A velemenyeteket es segitsegeteket kerem (sugros)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


a gondom a kovetkezo
jovo hetre el kell keszitsek egy marketing strategiat egy barmijen termekrol, a hejzet az hogy egy banalis termekkel azert nem szeretnem magam leegetni es arra gondoltam mi lenne ha a termek maga egy internetes fogado iroda ajanlatai legyen
a keresem az lenne :
1. mi a velemenyetek errol az otletrol, ha hujesegnek tartjatok azt is kerem jelezzetek
2. hol talalhatok informaciot errol
elore is kosz

Távol áll tőlem a marketing de...Biztos hogy ez belefér a termék kategóriába?

A termék lehet kézzel fogható valami (tárgy, élőlény:állat, növény, ember :o:) és lehet valamilyen szolgáltatás.
A termék után lehet reklamálni általában ha nem vagy vele megelégedve... De ha rossz tippet teszel, nincs reklamálás  :noway:

Viszont szolgáltatást, azt nyújt az iroda... már amelyik >:(.... én feladom ;)

Ha van a környezetedben valódi (nem online) fogadóiroda, keresd fel őket, hátha segítenek... mert az online irodák nem fognak veled foglalkozni, az tuti.
Mégis csak olyanoktól kaphatsz ezügyben tippeket, akik valóban ezzel foglalkoznak.

en is azon gondolkodtam hogy nehez lesz meggyozni a tanart hogy barmijen fogado iroda ajanlata egy termek...mert ha belegondolunk akkor valamijen szinten ez egy szolgaltatas, egy termek....velemnyem szerint....azert kerdelek meg titeket is hogy lassam mi a velemenyetek


Ha egészében nézzük az irodák tevékenységét, az szolgáltatás, spirituálisan mozgat meg, aztán élvezetet nyújt, sikerélményt ha nyersz... de ha csak egy tippet veszel figyelembe, azt nehéz terméknek nevezni. Inkább egészében add elő a dolgot, így inkább beleillik a témába.

 "egeszeben"
nem ertelek .... te hogyan kepzeled vagy kepzelned el ?

egészében = tippek halmaza, vagyisz az egész működésük = szolgáltatás , de egy tipp nem = szolgáltatás, mert nem csak a tippek önmagukban képezik a szolgáltatásukat... na ezt most megaszontam ;)

en is valahogy igy kepzeltem el + mijen reklam strategiakat hasznal, hogyan probal uj usereket meggyozni a reggelesre es hat ijesmi...persze mindent nem tudhatok a strategiajukrol es kitalalok melle egy kett dolgot...de lassan meggyozol hogy rosz otlet amit szeretnek csinalni  :icon_confused:

Könyörgöm, nincs itt egy reklámszakember sem ... még lelkiismeretfurdalásom lesz  :angel:

Maga a fogadóiroda az egy szolgáltatást nyújtó cég és nem terméket, igy szerintem nem lehet termékként elkönyvelni, mivel semmi fizikailag fogható dolgot nem kapsz. Olyan pl. mint a kábelteleviziós cég.

most mar ertem mire celzol Milan... igazad van

Idézetet írta: Milan Dátum január 05, 2007, 01:33:01
Maga a fogadóiroda az egy szolgáltatást nyújtó cég és nem terméket, igy szerintem nem lehet termékként elkönyvelni, mivel semmi fizikailag fogható dolgot nem kapsz. Olyan pl. mint a kábelteleviziós cég.

Pont arra akartam rávilágítani az elején, hogy a termék nem csak fizikailag fogható dolog lehet.
Szellemi termék pl. a mozi, színház, múzeum... szóval mindaz ami valamiféle érzelmet vált ki... Ebből már levezethető a sportfogadás, hiszen sokan csak az izgalom kedvéért játszanak, nem a pénzért.

HELP!
Tud valaki olyan oldalt ahol legalább a nagyobb bajnokságok eredményei megtalálhatóak kereszttáblázatban?
Kösz!
Lacapi

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=16503

Innen töltsd le a szoftvereket és már nézheted is!  ;)

www.soccerbot.com - ez s egy jó oldal, igaz itt nincs kereszttabella

Idézetet írta: Lacapi Dátum február 14, 2007, 17:08:43
HELP!
Tud valaki olyan oldalt ahol legalább a nagyobb bajnokságok eredményei megtalálhatóak kereszttáblázatban?
Kösz!
Lacapi

Üdv!

http://focistatisztika.tuti.hu - innen letölthetsz egy ingyenes progit, majd az adatbázist hozzá!!
... a progi pedig többek között rendes kereszttabellát is mutat, és nemcsak ABC sorrendbe rakott tabellát, mint az ns oldalán lévő excel táblák...

Persze nem erőszak a disznótor.... :cya: