Gamebookers - 10.000 forint bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Tomihmv Dátum július 14, 2009, 21:27:54
Szia Milan!

Még vasárnap beszéltünk a gamebookerses bónusszal kapcsolatban, hogy várunk 24-48 órát! Letelt ma és még ma sem kaptam meg a bónuszt, azt mondtad fórumon, hogy tudsz majd segíteni ezzel kapcsolatban! Köszönöm előre is a segítségedet!
e-mail címem: [email protected]
Üdv: Tomihmv

Szia,

Holnap délután fent lesszek az oldalon, és segiteni fogok...

Okés köszi! Én mostantól itt vagyok!
Hali

Idézetet írta: Tomihmv Dátum július 15, 2009, 16:35:07
Okés köszi! Én mostantól itt vagyok!
Hali

Ne haragudj Tomi, tegnap nagyon fáradt voltam, mert utazgattam.

Küldöm privátban, hogy mit irj a Gamebookers-nak.

Bocs mégegyszer.

Hali!

Semmi baj, csak elrontottam az e-mail címem: [email protected].

Üdv

Hali!

Elküldtem, amit írtál és kaptam 1 ilyen választ:
Dear Tamás,


Thank you for contacting us.


I would like to first welcome you on the site. I wish you a lot of fun while playing on our games.


I would like to inform you that I was not able to associate your account with an active sign up bonus. Still, I would like to offer you one of our special sign up bonuses. The bonus in question is with bonus amount of 100% up to 30.00 Euro, matching your next deposit. It is a cash out restricted one. That means that the bonus amount will be credited into your account, but you will not be able to cash it out, before you meet the bonus conditions.


Those conditions are to wager 6 times the bonus amount on Gamebookers.com Sportbets on events with odds 2.0 and above. The bonus will be active in your account for 90 days. Please note that the bonus amount will be claimed back from your account, if you do not meet the conditions within this time.


Please contact us once more after your next deposit, if you would like to have this bonus. We can issue the bonus only on the basis of your available balance, so I would like to ask you to contact us, before using this amount to play with.


In case you have any further queries, please do not hesitate to contact us. We will be more than happy to help you.


Thank you for choosing us as your online gaming site!   


Kind Regards,

Petkana

Gamebookers.com Customer Care


Have Fun and Gamble Responsibly

Tomi, lehetséges, hogy megnézzted a Gamebookers-t, még mielött innen klikkeltél volna a Gamebookers-os linkre?


Amúgy az e-mail-ben azt irták, hogy sajnos nem tudják a regisztrálásodat asszociálni egy hasonló bónusszal (lehetséges, hogy korábban még jártál a Gamebookers oldalon), de felajánlanak neked egy 100%-os bónuszt (egészen 30 euró erejéig), a következő feltöltésedkor.
Ezt a kapott bónuszt csak akkor igényelheted majd, ha teljesitetted a bónuszfeltételeket, amelyek a következőek:

- a kapott bónuszt 6-szor kell megforgatnod minimum 2.00-ás oddszokon a Gamebookers Sportfogadás részlegén
- a bónusz 90 napig érvényes, ez a periódus alatt kell teljesitened a feltételeket, ellentétes esetben visszavonják a kapott bónuszt

A levél végén meg azt irják, hogyha szeretnéd ezt a bónuszt, akkor irj nekik egy e-mail-t.

Idézetet írta: Milan Dátum július 17, 2009, 12:35:29
Amúgy az e-mail-ben azt irták, hogy sajnos nem tudják a regisztrálásodat asszociálni egy hasonló bónusszal (lehetséges, hogy korábban még jártál a Gamebookers oldalon)

Most akkor hogy is van ez? Még csak meg sem lehet kukkantani a Gamebookers oldalát, mondjuk informálódás céljából, regisztrálatlanul, különben ugrik ez a 10000 forintos bónusz??? Ez több, mint érdekes  :uglystupid2:
Figyelik az IP-címeket?

Idézetet írta: benson Dátum július 17, 2009, 12:52:52
Idézetet írta: Milan Dátum július 17, 2009, 12:35:29
Amúgy az e-mail-ben azt irták, hogy sajnos nem tudják a regisztrálásodat asszociálni egy hasonló bónusszal (lehetséges, hogy korábban még jártál a Gamebookers oldalon)

Most akkor hogy is van ez? Még csak meg sem lehet kukkantani a Gamebookers oldalát, mondjuk informálódás céljából, regisztrálatlanul, különben ugrik ez a 10000 forintos bónusz??? Ez több, mint érdekes  :uglystupid2:
Figyelik az IP-címeket?

Igen, IP címeket figyelik...

Idézetet írta: Milan Dátum július 17, 2009, 12:57:23
Idézetet írta: benson Dátum július 17, 2009, 12:52:52
Idézetet írta: Milan Dátum július 17, 2009, 12:35:29
Amúgy az e-mail-ben azt irták, hogy sajnos nem tudják a regisztrálásodat asszociálni egy hasonló bónusszal (lehetséges, hogy korábban még jártál a Gamebookers oldalon)

Most akkor hogy is van ez? Még csak meg sem lehet kukkantani a Gamebookers oldalát, mondjuk informálódás céljából, regisztrálatlanul, különben ugrik ez a 10000 forintos bónusz??? Ez több, mint érdekes  :uglystupid2:
Figyelik az IP-címeket?

Igen, IP címeket figyelik...

Mondjuk az is lehet, hogy nem a megfelelő linken keresztül regisztrált....

"Most akkor hogy is van ez? Még csak meg sem lehet kukkantani a Gamebookers oldalát, mondjuk informálódás céljából, regisztrálatlanul, különben ugrik ez a 10000 forintos bónusz???"

Ezt teljesen kizártnak tartom, hiszen a regisztrálás a lényeg.

Idézetet írta: Milan Dátum július 17, 2009, 12:57:23
Idézetet írta: benson Dátum július 17, 2009, 12:52:52
Idézetet írta: Milan Dátum július 17, 2009, 12:35:29
Amúgy az e-mail-ben azt irták, hogy sajnos nem tudják a regisztrálásodat asszociálni egy hasonló bónusszal (lehetséges, hogy korábban még jártál a Gamebookers oldalon)

Most akkor hogy is van ez? Még csak meg sem lehet kukkantani a Gamebookers oldalát, mondjuk informálódás céljából, regisztrálatlanul, különben ugrik ez a 10000 forintos bónusz??? Ez több, mint érdekes  :uglystupid2:
Figyelik az IP-címeket?

Igen, IP címeket figyelik...

Ennek a (más irodánál is tapasztalható) IP-figyelésnek már régóta nincs értelme, tekintve, hogy pl. mobilinternet esetén minden kapcsolódáskor más IP címet ad a rendszer. Remélem vmlinuz is megerősít ebben.


Tomihmv: szükségem van a Gamebookers-os azonositónevedre. Küld el nekem privátban.

Hi!

Úgy volt, hogy nézegettem az oldalt megtetszett, mondom regisztrálok, aztán keresgettem, hogy itt van-e bónusz? Akkor eszembe jutott, hogy, ha innen reggelek, akkor van 10K bónusz. Átjöttem erre az oldalra, regisztráltam erről az oldalról, erről a linkről, ami ide be van írva, és még mindig nem kaptam bónuszt. Nézelődtem én ott már korábban is kb 2 éve, meg mostanság, meg regisztráció előtt. Mert azért kíváncsi vagyok, hogy milyen események közül választhatok, 1 eseményen belül mennyi alesemény van stb... Szóval, hogy,ha előtte nem lehet az oldalra felmenni, mert figyelik az ip-t az gáz..

Üdv