III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában



Idézetet írta: misk@ Dátum október 11, 2013, 08:22:21
A futballban azonban néha borul a papírforma, mi pedig ezt szeretnénk meglovagolni - mondta a szakvezető csütörtökön az Amsterdam ArenA-ban rendezett sajtótájékoztatón."

Borult a papírforma, mert aszerint csak 3-4 gól van a két csapat között...





Én ilyen statot még nem basztam :D


http://www.youtube.com/watch?v=d1zFFoPARhE#t=34

Jól szórakozik a riporter...de szerintem a srácok is élvezik :ok:

Felsőtárkányban félezren szurkolták ki Détári Lajos első meccsén a Hatvan elleni győzelmet. A hely, ahonnan senki sem mehet el józanul, ahol Michelle Wildot is dalba foglalják, és ahonnan Miskolcig futó titkos földalatti járatok indulnak, 85 perc alatt befogadta az ötszörös világválogatottat. Rettenetes Pityesz rejtélyét nem tudtuk megfejteni, de a szerelemből jövő szponzor, a favágásból érkező vezérszurkoló és a négy métert lejtő pálya sztoriját felgöngyölítettük.
Az egész cikket itt találod

Nagyon jó kis írás, nekem, volt tárkányi játékosként nagyon tetszett. Még U-16 és U-19-ben játszottam itt, az még teljesen más világ volt. A szurkolók akkor is ilyenek voltak, és a pályában tényleg volt egy jó adag lejtés! Az jó öreg Stefa bá' viszont nem változott: ,,Láttam én már itt vagy 25 edzőt 1969 óta, de most érzem azt, hogy eljött az idő a másodosztályra. Ha meg így sem megy a csapatnak, Détárit leváltjuk, és jön a Mourinho!"  Úgy érzem, ideje lesz újra kilátogatni a tárkányi meccsekre! :)  :ok: :ok:

Idézetet írta: Jabba Dátum november 03, 2013, 12:25:37
Felsőtárkányban félezren szurkolták ki Détári Lajos első meccsén a Hatvan elleni győzelmet. A hely, ahonnan senki sem mehet el józanul, ahol Michelle Wildot is dalba foglalják, és ahonnan Miskolcig futó titkos földalatti járatok indulnak, 85 perc alatt befogadta az ötszörös világválogatottat. Rettenetes Pityesz rejtélyét nem tudtuk megfejteni, de a szerelemből jövő szponzor, a favágásból érkező vezérszurkoló és a négy métert lejtő pálya sztoriját felgöngyölítettük.
Az egész cikket itt találod

,,Először csak azt mondták, Döme lett az edző.
Miután az egyik focistánkat is így hívják, azt mondtam rá, az elég gyenge megoldás.
Aztán azt mondták, 61-szeres válogatott, erre végképp összezavarodtam"
- meséli az egyesületnél 44 éve óta dolgozó szertáros.   ;D  ;D  ;D



az asszony jön, mit nézek. (Mivel mi hevesiek vagyunk, így tárkánnyal képben van, meg Détárival is.) Mondom neki, Détári edző lett tárkányban. Válasz: -Ilyen mélyre süllyedt?  :D

Kérdés Tárkány vagy Döme....