Férfi kézilabda Vb 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerinted melyik csapat nyeri a tornát?

Dánia
3 (37.5%)
Franciaország
1 (12.5%)
Spanyolország
1 (12.5%)
Svédország
1 (12.5%)
Izland
0 (0%)
Norvégia
0 (0%)
Magyarország
2 (25%)
más
0 (0%)

Összes szavazó: 8

Szavazás lezárva: január 12, 2023, 08:57:25

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 15, 2023, 11:20:25Láttuk, de mit szűrtél le?

Azt, hogy ez a meccs szorosabb lesz, mint a bukik gondolják, vagyis a horvátok nem nyernek 12 góllal.

Lehet, de USA azért annyira nem jó, Fofana amekkora előny támadásban, védekezésben az megy be mellette, aki akar. Gondolom nem akarja magát kivenni a játékból. Viszont amikor Marokkó őt fogta egy-egyben, USA játéka támadásban meghalt. Kérdés az, a horvátok mit akarnak, mennyit akarnak tenni közé. Ha sokat, akkor szerintem a közte 20 is simán meglehet. USA lelkes, de azért vannak határai.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 15, 2023, 17:27:57Lehet, de USA azért annyira nem jó, Fofana amekkora előny támadásban, védekezésben az megy be mellette, aki akar. Gondolom nem akarja magát kivenni a játékból. Viszont amikor Marokkó őt fogta egy-egyben, USA játéka támadásban meghalt. Kérdés az, a horvátok mit akarnak, mennyit akarnak tenni közé. Ha sokat, akkor szerintem a közte 20 is simán meglehet. USA lelkes, de azért vannak határai.

Szépen lelépték őket a horvátok tényleg. Érdekes, hogy  a 32 csapat közül öt a Jugoszláv országokból van: horvát, szlovén, szerb, macedón, és montenegrói.

A nagy fordítás szerintem ad annyi lendületet a fiúknak, hogy este behúzzák a meccset. Chema ismeri a ellenfelet, szoros, de 3-4 gólos sikert sejtet a szívem.  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum január 16, 2023, 16:51:01A nagy fordítás szerintem ad annyi lendületet a fiúknak, hogy este behúzzák a meccset. Chema ismeri a ellenfelet, szoros, de 3-4 gólos sikert sejtet a szívem.  :beerchug:

Nálam ugyanez, csak fordítva- 3-4 gólos vereség ;)

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 16, 2023, 17:39:27Nálam ugyanez, csak fordítva- 3-4 gólos vereség ;)

Tisztellek, becsüllek, de most ne legyen igazad  ;D

Hajrá Magyarország!!!  :beerchug:

Azért a winning margin szépen belőttétek ;D


Ez a Sipos kiállítás nem kellett volna így 48 másodperc után.

6-1 támadásban a nullánál is kevesebb amit eddig mutatunk...

Na 2 gólt azért összehoztunk 20 perc alatt. A 2.7-es oddsom így már valszínű jó, a lapok jöjjenek az olasz focin azt meg is vagyok mára.
Tudtam én, sajnos régebben én is ilyen voltam, hogy elhittem 1-1 nagy győzelem után, hogy jók vagyunk. De NEM, nagyon nem, fényévekre vagyunk mi a top szinttől.

Ez Nekem köszönhető, mindegy mire fogadok egy fix mindig az ellentetje van....

Ettől függetlenül ez a félidő szégyen volt  :noway:

Idézetet írta: gerry Dátum január 16, 2023, 21:14:21Ez Nekem köszönhető, mindegy mire fogadok egy fix mindig az ellentetje van....

Ettől függetlenül ez a félidő szégyen volt  :noway:
A portugàlok visszaraktak minket a realitàs talajàra....ebben semmi meglepő sincs sajnos..

Minden fórumtársnak gratulálok aki végig tudta ezt nézni.  :hanyas:

Nem kell szomorkodni, svédeket ütjük, és kész.  :cya: