Vancouver 2010 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyik nemzet nyeri a legtöbb érmet?

Németország
9 (19.6%)
Kanada
15 (32.6%)
USA
16 (34.8%)
Norvégia
1 (2.2%)
Oroszország
4 (8.7%)
Ausztria
0 (0%)
Kína
0 (0%)
Svédország
0 (0%)
Más nemzet...
1 (2.2%)

Összes szavazó: 46

Lehet a srác szereti a vaxolást.... ;D

Amúgy az Eurosporton találtam én is 1-2 csapnivaló kommentátort. Pl. szombaton akik a síugrást közvetítették... Komolyan, mintha be lettek volna lőve...

Nekem egyedüli problémám ezzel a szervezéssel, hogy minden szar logo, meg videoanyagból pénzt akarnak nyerni. Pl. a logot szinte senki nem használhatja elvileg, aki nem médiapartner. Ugyanez a helyzet az "olympics" szöveggel, pereltek olyan üzleteket ahol kimertek ezzel kapcsolatos szövegeket tenni. Kicsit túl köcsögségnek tartom az ilyesmit.
Másik példa az előbbi belinkelt youtube video.

Berakok egy másik videót, hátha ezt nem törlik (a hírnek a végén lehet látni mi történt Marionnal):

http://www.youtube.com/watch?v=Iw4HuB6iiyE

Én Anti-Amerika párti vagyok, úgyhogy nekem Bode Miller nem jelent semmit... ;D

Ahhoz képest, hogy csak 10 tippet lehet maximum leadni a játék során, celtic74 nem sajnálta a tippeket, eddig leadott vagy 50-et  :D

Az éremtáblázatot eléggé eltérően kezelik és úgy látszik USA a kivétel egy-két helyen. Pedig úgy tudom nem az összes érem a döntő, hanem elsősorban az aranyak száma. Például három arany előrébb van, mint öt ezüst. (Ezzel nem azt akarom jelezni, hogy csak az arany számít az olimpiákon. Még mielőtt valaki megróna, hogy bezzeg mi magyarok csak azt tartjuk elfogadhatónak...)

Idézetet írta: deciusrex Dátum február 27, 2010, 08:53:27
Ahhoz képest, hogy csak 10 tippet lehet maximum leadni a játék során, celtic74 nem sajnálta a tippeket, eddig leadott vagy 50-et  :D

:D

Idézetet írta: Punter Dátum február 27, 2010, 09:28:50
Az éremtáblázatot eléggé eltérően kezelik és úgy látszik USA a kivétel egy-két helyen. Pedig úgy tudom nem az összes érem a döntő, hanem elsősorban az aranyak száma. Például három arany előrébb van, mint öt ezüst. (Ezzel nem azt akarom jelezni, hogy csak az arany számít az olimpiákon. Még mielőtt valaki megróna, hogy bezzeg mi magyarok csak azt tartjuk elfogadhatónak...)

Hát szerintem is egy arany többet kell érjen a végelszámolásban, mint egy ezüst vagy egy bronz.

Gondolj bele egy nemzet szerez 3 aranyérmet, s a másik 5 bronzérmet, akkor a második a nyerő?  :D

Én is azt mondom, hogy arany, ezüst és bronz sorrendjében számít.  De az olimpia hivatalos honlapján? http://www.vancouver2010.com/olympic-medals/ USA vezet , mert nekik van a legtöbb érmük. Lehet csak az aranyak száma szerint is rendezi a táblázatot és akkor más a sorrend. Végül is mindenki eldönti magának, hogy melyik sorrendet nézi.