Női Kézilabda BL 2023/24

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mindig elborzaszt milyen ostobák a nők a kézilabdában. Vezet 3mal a fradi van vissza kettő perc és az Ikast beáll a vonalra védekezni. Eszébe sincs feljönni letámadni, ami nagyon gyakran labdaeladáshoz vezet, főleg a fogalmatlan nőknél. Ráadásul ha nem mennek a kapu felé a támadók akkor kb azonnal passzív lesz. Így a fradi támadt vagy 1percig és elment a meccs.  :bash:

Most mindenki piedesztálra emeli a fradit miközben hulla gyenge védekezése volt az Ikastnak. Mint valami rossz nb1es csapat. Azoknak lő 40et a fradi.
Ettől Klujber és a többi milliós fizetésű kókler nem lett jobb. Csak arról van szó hogy ha nincs előttük védelem akkor tudnak gólt lőni. Ha szembejön egy betonkmeény hatosfal, akkor 25ig nem jutnak.

Idézetet írta: csak1tomi Dátum október 28, 2023, 17:29:49Debrecen nagyot ment  :o  :great:  :ok:  :redchug:
Persze, ha hagyják  ;D

Tudtam, hogy nyerni fog ma a Fradi, erre 10 Ft-ot nem tettem rá, még tippjátékba sem. Ez az igazi lúzerség  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 28, 2023, 19:57:32Persze, ha hagyják  ;D

Tudtam, hogy nyerni fog ma a Fradi, erre 10 Ft-ot nem tettem rá, még tippjátékba sem. Ez az igazi lúzerség  :redchug:

Ha rátettél volna, nem nyernek..  :drak:


Idézetet írta: csak1tomi Dátum november 11, 2023, 12:28:18nah mai tutik?  ::)

Így utólag azt mondom, a Loki jó lehet ikszre :D

(páran biztos jól kerestek vele, sajnos nem voltam köztük)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 11, 2023, 19:31:46Így utólag azt mondom, a Loki jó lehet ikszre :D

(páran biztos jól kerestek vele, sajnos nem voltam köztük)

viccet félretéve a Lubin elsőfélidős szar játéka evette a kézitől a kedvem mára. Azt viszont megerősítette bennem, hogy a jövő heti meccsen a Fradit jól elpicsáztatom a GYőrrel. Kíváncsi leszek mondjuk a szorzókra, attól tartok, 1.40-et sem kapunk majd az ETO-ra...

#21 november 11, 2023, 19:39:52, csak1tomi
simán nyerhettek volna ha a végén akarnak támadni nem csak mutyizzák a labdát

ha a Győr mindjárt kikap akkor lehet nagy ods főleg idegenben :great:

mondjuk remélem nyernek most mert rajtuk a minden is

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 11, 2023, 19:34:35viccet félretéve a Lubin elsőfélidős szar játéka evette a kézitől a kedvem mára. Azt viszont megerősítette bennem, hogy a jövő heti meccsen a Fradit jól elpicsáztatom a GYőrrel. Kíváncsi leszek mondjuk a szorzókra, attól tartok, 1.40-et sem kapunk majd az ETO-ra...

hát így első félidő után sima Fradi win lesz szerdán, irtó fos a Győr, ennyi kihagyott helyzet, már álmosak tutira,
de hogy átlövők nincsennek sehol az komoly, Brattset 2 labdát kapott 30 perc alatt  ;D

15. percben behúzom a Vipers-t hogy eljut 30-ig. Ekkor volt 11 gólja. Ahogy behúzom, gólcsap elzárva. A félidő 2. felében sikerült dobni két gólt, úgy, hogy közben 4 perc emberelőny volt.

Mindent elárul a 'formámról'.  ;D

Neagu nem jön Debrecenbe, így egy Arntzen 4,5 over 1,72-ért (bet365) jónak tűnik, hisz 2. számú heteslövő, meg ugye Neagu poszttársa.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 18, 2023, 11:34:07Neagu nem jön Debrecenbe, így egy Arntzen 4,5 over 1,72-ért (bet365) jónak tűnik, hisz 2. számú heteslövő, meg ugye Neagu poszttársa.
tippmixpró jobb, ott a 3,5 overre van 1.64!!! Szopassuk meg Orbánt jelszóval ott rakjuk

#26 november 18, 2023, 19:13:31, csak1tomi
Idézetet írta: oakland23 Dátum november 18, 2023, 11:37:37tippmixpró jobb, ott a 3,5 overre van 1.64!!! Szopassuk meg Orbánt jelszóval ott rakjuk

elég sima volt, nyilván aludtam és mikor ránéztem már 7.5 over volt  ;D  :D  :laugh:

Győr meg elfelejtett védekezni meg gólt dobni...  :-\  ::)  :laugh:  :angel:

az komoly, hogy Fradit Mörk és Reistad, hogy szétkapta, 11-10 gól :o

#28 január 14, 2024, 19:29:32, csak1tomi
mai tuti:

Valeriia Maslova hány gólt szerez ? - Rendes játékidő  Gólszám Kevesebb, mint 5,5  1.83
pályára se fog lépni  :D  ;D  1-es ods lesz

Cristina Neagu hány gólt szerez ? - Rendes játékidő  Gólszám Kevesebb, mint 6,5  1.83  9/4 gól
szerintem idegenben nem fog 7 gólt dobni

Ezt csak igy bulvarhirkent itt hagyom.

Ugy nez ki hogy Vida Mate utan Fodor Csenge Bruna de Paulanal talalt vigaszt.. :D