csabax tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Premier League beharangozó (2.): Chelsea és Arsenal

Melle van de Boewen holland sztriptíztáncosnőt nem érdekli, hogy Louis van Gaal személyében egy honfitársa fogja irányítani az egyik legnevesebb angol fociklubot, hiszen számára az a legfontosabb, hogy ismét Londonban fog focizni a snájdig Fabregas. A civilben a főváros egyik negyedében tisztítóipari szakreferensként tevékenykedő, ám valójában Nagy-Britannia fővárosának éjszakai életében szexipari munkásként dolgozó hölgyeményt az sem zavarja, hogy a spanyol játékos miatt már nem az Emirates stadionba, hanem a Stanford Bridge-re kell mennie focimeccsre. Ez nagyon jó dolog, mondta, hiszen a Chelsea otthona közel van a lakóhelyéhez, így tovább maradhat az ágyban. A Premier League beharangozójának második része következik.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/premier-league-beharangozo-2-chelsea-es-arsenal

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 11, 2014, 18:10:38
Ana Ivanovic   Sorana Cirstea v Ana Ivanovic (Megnyeri a mérkőzést)   12/08/2014   Egyik sem   1.14    :great:
Caroline Wozniacki   Caroline Wozniacki v Magdalena Rybarikova (Megnyeri a mérkőzést)   11/08/2014   Egyik sem   1.071    :great:

Nyereményszorzó 1,22

0-2 (1-6, 5-7)
2-0 (6-2, 6-3)

,,A futball mindenkié, függetlenül nemtől és egészségi állapottól. Mi lemaradtunk a vébéről, ami hatalmas csalódás volt. Amikor hallottam erről az ismeretlen csapatról, azt mondtam magamnak, mindent el akarok követni, hogy átélhessék, milyen is egy világbajnokságon képviselni a hazájukat. Nem volt min gondolkodnom" – idézi a svéd lap Ibrahimovicot.
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/ibra-megmentette-a-sved-ertelmi-serultek-vb-jet-a-magyaroket-senki-2356349

#6753 augusztus 12, 2014, 21:54:18, csabax
Valencia - nem   Man Utd v Valencia (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   12/08/2014   Egyik sem   1.11    :great:
Felett 1.5   Real Madrid v Sevilla (További összesített gólok)   12/08/2014   Egyik sem   1.14    :great:

Nyereményszorzó 1,27


- Doktor úr, segítsen! Amióta először lementem a játékterembe, megszállott és rögeszmés kártyás lettem. Állandóan csak a pókeren jár az eszem.
- És mióta gondol a pókerre?
- Nem is tudtam, hogy a pók is erre gondol.

Premier League beharangozó (3.): Tottenham és Manchester United

Kapd el Hammar, a Manchester Pizza & Grill kiszállítója egykoron megye I-es kapus volt Katarban, de mivel évek óta Angliában vendégmunkáskodik, számára már az előző bajnokság befejezésekor egyértelmű volt, hogy ismét bérletet vált az Old Traffordra, s a helyszínen szurkol kedvenceinek. Nincs ezzel egyedül, hiszen - rengeteg másik focidrukkerhez hasonlóan - így cselekedett Miko Sodrodszki egykori lengyel salakmotoros, s a programozó bokszoló Linux Lewis is. A Premier League beharangozójának harmadik része következik.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/premier-league-beharangozo-3-tottenham-es-manchester-united

#6755 augusztus 12, 2014, 21:18:28, csabax
Cristiano Ronaldo   Real Madrid v Sevilla (Bármikor gólt szerez)   12/08/2014   Egyik sem   1.57  :great:


Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 12, 2014, 20:27:09
Cristiano Ronaldo   Real Madrid v Sevilla (Bármikor gólt szerez)   12/08/2014   Egyik sem   1.57  :great:
30. perc: 1-0. Gólszerző: C. Ronaldo

Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 12, 2014, 12:07:26
Valencia - nem   Man Utd v Valencia (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   12/08/2014   Egyik sem   1.11    :great:
Felett 1.5   Real Madrid v Sevilla (További összesített gólok)   12/08/2014   Egyik sem   1.14    :great:

Nyereményszorzó 1,27

49. perc: 1-0
49. perc: 2-0

#6758 augusztus 15, 2014, 05:51:44, csabax
Felett 1.5   Borussia Dortmund v Bayern München (További összesített gólok)   13/08/2014   Egyik sem   1.18    :great:
FC Trenkwalder Admira - nem   SCR Altach v FC Trenkwalder Admira (Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   13/08/2014   Egyik sem   1.18    :noway:

Nyereményszorzó 1,40



Néhány edző, aki Louis van Gaal segédje volt, majd elindult a hírnév felé vezető úton: Pep Guardiola, Jose Mourinho, Frank de Boer, Ronald Koeman, Luis Enrique.

#6760 augusztus 13, 2014, 15:19:54, csabax
Xabi Alonsót a spanyol köztévé sportműsorában arról kérdezték, hogy:
-Igaz-e a szóbeszéd, hogy eligazol a Realtól? Sőt, azt is hallani, hogy mindkét manchesteri csapat érdeklődik iránta, melyiket választaná megfelelő ajánlat esetén?

Xabi Alonsót láthatólag váratlanul érte a kérdés, mert néhány pillanatig elgondolkodva bámult maga elé, majd elég ingerülten kezdett beszélni:
- Ez a kérdés övön aluli volt. Ne haragudjon, nem számítottam rá. Egyébként hadd kérdezzem már meg, ismeri a Premier League-t? Mert ha ismeri, tudhatná, hogy semmi alapja a manchesteri pletykának. Ne felejtse el, hogy én 5 csodás évet lehúztam a Liverpoolban: 24 évesen már 2 BL-döntőt játszhattam és BL-győztesnek mondhattam magam. A leghálátlanabb kutyának érezném magam, ha annyi jó után, amennyit a Liverpooltól kaptam, egyszer csak Manchesterbe igazolnék. Ember, gondolja már végig: ez olyan mintha Iniestától azt kérdezné nem akar-e a Barcelonából a Real Madridba igazolni.

Premier League beharangozó (4.): Futottak még

Előző idénybeli menetelésnek köszönhetően sikeredzője és fontos játékosai nélkül maradt a Southampton, viszont két olyan focista érkezett a dél-angliai csapathoz, hogy ha csak egyikük válik be a Premier League-ben, már akkor is garantált a felsőház. Az Evertonnak kevés az esélye az előző bajnokságbeli siker megismétlésére, már csak azért is, mert jelenleg nem tűnik alkalmasnak a Tottenham és a Manchester United megelőzésére. A Premier League beharangozójának utolsó része következik.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/premier-league-beharangozo-4-futottak-meg

Szomorú hír: Blanka Vlasic visszalépett.  >:(

A következőket írta az FB-oldalán:
Dragi moji, ništa od Europskog prvenstva. Ozljeda koljena me ipak zaustavila.
Dear fans no European Championships for me. Knee injury has stopped me.


Idézetet írta: csabax Dátum augusztus 13, 2014, 22:55:28
Szomorú hír: Blanka Vlasic visszalépett.  >:(

A következőket írta az FB-oldalán:
Dragi moji, ništa od Europskog prvenstva. Ozljeda koljena me ipak zaustavila.
Dear fans no European Championships for me. Knee injury has stopped me.


Pedig Chicherova sérülése megnyitotta előtte az utat, egy újabb EB arany felé... kár.  :noway:

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 13, 2014, 23:07:21
Pedig Chicherova sérülése megnyitotta előtte az utat, egy újabb EB arany felé... kár.  :noway:
Ez így van. Sőt, talán még úgy is győzött volna, ha Chicherova is versenyez. Lesújtott a hír, nem is kicsit, ugyanis Blanka az egyik kedvenc sportolóm, s nagyon szurkoltam neki, hogy ismét sikeres legyen a kihagyás után.