Foci-vb Fogadásépítő - december 18.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Rwilla Dátum december 18, 2022, 16:00:02Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.
Ez nagyon közel volt.Kiváncsi vagyok mi lett volna hogy 2mpcel kicsúsztál a beküldésből.
Zseniális tippsor volt.


Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.
És élesben meg is fogadva ( bár minimális összeggel😅)

Idézetet írta: HT Dátum december 18, 2022, 15:54:54Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Ezért nem szeretem az Unibetet (és ezért játszom inkább folyton a Bet365-ön), mert lassan már ott tartunk, hogy minden egyes szelvény után kezdődik a levelezgetés a kiértékelés helyességéről.

Idézetet írta: HT Dátum december 18, 2022, 20:38:25Ezért nem szeretem az Unibetet (és ezért játszom inkább folyton a Bet365-ön), mert lassan már ott tartunk, hogy minden egyes szelvény után kezdődik a levelezgetés a kiértékelés helyességéről.

3,5fölé kaput eltaláló lövés a kérdés?
Mert szerintem 3 volt a franciáknak, szerinted 4?

Az Opta statok alapján a franciáknak 3 kaput eltaláló lövése volt a rendes játékidőben (Mbappé 2, Rabiot 1), itt ráadásul ez fog számítani, mert ezekben az esetekben a 90 perces időintervallum az érvényes, hiába volt két kaput eltaláló lövése a franciáknak a hosszabbításban.

https://optaplayerstats.statsperform.com/en_GB/soccer/world-cup-2022-qatar/2a8elwzsufmguwymxbshcx756/match/argentina-vs-france/dn9kqyqgul5f1r43q6g544pka/match-summary

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 18, 2022, 20:40:423,5fölé kaput eltaláló lövés a kérdés?
Mert szerintem 3 volt a franciáknak, szerinted 4?

A problémám az, hogy volt más kombinációs szelvényem is, és teljesen különböző módon vannak kiértékelve rajtuk az események. Van olyan, ahol a 120 percet nézték, és van olyan, ahol csak a 90-et. És nincs benne semmi logika, mivel egyedül a döntetlennél van odaírva, hogy teljes játékidőt néznek.

Viszont ha tényleg a teljes játékidőt nézték volna, akkor nem 2-2, hanem 3-3 lenne feltüntetve. Ez részemről ugyan teljesen mindegy a döntetlen szempontjából, de megint csak egy olyan dolog, ami félreértésre adhat okot. Számomra ugyanis van a 90 percnyi játékidő és van az ún. teljes játékidő, amiben a hosszabbítás is benne van. De még egyszer mondom, nem konkrétan ez a bajom, hanem az általad is említett 3,5 kaput eltaláló lövés a franciák részéről. Ott ugyanis nem szerepel a teljes játékidő kifejezés.

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 18, 2022, 20:47:04Az Opta statok alapján a franciáknak 3 kaput eltaláló lövése volt a rendes játékidőben (Mbappé 2, Rabiot 1), itt ráadásul ez fog számítani, mert ezekben az esetekben a 90 perces időintervallum az érvényes, hiába volt két kaput eltaláló lövése a franciáknak a hosszabbításban.

https://optaplayerstats.statsperform.com/en_GB/soccer/world-cup-2022-qatar/2a8elwzsufmguwymxbshcx756/match/argentina-vs-france/dn9kqyqgul5f1r43q6g544pka/match-summary

Igen, ezt figyeltem én is a meccs közben végig, és az volt az érdekes, hogy bár sorra mindent kiértékeltek, amikor összejött, viszont néhány esemény még a hosszabbítás alatt is "függőben" titulust kapott. Ezért is reménykedtem sokáig, hogy ezek szerint a 120 percet számítják be.

Idézetet írta: HT Dátum december 18, 2022, 20:51:43Igen, ezt figyeltem én is a meccs közben végig, és az volt az érdekes, hogy bár sorra mindent kiértékeltek, amikor összejött, viszont néhány esemény még a hosszabbítás alatt is "függőben" titulust kapott. Ezért is reménykedtem sokáig, hogy ezek szerint a 120 percet számítják be.

Hát ez így nehéz kérdés, próbálkozni kell náluk, mert alapjáraton ez a 90 percre vonatkozik, sok esetben már oda sem írják.

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 18, 2022, 20:53:53Hát ez így nehéz kérdés, próbálkozni kell náluk, mert alapjáraton ez a 90 percre vonatkozik, sok esetben már oda sem írják.

Ebben teljesen igazad van, és ha sehol nem szerepelne kitétel, akkor én is azt gondolom, hogy egyértelműen minden a 90 percre vonatkozna. A probléma ott kezdődik, amikor néhány tipphez "megjegyzést" írnak, mert ettől lesz kérdéses a dolog. És tényleg az bánt az egészben, hogy már a hosszabbításban jártunk, és ez még mindig "függőben" volt. Vagyis elhúzták előttem a mézesmadzagot azzal, hogy elhitették, hogy talán erre is a 120 perc érvényes.


Idézetet írta: Nyitraii98 Dátum december 19, 2022, 07:14:47Nyertes
Sajnos nem az. Giroud lapja nem szàmít bele. Így az csak 4 lap. Hànyszor jàrtam màr így...

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 18, 2022, 20:53:53Hát ez így nehéz kérdés, próbálkozni kell náluk, mert alapjáraton ez a 90 percre vonatkozik, sok esetben már oda sem írják.

Nos, beszéltem az ügyfélszolgálattal, "elsírtam" nekik a bánatom, csatoltam nekik, ami bizonyítja, hogy "ellentétes kiértékelés" történt a különböző helyeken. Volt, ahol 90 percet néztek és volt olyan, ahol 120 percet. Igazat adtak nekem, elmondták, hogy "jelzik a felelős osztálynak" a hibát, de biztos vagyok benne, hogy a szokásos bocsánatkérésen kívül semmi nem fog történni. Illetve max. annyi, hogy az ellentétes kiértékelést úgy fogják javítani, hogy nekem pont rossz legyen.  ;D

Bár egyszer már történt ilyen (szintén az Unibetnél), és akkor azonnal küldtek egy 1500 Ft-os bónuszt, de most még erre sem számítok.

Mindenesetre a lényeg az, hogy a szelvényem vesztes.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 18, 2022, 18:09:10Ez nagyon közel volt.Kiváncsi vagyok mi lett volna hogy 2mpcel kicsúsztál a beküldésből.
Zseniális tippsor volt.

Köszi  :) Valószínűleg semmi, mert a nagy igyekezetben elfelejtettem, hogy már küldtem be aznapra fogadásépítős szelót, de élesben ezt tettem meg. A "valódi" nyeremény mindenesetre kárpótolt volna, de ilyen a futball.  ;)

Foci-vb Fogadásépítő - december 18. - Eredményhirdetés:

A nyertes: @Mehecske  

Nyereménye egy 10.000 forint értékű ingyenes fogadás az Unibeten + 10.000 forint részünkről.