Csak egy kis politika...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Baszki..azt hittem én találtam ki.

https://www.youtube.com/watch?v=W-4Sb4FtCuM

Péter, Péter és Péter, de nem Polt Péterről beszél. Az hogy ők mit vitáztak, az ő dolguk. Polt Péter számunkra a lényeg.


Szerintetek ki a jobb csaj, Szél Bernadett vagy Varga Judit?  ::)


Idézetet írta: oakland23 Dátum április 01, 2024, 10:24:38Szerintetek ki a jobb csaj, Szél Bernadett vagy Varga Judit?  ::)



  :police:  Miért polgártárs?Talán Schmidt Mária nem tetszik? :police:

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 01, 2024, 10:24:38Szerintetek ki a jobb csaj, Szél Bernadett vagy Varga Judit?  ::)

Nem tudom az életkorukat, de simán 40 felett járnak, szóval már bőven nem csajok :)

#2121 április 01, 2024, 21:28:10, Sound
Mindenképp Varga Judit!!!
"a túlzó vallásos felfogás, perverz szexuális vágyakat rejt." - dakota közmondás a XII. századból  :D

Jaj, és amúgyképp sem azt kell nézni, ki a jobb, hanem azt, hogy melyik vállal be több mindent....-ez a saját filozófiám, boccsi..

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 01, 2024, 10:24:38Szerintetek ki a jobb csaj, Szél Bernadett vagy Varga Judit?  ::)

Ezt a kérdést reméljük április elseje ihlette :laugh:

Idézetet írta: Sound Dátum április 01, 2024, 21:25:02Mindenképp Varga Judit!!!
"a túlzó vallásos felfogás, perverz szexuális vágyakat rejt." - dakota közmondás a XII. századból  :D

Jaj, és amúgyképp sem azt kell nézni, ki a jobb, hanem azt, hogy melyik vállal be több mindent....-ez a saját filozófiám, boccsi..
Röhejes és kínos, hogy éveken át milyen igazságügyi minisztere volt Magyarországnak.

Ellenzéki nőkről is essen szó :D

Tragikomédia ez az ország.


Amíg nincs igazi "Staller Ilonánk" a parlamentben kutyaf@s.át nem ér a "demokráciánk"!

Ha nehezen is, de lassan csak kiderül, mi készült a háttérben, mire kellett ez a Magyar Péter-féle jelenség (pártosodás stb.) és a színjáték Varga Judittal. Most jutunk el abba a fázisba, amikor lecserélik a nyugati cégeket a keletiekre, illetve központosítanak mindent, amit eddig még nem. 

Okos döntés volt Magyar Péter köztudatban tartása - még a kormánymédia is róla beszélt -, hiszen addig nyugodtan dolgozhattak a háttérben. Micsoda véletlen, hogy egy olyan horderejű törvényt, mint az új versenytörvény, épp abban az időszakban tett ki "társadalmi vitára" a Fidesz, amikor Magyar Péter volt a legaktívabb (pártosodás bejelentése, politikai ambíciók stb.).

"A tervezetet elkészítő igazságügyi tárca mindenesetre látszólag betartotta a társadalmi vitára bocsátás uniós követelményét, március 14-én kitette a honlapjára a szöveget, március 22-ig várta az észrevételeket."

Hoztak egy aláíró köztársasági elnököt, aki ezt a törvénytervezetet is, illetve ezt is (hacsak nem csomagolják egybe), szignózni fogja. Miközben a társadalom azzal volt elfoglalva, hogy Magyar Péter megbuktatná a kormányt - amiből természetesen semmi sem lett, sőt, csak erősítették a pozíciójukat -, addig a háttérben ment a munka heteken/hónapokon át.

Amikor beleszálltak a Sparba, ott már lehetett érezni, hogy itt bizony valami teljesen másról van szó, mint ami mindig a közbeszédben forog, majd ott is kiderült, már készítették elő az orosz partnernek a terepet. 

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 03, 2024, 10:36:03Ha nehezen is, de lassan csak kiderül, mi készült a háttérben, mire kellett ez a Magyar Péter-féle jelenség (pártosodás stb.) és a színjáték Varga Judittal. Most jutunk el abba a fázisba, amikor lecserélik a nyugati cégeket a keletiekre, illetve központosítanak mindent, amit eddig még nem. 

Okos döntés volt Magyar Péter köztudatban tartása - még a kormánymédia is róla beszélt -, hiszen addig nyugodtan dolgozhattak a háttérben. Micsoda véletlen, hogy egy olyan horderejű törvényt, mint az új versenytörvény, épp abban az időszakban tett ki "társadalmi vitára" a Fidesz, amikor Magyar Péter volt a legaktívabb (pártosodás bejelentése, politikai ambíciók stb.).

"A tervezetet elkészítő igazságügyi tárca mindenesetre látszólag betartotta a társadalmi vitára bocsátás uniós követelményét, március 14-én kitette a honlapjára a szöveget, március 22-ig várta az észrevételeket."

Hoztak egy aláíró köztársasági elnököt, aki ezt a törvénytervezetet is, illetve ezt is (hacsak nem csomagolják egybe), szignózni fogja. Miközben a társadalom azzal volt elfoglalva, hogy Magyar Péter megbuktatná a kormányt - amiből természetesen semmi sem lett, sőt, csak erősítették a pozíciójukat -, addig a háttérben ment a munka heteken/hónapokon át.

Amikor beleszálltak a Sparba, ott már lehetett érezni, hogy itt bizony valami teljesen másról van szó, mint ami mindig a közbeszédben forog, majd ott is kiderült, már készítették elő az orosz partnernek a terepet. 

Halkan megjegyzem, hogy: én szóltam.  :D

Magyarország humoros hely, hiszen az egyetlen hiteles politikai párt (és törekvés), az egy viccpárt. Jó, hogy ezt a videót elkészítette a Kutyapárt, látni azt a vergődést minden oldalon, hogy most idejött egy külsős ember közénk, aki még csak korrumpálódni sem akar, ráadásul nincsen csöndben, becsületesen akarja csinálni a dolgokat, felháborító! Szedd össze magad Kovács Gergő, hogy leszel így jó politikus?  ;D


Ez lenne az a kerület, ahol simán elfér A gyilkosok emlékműve?