Australian Open 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: február 05., 12:30CET


Idézetet írta: Powell Dátum február 05, 2021, 11:55:55
Babos pedig Bonaventurát kapta.Így Timi szerintem egy kört menni fog. :laugh:
Kiváncsi leszek Sinnerre milyen odds lesz,mert nálam sima win.

Muszáj lesz neki menni 1 kört; ha már Kiki helyett azt nyilatkozta, hogy nem talált 'értelmes' párt maga mellé, akkor most minden az egyesbe ad bele; lássuk ::)

Akkor az 1,90 elég szép ajándék neked! :)

Babos senki ellen nem esélyes. En azt mondom, a legbiztosabb tipp az valami 18,5over, talan 19,5over.

Nagyon meglepodnek ha sima ket szettben tovabbmenne.

azt hallottátok h a nőknél a felvezető tornán a két döntős megkapja az első helyezett pénzösszegét, meg a pontokat is, és nem játszák le??

Babos Timea most jobb formában van hiszen utolsó öt mérkőzéséből négyet megnyert és ezzel szemben Ysaline Bonaventure utolsó öt mérkőzéséből hármat elveszített. Lehetséges szoros eredmény lesz de most Babos Timea nyeri a mérkőzést szerintem.

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 06, 2021, 11:17:17
azt hallottátok h a nőknél a felvezető tornán a két döntős megkapja az első helyezett pénzösszegét, meg a pontokat is, és nem játszák le??
Nem,hallottam,de gondolom ez a Grampians Trophyra vonatkozik ami érthető,mert holnap éjszaka játszák még az elődöntőket a másik két női tornán pedig már döntőket játszanak.

Idézetet írta: grof19 Dátum február 06, 2021, 11:28:49
Babos Timea most jobb formában van hiszen utolsó öt mérkőzéséből négyet megnyert és ezzel szemben Ysaline Bonaventure utolsó öt mérkőzéséből hármat elveszített. Lehetséges szoros eredmény lesz de most Babos Timea nyeri a mérkőzést szerintem.
Babos minden jöttmenttöl ki tud kapni ha olyan napja van aztàn meg jön a szokàsos magyaràzkodàs....arra nem lehet tippelni,hogy hàny olyan kiesett lesz aki a covidra keni a vereséget??

Lépj harcba a pénznyereményekért! Kattints az alábbi képre, s már tippelhetsz is!


Maradj talpon az Ausztrál Openen (20 000 forintot nyerhetsz)!


Tippelj naponta az Ausztrál Open mérkőzéseire. Légy te a nap győztese! (3000 forint napi nyeremény)!


Kezdpődik az Open, sehol egy jó tipp? WTF?

Ki mit gondol?

Sinnernek miért megy felfelé a szorzója mint állat, van valami a háttérben?

Más: Fix szelvény_ Fucsó veszít 5-ös odds / Nishikori győz 3,5-ös odds / Tomic győz 2-es odds
Ez így 35, még Sinner győzelemmel lehet megküldöm és akkor 80 körül  :D

Sinnert épp mondtam hogy milyen tuti ;D.A szorzója szerintem azért megy felfelé,mert végignyomta a felvezető tornát.hogy,ennyire megy felfelé már én is elgondolkodom rajta pedig lehet kár félnem tőle.Még Thompson győzelmét nagyon nézegetem Ruud ellen. Lehet senki nem mer tippelni,mert félnek,hogy kiszámíthatatlan :laugh:

Babos szépen kezdett, 9 ász mellett csak 3 kettős; nullára nyert tie-break :ok: Riske/Potapova ellen sem lesz esélytelen, sőt.

Idézetet írta: Latzka Dátum február 08, 2021, 06:03:41
Babos szépen kezdett, 9 ász mellett csak 3 kettős; nullára nyert tie-break :ok: Riske/Potapova ellen sem lesz esélytelen, sőt.

Az első szett közepén rezgett a léc, de Timi akkor is bátran játszott. Grat neki, fejben ma nagyon ott volt, reméljük tud még menni egy pár kört  :beerchug: