szuper.  :yeah:


Nekem sajnos túrám lesz aznap. De nektek jó szórakozást!